Перейти до змісту

Новини ПриватБанку


Рекомендовані повідомлення

Навіть не знаю , чи

це - :( на соц. картках CVV2 немає. без CVV2 самостійно розблокувати не вийде. пишіть у чат П24, запасайтесь терпінням. Або шукайте іншу свою картку, кредитну наприклад, там цей код точно є.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Сьогодні була в шоці. Знімала з картки гроші і після операції мені запропонували взяти участь в якійсь акції.

І найбільше мене обурило не те, що банк забирає мій час на якусь фігню, а те, що одна опція називалася - РЕГІСТРАЦІЯ.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

100%

в 125й раз жалітись що ваша ложка пахне гівном, не міняючи саму ложку на іншу - це певно така патологічна форма полішуцького фінансового садомазохізму...

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Тепер Привату пофіг на погану кредитну історію.

Колись будучи випускником 4го курсу мені видали кредитку. Користувався я нею не дуже сумлінно, тому по закінченню терміну користування у випуску нової мені відмовили.

А в суботу телефонує якась пані звідти і пропонує мені знову почати користуватись кредиткою - без проблем випустять нову з більшим лімітом. Та я відмовився оскільки не маю потреби.

Чи то вона не бачила моєї кредитної історії чи в погоні за клієнтами їм пофігу з ким мати справу.

аналогічно. пару років кредитку не давали, під час останньої перевидачі картки вручили кредитку з кредитом 0.0 грн. А пару місяців назад, помітив через приват 24, що кредитний ліміт виріс, ще й некісло.

це - :( на соц. картках CVV2 немає. без CVV2 самостійно розблокувати не вийде. пишіть у чат П24, запасайтесь терпінням. Або шукайте іншу свою картку, кредитну наприклад, там цей код точно є.

типу соціальщикам - "нефіг шастать по інетам і платити, і так, на свому горбу вас тянемо, комісії не маємо за ша взяти"

а кредитникам - "заплатіть хоть кудась, хоть в інтернет" :rolleyes:

П.С. соціальну я розблоковував без проблем, код там не просить.

Змінено користувачем 4iter
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Миши плакалі,кололісь,но...

100%

в 125й раз жалітись що ваша ложка пахне гівном, не міняючи саму ложку на іншу - це певно така патологічна форма полішуцького фінансового садомазохізму...

что посоветуете тем кого работодатели проиграли в карты?

менять работу?

или "плакать, колоться" и "есть вонючей ложкой" ?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

100%

в 125й раз жалітись що ваша ложка пахне гівном, не міняючи саму ложку на іншу - це певно така патологічна форма полішуцького фінансового садомазохізму...

по-перше, то певна ваша ложка пахне гівном, бо не я писала таку програму, що іноземцям пропонує спочатку англійську, а потім все-одно пише українською мовою, а також пише РЕГІСТРАЦІЯ.

по-друге, не я обирала дану установу в якості банку, який кидає мені на картку зп.

по-третє, патологічна форма полішуцького фінансового садомазохізму - це не реагувати на зауваження. це ж яких потрібно наймати людей, які роблять такі жахливі помилки (про інші недоліки зараз і не варто говорити), а потім ще й робити винними людей, які вказують на це.

по-четверте, шановні банківські працівники, яким не подобається моє незадоволення, про чистоту ложок піклуйтеся ви, вам зе це гроші платять.

П.С. Альтернативою на моїй роботі, крім картки Привата, є отримання грошей через касу.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

П.С. Альтернативою на моїй роботі, крім картки Привата, є отримання грошей через касу.

а у меня нет такой альтернативы:(

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Тепер Привату пофіг на погану кредитну історію.

Колись будучи випускником 4го курсу мені видали кредитку. Користувався я нею не дуже сумлінно, тому по закінченню терміну користування у випуску нової мені відмовили.

А в суботу телефонує якась пані звідти і пропонує мені знову почати користуватись кредиткою - без проблем випустять нову з більшим лімітом. Та я відмовився оскільки не маю потреби.

Чи то вона не бачила моєї кредитної історії чи в погоні за клієнтами їм пофігу з ким мати справу.

аналогічно. пару років кредитку не давали, під час останньої перевидачі картки вручили кредитку з кредитом 0.0 грн. А пару місяців назад, помітив через приват 24, що кредитний ліміт виріс, ще й некісло.

Погана кредитна історія-це не тавро на все життя.зазвичай через три роки негативні дані з бази вилучаються.

П.С. Альтернативою на моїй роботі, крім картки Привата, є отримання грошей через касу.

а у меня нет такой альтернативы:(

Та у тебе взагалі не житуха,а сплошна непруха

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Та у тебе взагалі не житуха,а сплошна непруха

и не говори, что не банк то какашка :(

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

100%

в 125й раз жалітись що ваша ложка пахне гівном, не міняючи саму ложку на іншу - це певно така патологічна форма полішуцького фінансового садомазохізму...

по-перше, то певна ваша ложка пахне гівном, бо не я писала таку програму, що іноземцям пропонує спочатку англійську, а потім все-одно пише українською мовою, а також пише РЕГІСТРАЦІЯ.

по-друге, не я обирала дану установу в якості банку, який кидає мені на картку зп.

по-третє, патологічна форма полішуцького фінансового садомазохізму - це не реагувати на зауваження. це ж яких потрібно наймати людей, які роблять такі жахливі помилки (про інші недоліки зараз і не варто говорити), а потім ще й робити винними людей, які вказують на це.

по-четверте, шановні банківські працівники, яким не подобається моє незадоволення, про чистоту ложок піклуйтеся ви, вам зе це гроші платять.

П.С. Альтернативою на моїй роботі, крім картки Привата, є отримання грошей через касу.

по-перше ніхто не може заставити вас користуватись послугами певного банку. якщо підприємство вирішило використовувати зкп певного банку, ви можете відмовитись. просто відкрийте карту будь-якого іншого банку, та з заявою подайте до бухгалтерії підприємства реквізити для безготівкового поповнення вашого картрахунку. вам просто не можуть відмовити. будьте рішучими

по-друге так, це ж звичайно треба підняти опу, зробити пару зайвих рухів, можливо погиркатись з бухгалтером, можливо за місяць взнати що ваша зп пішла по звичці зі всіма знов в приват - АЛЕ! по результаті цих дій ви гордо скажете собі і решті - ні я не їм з ложок що тхнуть гівном

по-третє той заклад, що кормить відвідувачів специфічними ложками ніколи не перестане цього робити, адже мити ложки довго і дорого, тай нащо коли таких відвідувачів тисячі, хтось бурчить, хтось звонить першому заступнику четвертого помічника шостого радника директора закладу і йому виливає наболіле, хтось пише по форумах - але все рівно всі разом далі їдять. тими ложками :smile3:

ps настоящий джентльмен никогда не скажет "дурой была дурой осталась", настоящий джентльмен скажет "время над ней не властно"

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

шановні банківські працівники, яким не подобається моє незадоволення, про чистоту ложок піклуйтеся ви, вам зе це гроші платять.

talja, при всій повазі. Мені здається, суть то в іншому. Якщо щось не подобається (магазин/оператор мобільного зв'язку/інтернет-провайдер тощо, а в даному випадку — банк), то це щось міняють, а не користуються далі і продовжують жалітися як не подобається.

Солідарність професійна — це нормально. І значною мірою тому, що зрозуміти можна лише “побувавши у тій шкурі”. Але розуміти і виправдовувати - різні речі. Звісно немає сенсу знаходити пояснення причин недосконалої роботи будь-якої структури, в т. ч. банківської, бо для споживача важливий кінцевий результат - якість обслуговування, а не “кухня”. Будь-яка робота повинна виконуватися належним чином і крапка.

Мені випадала нагода з особистих потреб користуватися послугами Привата і я Вас розумію, багато з чим згідна. Як клієнт теж була незадоволена. По к-ті банкоматів, облуговуванню фіз. осіб пішли вперед, з підготовкою кадрів, якістю послуг не встигають явно. Кількість перевищує якість. І це не секрет.

Але завжди є вибір. Банків на разі достатньо, щоб не витрачати нерви йдучи у банк як на відвідини стоматолога.

Якщо прив'язка до банку лише через з/п, банкомати їхні нормально працюють. А орфографічні помилки...краще написати на підтримку, нехай би виправили. Був би внесок у покращення якості :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

по-перше ніхто не може заставити вас користуватись послугами певного банку. якщо підприємство вирішило використовувати зкп певного банку, ви можете відмовитись. просто

будете работать без зарплаты,

раз такие принципиальные

ибо есть такая штука как "производственная дисциплина" и нужно ей подчиняться

не нравиться? на варшавке куча свободных мест есть

если фирма хочет и дальше получать "выгоды" от сотрудничества с банком - сотрудники получают заплату в банке,

и всякой фигни с переходами не допускать

директора фирм и бюджетных организаций с потрохами задают народ, и никто не спрашивает хотят они (народ) этого или нет :(

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Раз така безвихідь, що заважає мінімізувати свої контакти з таким жахливим банком? підходити до банкомата 2(два) рази в місяць- коли аванс і коли зарплата? відключити смс-банкінг і інтернет-банкінг? порізати кредитку? не читати екранний спам? і раз у два роки піти замінити картку? а у інший час насолоджуватися природою і готівкою або послугами менш жахливих банків?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

і раз у два роки піти замінити картку?

и чтобы заменить карточку предлагают заполнить анкетку на 2х страницах, наверно пофоткают во всех местах, откатают пальчики и непонятно ещё что сделают

с несогласными разбираются "по линиии профсоюза"

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну, Приват то є Приват. Про нього можна дуже довго і без толку говорити.

Я погоджуюся і з тим, що коли щось не так - міняй те щось.

Але із тим же, я погоджуюся із Зевсовою ситуацію. Робота (припустимо) нормальна і зарплата відповідна, але є 1 нюанс...

Зрештою кричати на форумі, мовляв, помилки і т.д. - написати не на цьому форумі, а на підтримку Привата. Зараз кожна поважаюча себе структура, піклується про імідж.

Згадайте, навіть, банер "Сільпо".

feedback-main-page.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

будете работать без зарплаты,

раз такие принципиальные

ибо есть такая штука как "производственная дисциплина" и нужно ей подчиняться

не нравиться? на варшавке куча свободных мест есть

если фирма хочет и дальше получать "выгоды" от сотрудничества с банком - сотрудники получают заплату в банке,

и всякой фигни с переходами не допускать

директора фирм и бюджетных организаций с потрохами задают народ, и никто не спрашивает хотят они (народ) этого или нет :(

ну не сгущай вже так :)

ти ж не вимагаєш від роботодавця розірвати проект з ПриватБанком повністю. хай собі далі працює. тим паче коли у вас десь 1500 зарплатних карт працюючих, -1 нічого не зіграє. я тобі скажу що ще за моєї пам'яті в вас були власники карт неприватбанку

для прикладу автозавод - там десь 4 зарплатних проекти, катастрофи нема

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ти ж не вимагаєш від роботодавця розірвати проект з ПриватБанком повністю. хай собі далі працює. тим паче коли у вас десь 1500 зарплатних карт працюючих, -1 нічого не зіграє. я тобі скажу що ще за моєї пам'яті в вас були власники карт неприватбанку

сказали что первый такой хитрый (остальные все согласны с мнением правления нашего гаражного кооператива)

и ради меня ничо менять не будут

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

сказали что первый такой хитрый (остальные все согласны с мнением правления нашего гаражного кооператива) и ради меня ничо менять не будут

В мене теж така ситуація була на роботі декілька років назад. Посварився з гол.бухгалтером до пі.здєца. Але мені сказали, що мою з/п в інший банк ніхто не буде переводити заради мене одного, і кешем видавати мені теж не будуть. Робив, як Толік написав в пості №246 - за один раз все знімав з картки і проблеми не було.

Все правильно пише Zevs_Isver. Може в тебе, b0rg, не було таких ситуацій? Але реальність така, що ніхто, заради тебе одного, нічого міняти не буде.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Мені б ваші проблеми :D Є ще такі консерватори, що й досі через касу. Я теж була рипнулась, щоб мені через банк - мало не з"їли.

Й досі вистоюємо в черзі, щоб з/п отримати.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

реальність така, що ніхто, заради тебе одного, нічого міняти не буде.

а ніколи не здавалось, що ви страждаєте ізлішнім центропупізмом? якого хєра щось має мінятися в бухгалтерії кількатисячного колективу із-за одного зануди? так заодно попросіть індивідуальний графік виходу на роботу, особливий час обіду, спеціальний вибір блюд у виробничій їдальні. Припускаю. що якщо ви дуже цінний працівник, то отримаєте усі ці привілеї. Ну, а якщо ні - п**дуй на работу

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Відстоювання своїх прав - фтопку. Так, Толік?

Собака гавкает - караван идет. Як у випадку з банком, так і у випадку з бухгалтерією.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для публікації повідомлень створіть обліковий запис або авторизуйтесь

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйте новий обліковий запис у нашій спільноті. Це дуже просто!

Реєстрація нового користувача

Увійти

Вже є акаунт? Увійти до системи.

Увійти
×
×
  • Створити...