Перейти до змісту

"В жизни так много маленьких радостей..."


Oksana04

Рекомендовані повідомлення

Вчора, поки не було світла, випадково розговорився з дружиною, виявляється досить приємна жіночка (ну це вже анекдот).

Аха-ха-ха

:_07: :_07: :_07: :_07: :_07: :_07: :_07:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 2,2 тис
  • Створено
  • Остання відповідь

Так приємно дивитись на діточок, які знайшли подарунки під подушками від Миколая.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Давно не отримував задоволення від роботи, а вчора і сьогодні тестував нове обладнання, і так добре коли відразу(ну майже) :_07: усе виходить. Наробив приємного бардаку на робочому місці не знаю чому, але це мені приносить якусь радість. :_37:

post-23661-0-26015000-1419540840_thumb.j

post-23661-0-04899200-1419540849_thumb.j

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Добру частину дня потратила на витинанки. Ввечері наліпила на вікна - тішуся)))

a2KI.jpg

zpDyb.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вечером ела рафаэлло(что уже само по себе удовольствие) и в конфетке попалось две миндалинки, приятно).Утром проснулась, снежинки за окном, еще приятнее!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

саморобні цукерки. Смакота, як у дитинстві. Формочка для цукерок також радянська.

я вже і забув що таке було, щеі радянські форми такі самі як і в нас , здається що вони у всіх однакові були :D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я сьогодні бампер побив, радості приблизно на 1.5к гривень :_07:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

Вчера в гости пришли друзья, мы когда готовились, думали какую бы программу на вечер придумать, в итоге, поужинали, на десерт сделали фондю, а развлечением выступил подарок старшей дочки на Новый год, мы ей подарили игру UNO,я еще сомневалась оценит ли она его по достоинству, но вчера все сомнения были развеяны, вечер получился веселым и запоминающимся именно благодаря игре! Так что, если хотите побольше маленьких радостей можете попробовать UNO!post-2519-0-42023700-1420888707_thumb.jp

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Купа вражень! Море снігу! Чудові краєвиди! Задоволена походом зимовими Карпатами :)

P1070053_500.jpgi.gif

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

сьогодні з дитиною так гарно окунулися в свяченій водичці в с. Баїв.. відчуття неймовірні

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

сьогодні з дитиною так гарно окунулися в свяченій водичці в с. Баїв.. відчуття неймовірні

По Волиському телебаченню показували сюжет. коли з малим окунались- Боже, як цвІла моя дитина, коли побачила себе в 6 років по телебаченню

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Сказати що радість - нічого не сказати))) В решті-решт підключив БЕЗЛІМІТНИЙ інтернет від укртелекому. Більше всіх радіє дочка і мама - закінчились " дискусії" на тему, кому потрібніше 3G модем, з обмеженим трафіком 10 гіг на місяць і швидкістю, від якої хочеться вити)))) Підключені ВСІ девайси( смартфон, ноутбук, нет бук, стаціонарний+ мій смартік Sony KDL-42W705B).

В хаті мир і спокій. :_41:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Більше всіх радіє дочка і мама - закінчились " дискусії" на тему, кому потрібніше 3G модем, з обмеженим трафіком 10 гіг на місяць

Сєкас в будь-яку пору доби і борщ з памшуками в постіль тобі тепер забезпечені? :)

Чи навпаки: ти тепер за прачку-швачку і кухарку? :_16:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Більше всіх радіє дочка і мама - закінчились " дискусії" на тему, кому потрібніше 3G модем, з обмеженим трафіком 10 гіг на місяць

Сєкас в будь-яку пору доби і борщ з памшуками в постіль тобі тепер забезпечені? :)

Чи навпаки: ти тепер за прачку-швачку і кухарку? :_16:

Та ні,Slavco , встигаємо РАЗОМ і пампушок напекти, і все інше зробити. :_16: Та і не "фанатка в мене жінка всіляких однокашників і іже з ними. В основному, войнушка була з малою( кавалери ж в контактах пишуть) :)
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Переглянула вчора весь свій гардероб. Вирішила, що найближчим часом не куплю більше жодного чорного чи сірого плаття :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Після деяких подій зрозуміла людську сутність деяких людей (попідсиджувати, попідгниджувати, пообсирати) - Не знаю чому, але мені з того чогось так смішно ))))))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...