Перейти до змісту

Новини ПриватБанку


Рекомендовані повідомлення

-кончений банк беруть тепер комісію за Комунальні послуги

каса/тсо/приват24/регулярний платіж?

пару слів про деталі можна, звідки лізе комісія?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

В принципе, банк неплохой. Но для переводов или депозитов использую больше Хрещатик, нет очередей и отделения нормально расположены. И да, пусть наймут больше людей. А то пресловутый человеческий фактор сказывается на мне как на клиенте.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ходила в Приват поміняти номер мобільного, до якого прив"язаний Приват24. Консультант поки змінювала, запрпонувала підключити послугу "Копілка". Я відмовилась, але вона все переконувала та переконувала. Після досить різкої відмови, вона таки унялась. Приходжу додому, а тут смс, "Ви підключили послугу"Копілка". Якщо це було зрблено без вашого відома, надішліть пусте смс на номер........і т.д. ". Звичайно я відразу відключила., але обуренню не було меж. Таки втюхала мені ту копілку. Наглості нема меж.)))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

-кончений банк беруть тепер комісію за Комунальні послуги

каса/тсо/приват24/регулярний платіж?

пару слів про деталі можна, звідки лізе комісія?

При налаштуванні в рег платежах неміг поставити оплату за квартиру, звернувся до економіста, вдіповідь через касу.

Прийшов в касу

питаю: чи можна оплатити за кв плату,

відповідь: так

питаю: чи буде комісія,

відповідь: ні.

в результаті 7,10 комісії в смс

P.S. більше у ПБ там не платитиму ніколи :0156:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В принципе, банк неплохой. Но для переводов или депозитов использую больше Хрещатик, нет очередей и отделения нормально расположены. И да, пусть наймут больше людей. А то пресловутый человеческий фактор сказывается на мне как на клиенте.

Хрещатик норм? Два відділення (одне з них в паспортному столі) і два банкомати на місто? Тоді вже краще Ощадбанком користатись. ІМХО там і тарифи цікавіші.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

оплата комунальних в цьому місяці. в ощадбанку нарахували 540 грн. так як не мала такої суми,відмовилася від оплати. на наступний день зайшла в приватбанк і оп! та сама квартира ті самі показники а до оплати 512 грн!

брєд.

дивіться в квитанцію за що нараховано 540 чи 512 грн. може в першому випадку вказали/касир почула більшу кількість кубів за воду чи за газ.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Була ситуація, коли простояв в черзі, а потім в касі мені заявили, що каса платежі менше 2000грн не приймає, платіть в терміналі. об'їхав після цього ще 4 відділення, скрізь черги, обіди, або ще щось.. для чого робити на кожному кутку відділення, і по кілька кас, якщо працює тільки одна, і створюються черги?.. термінал не дає здачі, а зараховувати кілька гривень на рахунок мобільного мені немає потреби, оскільки поповнюю по 40грн, для вільного користування в мережі, а на інші номери мені також вистачає. Висновок - не варто зв`язуватись з монополістами. Хоча бувають випадки, коли немає іншого виходу..

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

І ще зараз заблоковані і в Привата і наскільки знаю в інших банках операції з доларами))) Отаке.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Банк Коломойського ввів обмеження на продаж валюти

http://www.epravda.c...13/12/5/406900/

Хижняк Анна

в приват 24 операции с валютой не проводяться на данный момент

Змінено користувачем Roman_1984
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Roman_1984,

перевірені дані?

ні

а отже - чергова "жовтизна"

В Приваті все, як і було, 150000 в еквіваленті \ тиждень.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Roman_1984,

перевірені дані?

ні

а отже - чергова "жовтизна"

В Приваті все, як і було, 150000 в еквіваленті \ тиждень.

Ну Українська правда до "жовтої преси" якось не сильно відноситься)))

А в Приват24, вчора до 00.00 п'ять разів забраковувало операцію по конвертації валют.

І остання цитата,це я в Онлайні з оператором Привата спілкувався, хвилин 50 назад.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

так Приват24 лагав, але це було і з гривнею, з веб-інтерфейсу платежі проблемно було зробити, з Андроід версії - проводив.

В обід я спілкувався з безпосердніми працівниками ПБ, що займаються платежами населення, ніякої паніки і бану на валюту...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А при чому тут паніка, я пишу, що в Приват24 валюту не можна конвертнути, тобто долари купити, якщо так буде зрозуміліше, от і все, і це не мої слова, а Працівника банку, які я виклав дослівно. І я сам особисто стикнувся з проблемою...., тобто перевірив на власному досвіді....

І це не технічна проблема, а обмеження зі сторони банку... Всі інші функції працюють в штатному режимі, ввечері буду пробувати купувати дол., напишу чи вдалось. А стаття з газети, принаймні частково пояснює з чим ці проблеми можуть бути пов'язані.

П.С.: Чомусь мої знайомі, і не одні, не змогли придбати валюту в банках, і змушені були купувати у валютників по 8.40, і це перевірено. Зараз я навіть не знаю, який курс.

П.П.С.: Тільки, що вдалось придбати долари через Приват24, таке враження, що ОНЛАЙН консультанти самі не знають, що в них в банку робиться. Так мене налякали......

Змінено користувачем Roman_1984
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Не все так погано, але обмеження в 500 дол. в день, в Приват24, все таки є)))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Не все так погано, але обмеження в 500 дол. в день, в Приват24, все таки є)))

Всі зараз купують долар, а потім все налагодиться і стільки людей втратить на різниці курсу, а хтось заробить. Кому война, а кому мать родная ( цитата ).

Я б не став зараз скуповувати долар.

  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

5 баксiв не змiг перевести мiж рахунками . 5 хв назад. i дати коли все буде ок- нема

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

НБУ як завжди показав свою неспроможність контролювати банки.

Справа в тому, що це все і є наслідком дій НБУ, який намагається стримати курс, шляхом обмеження банків від валютних ринків ((((

Теж Приват24, сказали, що валютні операції обмеженні.

Змінено користувачем Roman_1984
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

http://www.epravda.com.ua/news/2013/12/2/406309/

Ну типу ось такі чутки, але пише, що чутки, хоча дійсність свідчить про інше.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 місяця потому...

Чергове пАкращення))) Хотів поповнити власну картку в терміналі, і о чудо, комісія 0.5 %, і який мені тепер зміст туди закидати кошти??? Чого чекати далі??? Теж пробував поповнити особистий рахунок, який раніше міг поповнити будь-хто без комісії, і теж попередило, що комісія 0.5 %.

Можливо, якась помилка, але сумніваюсь....

Тупий якийсь інтерфейс. В Приваті сказали, що комісії не буде, а інформація стосується лише карток "ДЛЯ ВИПЛАТ", а звідки я знатиму, яка це картка коли поповнюю іншій людині. Писали б комісію для кожного конкретного випадку, а не для інформації....

Я вже переживати почав.

Схожу попробую поповнити..... Про результат відпишу.

Сходив поповнив. Дійсно, комісії НЕМА. Але оновлення інтерфейсу не дуже вдало - так мене "висадити"))))

Змінено користувачем Roman_1984
  • +1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для публікації повідомлень створіть обліковий запис або авторизуйтесь

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйте новий обліковий запис у нашій спільноті. Це дуже просто!

Реєстрація нового користувача

Увійти

Вже є акаунт? Увійти до системи.

Увійти
×
×
  • Створити...