Перейти до змісту

Новини ПриватБанку


Рекомендовані повідомлення

Зараз банки активно почали пропонувати депозитні вклади - розсилають смс, при купівлі валюти дають брошурки з інфою про депозити, розклеюють рекламу на вікнах. Готують черговий кидок?

Змінено користувачем Black
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В ощадному тричі в місяць переглянути баланс безкоштовно, далі по 10 копійок =)

  • +1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

як платно? і зарплатні картки теж? нас перевели насильно на ощадбанк. г. ще більше.

Зате Аваль за зарплатну картку ще й гроші дере щомісячно.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вчора обмінював грн. через Приват24, і як виявилось, нікого не попереджаючи Приват ввів обмеження на купівлю долара в розмірі 500 баксів на день, у зв'язку з ажіотажем на скупку валюти :))))) Банк просто бомба.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

це вже місяця 2 точно. ще й смс-ку з кодом буває фіг дочекаєшся. і стоїш в черзі по пів-години, ждеш поки в кого та смс прийде.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

це вже місяця 2 точно. ще й смс-ку з кодом буває фіг дочекаєшся. і стоїш в черзі по пів-години, ждеш поки в кого та смс прийде.

Мені найбільше сподобалось як "лягли" пос-термінали в "Сенті" на Київській площі і вся черга на всіх касах в час пік тупо зупинилась. Ніколи не думав що стільки народу не мають в гаманцях окрім картки ще сотню-дві кеша.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Нахабству Привата немає меж: вже у банкоматі навіть на екрані баланс неможливо переглянути безкоштовно. А ще ці миттєві картки, які ніяк не можна авторизувати...

Ще можна безкоштовно, просто заховали далі

Сьогодні переглядав, в віконці "перегляд банансу" справа в низу вибрати додатково і тоді зразу відкривається весь баланс!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

SAMDN5500 **** **** **** ПОГАШЕНИЕ КРЕДИТА ПРИВАТБАНК HEAD-OFFICE

Шо це за фігня ніхто не знає? зняли з картки 30 грн так просто... кредитка повністю погашена і ліміт на ній зроблений 0 тобто не знімеш ні копійки.

ЗА ОВЕРДРАФТ ПРИВАТБАНК HEAD-OFFICE

Це теж 10 коп зняло в кінці місяця, блін це ж це виходить - дурять на очах?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Шо це за фігня ніхто не знає? зняли з картки 30 грн так просто... кредитка повністю погашена і ліміт на ній зроблений 0 тобто не знімеш ні копійки.

Може тебе застрахували і автоматично на оплату страховки регулярно списують гроші?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Планы выполняют.

Может, пополнили номер мобильного телефона? Мне так сделали. Если кредиткой не пользуешься, заблокируй ее. Я так сделал.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Планы выполняют.

Может, пополнили номер мобильного телефона? Мне так сделали. Если кредиткой не пользуешься, заблокируй ее. Я так сделал.

А як ви заставили їх заблокувати кредитку?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ну просто ж - звониш на клієнтську підтримку і кажеш що загубив

а заяву у відділення не йдеш писати

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Планы выполняют.

Может, пополнили номер мобильного телефона? Мне так сделали. Если кредиткой не пользуешься, заблокируй ее. Я так сделал.

А як ви заставили їх заблокувати кредитку?

Можна взагалі прийти і сказати, щоб закрили її. Моїй дружині вже 3 відкривали, при користуванні іншими послугами. Усі успішно закриті.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

багато хто користує приват24, бо це зручно. а зараз ще й легко можна виписки по карті дивитись не відриваючи Ж від комп'ютера.

дуже часто ПБ проводить дивні операції з рахунком на свою користь, а більшість людей навіть не знає що це таке…

хочеться детальніше в тих виписках розібратись. ось наприклад останнє з моєї карти:

untitlmmm.png

як розуміти пункти обведені червоним?? карта не мінялась, не перевипускалась.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Тицьни на кнопку "Помощь онлайн" на сайті приват 24. консультант перевірить виписки по карті

Змінено користувачем Master77707
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ні-ні, дякую. я краще побережу свої нерви. безграмотне блондинко на тій стороні і тупий сисадмін не допоможуть. це вже з досвіду.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

йоклмн, оформив нову картку

стару звичайно заблокували, нову в приват24 не додали.

На другий день спробував додати сам - болт - помилка і тра валити в банкомат телефон вказувати.

Зробив. :) ... болт... помилка 2 дні не зникала

написав в онлайн - сказали писати лист операціоністу

написав :)... тиша

подзвонив - і, о чудо, на п'ятий день мені все ж добавили картку за якусь хвилину.

Кльовий сервіс

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

HWman, та да. але поки в мене знімають копійки, то ше якось впадло з ними сваритись. в декого сотні з рахунків пропадають…

ipua, проценти за кредит, то зрозуміло (4,98), а нижче, те що обведено червоним? в кінці кожного місяця, якщо мінус на рахунку то знімають.

а іздатєльская комісія 87 коп… шо це вони ізданули?

26/11 знята сума згідно умов твого договору — тре перечитати договір, бо шось геть не зрозуміло з якого дуба знімають 1 копійку. ще й не в кінці місяця й не на початку. і транзакція не підписана. зняли з півмільйона користувачів кредиток по копійці і вже є 5 кілогрн на мєлкі росходи =)

кредитка у мене вже дуже давно. єдине що пам'ятаю з договору, то це обіцяні "55 днів без відсотків".

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

кредитка у мене вже дуже давно. єдине що пам'ятаю з договору, то це обіцяні "55 днів без відсотків".

це тільки перших 55 днів, потім до 25 числа кожного місяця. Знімають 3%, якщо картка Visa, від суми заборгованості. Якщо вчасно не кладете кошти то --

Пеня за невчасне погашення заборгованості: ПЕНЯ = пеня(1)+ пеня(2), де:

пеня(1) = (базова процентна ставка за договором) / 30 – нараховується за кожний день прострочення кредиту;

пеня(2) = 1% від заборгованості, але не менше 30 грн на місяць, нараховується 1 раз на місяць, за наявності прострочення за кредитом або процентами 5 і більше днів у разі виникнення прострочення на суму від 50 грн і більше.

Штраф у разі порушення строків платежів за будь-яким з грошових зобов’язань, передбачених договором, більш ніж на 30 днів: 500 грн + 5% від суми заборгованості за кредитним лімітом, з урахуванням нарахованих і прострочених процентів і комісій.

Детальніше тут: http://privatbank.ua/ua/platezhnie-karty/kreditka/

Що це за "верифікація"?

paypal використовуєте? якщо так, то там при першому платежі із картки списується сума в розмірі долара, для підтвердження вашої платоспроможності, по-тому кошти повертаються на рахунок. Можливо так працюють і інші системи оплати в мережі. До прикладу: Портмоне, Єдиний Гаманець і т.д. Можливо щось використовували.

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для публікації повідомлень створіть обліковий запис або авторизуйтесь

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйте новий обліковий запис у нашій спільноті. Це дуже просто!

Реєстрація нового користувача

Увійти

Вже є акаунт? Увійти до системи.

Увійти
×
×
  • Створити...