Перейти до змісту

Новини ПриватБанку


Рекомендовані повідомлення

Чек - не товар, тому продавати, та ще з накруткою заборонено законом як і тару і т.д.

З високою ймовірністю має місце не продаж чека, а надання послуги - роздруковування балансу. Хоча все одно треба читати договір з додатками, чи правомірно таке нововведення, якщо під час підписання договору воно не було передбачене.

Ще в ПБ є така фішка в кредитних договорах - брати комісію за прийняття від позичальника платежів, якими він погашає кредит. Тобто, приносиш в касу ПБ 500 доларів для погашення кредиту - а з тебе ще візьмуть скількись-там за те, що ПБ від тебе ці гроші прийме. Це - незаконно. І ті, в кого є підтверджуючі документи, що вони платили ці комісії, можуть звертатися в суд з вимогою або стягнути ці кошти, або зарахувати їх в погашення кредиту.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Чек - не товар, тому продавати, та ще з накруткою заборонено законом як і тару і т.д.

З високою ймовірністю має місце не продаж чека, а надання послуги - роздруковування балансу. Хоча все одно треба читати договір з додатками, чи правомірно таке нововведення, якщо під час підписання договору воно не було передбачене.

В мене, наприклад, в ПБ не кредитка, а соцкартка (для виплат коштів на діток) - договору, як такого, взагалі немає...

Навіть немає чим у них перед носом помахати за ті їхні чеки :D .

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Насильні кредитки - це позавчорашній день :) В минулому місяці отримував зарплатну картку на Відродження 1, так мені хвилин 40 пудрили моск, що я не проживу без "Капілкі". Припинили, коли я гавкати почав. А з процедури видачі карток, я як колишній банківський працівник в глибокому шоці :angry: : Цьоця-менеджер десь з підсобки виносить картку просто так в руці (без запечатаного конверта, упаковки тощо), кілька раз при мені проводить її через термінал на своєму столі ("так треба"), потім, переконавшись остаточно, що я відмовляюсь від копилки, дає мені мою зарплатну карту і усно (!!!) повідомляє пін-код.

Де договір? Де тарифи на обслуговування картки? - На сайті. (!)

Найцікавіше, що в банкоматі я виявив, що на рахунку бракує 440 грн. (!!!!) Спершу, звичайно, переконався, що на роботі зарплату зарахували правильно. Тепер черга за Приватом :mdr:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

.....

Я напевно ще ніколи не вглядувався в людські обличчя з таким жагучим бажанням срубіть бабліща :D

:smile-zachot:

ну а що ,нік підходящий , :rolleyes: а щей з таким аватаром , це має бути основним видом діяльності.(шутка) :blush:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

м-да,що не день то в привата нові приколи.

Скоро вже напевно і вхід на відділення буде платний...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

боюсь оказаться правым но скоро появится фича (если уже не появилась), для того чтобы пользоваться "соцкартка (для виплат коштів на діток)" нужно будет обязательно оформить кредитку

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ще в ПБ є така фішка в кредитних договорах - брати комісію за прийняття від позичальника платежів, якими він погашає кредит. Тобто, приносиш в касу ПБ 500 доларів для погашення кредиту - а з тебе ще візьмуть скількись-там за те, що ПБ від тебе ці гроші прийме.

Це по яких кредитах? Погашення споживчих кредитів безкоштовне.

п.с. Чого ви так тих кредиток боїтесь? Якщо користуватись з розумом, то можна бути тільки в плюсах.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

п.с. Чого ви так тих кредиток боїтесь? Якщо користуватись з розумом, то можна бути тільки в плюсах.

мм,

ты хочешь сказать что:

а) банки добрые и хотят тебе на халяву помочь?

б) ты "самый умный" и тебе удастся наколоть систему? (то есть в банках сидят дураки и они просчитались? )

p.s. это если не брать в внимание насильственное впаривание срвисов

p.p.s. кто еще так думает - можете начинать кидать в меня камни

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

б) ты "самый умный" и тебе удастся наколоть систему? (то есть в банках сидят дураки и они просчитались? )

Насправді буває так. Людина уважно, скрупульозно вивчає банківські продукти, і вирішує: кредитка (наприклад) - це добре. Це така торбинка, з якої можна взяти гроші, щоб розрахуватися за продукти, і якщо їх туди покласти не пізніше, ніж за Х днів - нічого не станеться, я не втрачу ні копійки. Починає людина користуватися кредиткою. Але навіть якщо людина "вивчила систему", і діє так, щоб собі не нашкодити - рано чи пізно система введе якісь обмеження. Наприклад, встановить комісію за що-небудь. Або, вистоявши півгодинну чергу у відділенні банку до каси №1, щоб покласти гроші на кредитку - виявиться, що каса №1 карток не обслуговує (і про це не буде ні слова написано над касою). До каси №2 вже часу стояти не залишиться - так появиться прострочка, пеня... Ну, і т.п. явища можуть трапитися.

Три роки користувався приватбанківською кредиткою, і врешті закрив її. Мабуть, не стільки із-за комісій, скільки із-за нервотрьопки під час спілкування з живими працівниками ПБ. Постійні черги в касах, постійне невдоволення касирів, постійно щось "не так".

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Починає людина користуватися кредиткою. Але навіть якщо людина "вивчила систему", і діє так, щоб собі не нашкодити - рано чи пізно система введе якісь обмеження.

В юридичній практиці такого роду халепи більш поширені і деякі цим користуючись мають куди більші заробітки, ніж ті у кого в договорі прописані всі умови.

Три роки користувався приватбанківською кредиткою, і врешті закрив її. Мабуть, не стільки із-за комісій, скільки із-за нервотрьопки під час спілкування з живими працівниками ПБ. Постійні черги в касах, постійне невдоволення касирів, постійно щось "не так".

Для тих, хто боїться спілкування з касирами, придумали термінали самообслуговування: кредитку поповнити, мобільний, переказ відправити, комунальні сплатити і тп і все спілкуючись тільки із залізякою.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Три роки користувався приватбанківською кредиткою, і врешті закрив її. Мабуть, не стільки із-за комісій, скільки із-за нервотрьопки під час спілкування з живими працівниками ПБ. Постійні черги в касах, постійне невдоволення касирів, постійно щось "не так".

Для тих, хто боїться спілкування з касирами, придумали термінали самообслуговування: кредитку поповнити, мобільний, переказ відправити, комунальні сплатити і тп і все спілкуючись тільки із залізякою.

Нда? Як цікаво.

Кредитку свою я закрив роки три тому. Тоді ще цих терміналів не було. І їх наявність зараз аж ніяк не породжує в мене бажання знову користуватися послугами Привата.

А невже термінали комісію не беруть?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Приват формує загально-українську базу даних всього населення, відстежує що де коли я як, хочуть контролювати всіх!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А невже термінали комісію не беруть?

Дивлячись за які послуги. Поповнення кредитки, наприклад, без комісії. Те саме мобільні, оплата міського телефону, комунальні.

Приват формує загально-українську базу даних всього населення, відстежує що де коли я як, хочуть контролювати всіх!!

і як? голоси чуєш в голові? не піддавайся

ym881Rh4.png

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Цьоця-менеджер дає мені мою зарплатну карту і усно (!!!) повідомляє пін-код.

Минулого тижня при мені одному чоловікові видали картку, при ньому ж розірвали конверт з пін-кодом (працівник одним оком заглянула в нього) і порадила десь його записати :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

(працівник одним оком заглянула в нього)

...потім перестріла в темному провулку того клієнта, дала по голові важким тупим предметом, забрала картку і галопом в банкомат знімати готівку (вона ж одним оком бачила пін-код). до цього ви хилили? хоча, дійсно, вона не мала права відкривати пін-конверт. З іншого боку, є клієнти-унікали, які не вміють самі відкрити конверт з піном. А деякі просто затемнене поле шкребуть ніби скретч-карту, в результаті зіпсований пін, картка на перевипуск.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

(працівник одним оком заглянула в нього)

...потім перестріла в темному провулку того клієнта, дала по голові важким тупим предметом, забрала картку і галопом в банкомат знімати готівку (вона ж одним оком бачила пін-код). до цього ви хилили? хоча, дійсно, вона не мала права відкривати пін-конверт. З іншого боку, є клієнти-унікали, які не вміють самі відкрити конверт з піном. А деякі просто затемнене поле шкребуть ніби скретч-карту, в результаті зіпсований пін, картка на перевипуск.

Я якось зовсім не розмірковувала про її наміри :). Не думаю, що чоловік 40 років (бізнесмен), якому цю картку видавали, не вміє відкривати конверт і поводитися з карткою.

Найголовніше - працівника ніхто не просив відкривати конверт.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

...потім перестріла в темному провулку того клієнта, дала по голові важким тупим предметом, забрала картку і галопом в банкомат знімати готівку (вона ж одним оком бачила пін-код). до цього ви хилили? хоча, дійсно, вона не мала права відкривати пін-конверт. З іншого боку, є клієнти-унікали, які не вміють самі відкрити конверт з піном. А деякі просто затемнене поле шкребуть ніби скретч-карту, в результаті зіпсований пін, картка на перевипуск.

не знаю її намірів, але щось мені підказує, що їй це (взнавати пін-код клієнтів) заборонено...

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Не думаю, що чоловік 40 років (бізнесмен), якому цю картку видавали, не вміє відкривати конверт і поводитися з карткою.

А ви йому в особову картку теж одним оком заглянули? Звідки така впевненість про вид діяльності і вміння клієнта?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Як що так багато фактів "недобросовісності" данного банку, то можливо можна їх якось задокументовати (на фото- відеокамеру). Зробити невеликий відеоролик де показати недоліки і правопорушення Привата, виложити це в інет і на youtube в тому числі. Впринципі я готовий взяти відеокамеру піти познімати черги до банкоматів і у відділеннях банку, вислухати побажання невдоволених клієнтів, і історії звільнених працівників, запитатися в Романюка чому на центральній ялинці Луцька серед іграшок вісять приватбанковські логотипи і чому після обрання мером він запровадив карточки даного (а не яго-небудь іншого) банка у школах міста, і т.д.

Взагалі таке можливо? Чи це абсурдна ідея ?

П.С знаю що більшість настроєна скептично та все ж

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Взагалі таке можливо? Чи це абсурдна ідея ?

сам спитав, сам відповів. гарно поговорили.

як ти собі взагалі це уявляєш? ти сидиш кілька годин з камерою "на пєрєвєс" і чекаєш фактів "недобросовісності", бо вони ж хоч і трапляються, як тут пишуть, на кожному кроці, але все ж.. охорона і тд тобі це все люб'язно дозволяє, а клієнт-менеджер ще й каву/чай бутерброди підносить? stol.gif

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Не думаю, що чоловік 40 років (бізнесмен), якому цю картку видавали, не вміє відкривати конверт і поводитися з карткою.

А ви йому в особову картку теж одним оком заглянули? Звідки така впевненість про вид діяльності і вміння клієнта?

А коли ви стоїте в черзі, то закриваєте вуха, щоб не чути, що каже людина, яка стоїть перед вами?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Про підглядування пін-коду працівниками банку - в банкоматі приватбанка пін-код легко можна змінити на новий.

Про черги в касах - на кожній касі на склі наклеєна наклейка, там написано, що якщо ви стоїте в черзі до каси, і тим часом сусідні каси закриті надішліть смс з техтом ХХХХ на номер YYYY. (тариф - стандартна смс). Повірте - це працює, перевірено.

P.S. В кожному банку можна знайти свої "+" та "-", так само як кожна людина має свою суб"єктивну точку зору на дане питання (мене наприклад до Аваля нічим не заманиш)...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Кому треба ваш пін код??? :)

Достатньо, щоб зняти кошти з карти це номер карти, строк дії, якщо вона іменна, то ПІБ (що на карті), та код (три цифри), який надрукований на тильній стороні карти.

PS: Будьте пильні! :)

Дивує тільки одне, чому в інших банках нема таких інновацій як в "Привєті", чи то там тупі люди сидять, чи воно їм "нафіг нада", чи то може просто клони "Привєта" :) так для отвода глаз :)

Наш мер користується просто своєю владою, тому скрізь буде "Привєт" :) від цього ніяк, і Луцьк переіменують в "Привєт" :)

Ні де в світі напевно не вісять на головінй ялинці іграшки з логотипами чогось там, чи когось там :) це не прийнято, і це не доцільно, що то за "дєшова" реклама. І тут Луцьк по переду всіх :) ангели несуть логотип банку (це такі іграшки вісять на ялинці), а як дитині пояснити чому ангели якийсь квадрат тримують у році, що то за новий ідол такий.

Є стільки банків у нас в Луцьку, і саме "Привєт" тицяє свій нос скрізь, тому що цей нос має "кришу" :)

Змінено користувачем MACCEN
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

та код (три цифри), який надрукований на тильній стороні карти.

А в мене його немає :D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для публікації повідомлень створіть обліковий запис або авторизуйтесь

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйте новий обліковий запис у нашій спільноті. Це дуже просто!

Реєстрація нового користувача

Увійти

Вже є акаунт? Увійти до системи.

Увійти
×
×
  • Створити...