Перейти до змісту

Новини ПриватБанку


Рекомендовані повідомлення

Поповнював готівкою рахунки MTC i Київстар. МТС без комісії, КС - зняло 1 грн.

Це нова "фішка" від КС, а не від Прівєта

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я подробностей не знаю, но раньше у привата был договор на обслуживание с КС, закончился или разорвали договор, ну и наверное КС решил ввести комиссию. как-то так.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Як добре що я користуюся послугою "Приват 24"!!!

Не забувайте, що працівники приватбанка теж такі самі люди як і ми, тому можуть не завжди лояльно себе поводити. Ха-ха-ха!!!

  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

Як добре що я користуюся послугою "Приват 24"!!!

Не забувайте, що працівники приватбанка теж такі самі люди як і ми, тому можуть не завжди лояльно себе поводити. Ха-ха-ха!!!

Я б так не радів. Як сказала мені одна працівниця привату - 24 це просто програма, і ви нею користуєтесь на власний ризик. А банк є банк... Враховуючи досвід, повірте, в 24 не все так добре :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 1 місяць потому...

начался новы учебный год,

и Приват начал впаривать детям вместе с "стипендиальной картой" кредитку и копилку :(

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

начался новы учебный год,

и Приват начал впаривать детям вместе с "стипендиальной картой" кредитку и копилку :(

Отримав тільки степендійну карту

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

степендіальна, степендійна, степендіарна, степендійська, степендська... студентська вона, студентська!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Спостерігав цю заплутану процедуру.

Вручають кредитку, активовують, з метою активації студентської гайда до терміналу. Далі страховка на кілька гривень і копілка. Приблизно 30 хвилин на людину йшло часу. З кожним разом процедура все складніша.

Мені в свій час вдалося малою кров'ю обійтися, одразу сказав що ніде підписуватись не буду крім тої, що прийшов міняти. Потім ще й черга швидше пішла, бо хто був у відділенні стали отріцалами.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Піди в магазин і отріцай націнку, вимагай відпуску товару по закупівельній ціні, так само в аптеці, в барі, на автозаправці і тд

  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Піди в магазин і отріцай націнку

тебя на работе\учёбе заставляют отовариваться только в 1й сети магазинов?

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Угу, націнка у нас тільки в Там—Тамі, решта працюють для альтруїзму.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Піди в магазин і отріцай націнку, вимагай відпуску товару по закупівельній ціні, так само в аптеці, в барі, на автозаправці і тд

На щастя ще банківське лоббі не відмінило розрахунок купюрами й монетами і не розвело всіх на безкоштовну карточку з процентом на "мінус" і обслуговування "плюса". Я уже 4 місяці як не студент, який отримував хоч і повишену, але не таку вже й велику стипендію, щоб нею у випадку неоголошених змін в правилах обслуговування кредитки годувати Романюка, Палицю, Коломойського. Не горю бажанням допомагати людині отримати премію за ще одну впарену картку, яку клієнт навіть не замовляв. Мені ця картка просто непотрібна і ні разу нею не користувався. Дуже радий, що мене життя поки що не побило так, щоб я став клієнтом аптек чи барів і не бачу найближчим часом перспектив стати клієнтом автозаправок. І якщо вже користуватися такими послугами, то не у банків, де то не робить сервер, то SMS не прийшла.

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

На щастя ще банківське лоббі не відмінило розрахунок купюрами й монетами і не розвело всіх на безкоштовну карточку з процентом на "мінус" і обслуговування "плюса".

пропоную в 21 ст. повернутись до бартеру мушлями, перлинами, кольоровими скельцями, хутром тварин. а за будь-яку роботу нікому нічого не платити не платити працівникам банків, бо їхня робота чимось особлива від інших.

  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Чому так примітивно? Вже раз ХХІ століття, то давайте застосовувати bitcoin.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Факт фактом - працівникам Привата керівництво ставить плани, за які капають бонуси, і в звітному місяці рахується рейтинг, в цьому причина примусового нав"язування послуг.

Достатньо усно попередити що при "ну аякже без копілки ніяк" і схожих випадках - буде заява\скарга на ім"я керівника відділення, а при туго доганяючих працівниках потребі, написати, справа 5-10 хвилин, діє :)

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

25.09.12 в терміналах ПріветБанка пропадали гроші, які йшли на сплату за Ейвон.

Термінал гроші забирав, але чека не видавав і напис на екрані "транзакція невірна".

гроші на рахунок Ейвона, звичайно ж, не надходили

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Щось дуже схоже, якщо хочеш депозитну картку, то вона зветься універсальна й має можливість кредиту. Тобто депозитна й кредитна картка одночасно. На своїй спробував виставити в "0" можливість кредиту, що з цього вийде, відпишу.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

У мене нещодавно трапилась також неприємна ситуація: знімала готівку у банкоматі, і він, видавши чек про успішність проведення транзакції, "проковтнув" усю мою зарплату... Відповідно з балансу вони були списані і не видані у реальності. Довелось чекати аж тиждень до вияснення обставин і інкасації банкомату, а між іншим я на це зовсім не розраховувала, і мені потрібно було за щось жити ще два тижні... Ось так. І я, на жаль, така не перша, і далеко не остання.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

і в звітному місяці рахується рейтинг,

и кто последний,

тот первый кандидат на вылет

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Прикрість з банкоматом ніяк від банку незалежить. Був такий же випадок з батьками, тепер банкоматів бояться як вогню, гроші повернули десь через 2 тижні. Не приватбанк.

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для публікації повідомлень створіть обліковий запис або авторизуйтесь

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйте новий обліковий запис у нашій спільноті. Це дуже просто!

Реєстрація нового користувача

Увійти

Вже є акаунт? Увійти до системи.

Увійти
×
×
  • Створити...