Перейти до змісту

"В жизни так много маленьких радостей..."


Oksana04

Рекомендовані повідомлення

В нас 3 роки як одружилися - дуже приємні спогади та емоції! Дай Бог до золотого дожити))))

Вітаю! 3роки, це вже суттєвий термін.
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 2,2 тис
  • Створено
  • Остання відповідь

А враження, що і року нема))) Хоча малечі вже 1,6)))

Значить, по справжньому кохаєте свою дружину....
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В нас 3 роки як одружилися - дуже приємні спогади та емоції! Дай Бог до золотого дожити))))

Салабон! у нас сьогодні - 14 :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Slavco, Вітаю! Живіть щасливо! А нам у вас є чому повчитися) 14 років то не 3 булька з носа

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В нас 3 роки як одружилися - дуже приємні спогади та емоції! Дай Бог до золотого дожити))))

Салабон! у нас сьогодні - 14 :)

Славко, то в нього ще все попереду, чи спереду :).Вітаю і тебе.
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В нас 3 роки як одружилися - дуже приємні спогади та емоції! Дай Бог до золотого дожити))))

У нас без кількох днів вже 10 років як одружились. Чого до золотого, краще вже до діамантового. Готуюсь до невеличкої пянки з імітацією весілля на кілька чоловік. Побачу шо з цього вийде.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А мій козачок, нарешті, побачив футбол наживо! Кричав як і всі :"Вовинь, Вовинь"!!!)).

А коли наші забили гол перший, стадіон кричить, а він сидить, очі по 5копійок, вираз обличчя ашоторобитбся?))) кажу йому "наші гол забили!!!!". Тоді і він почав кричати)post-13697-0-43571300-1439017560_thumb.j

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

У мене сьогодні річниця 7років! Прикіньте як у нас було 7 років назад 8.08.08.)))усе вийшло випадково,я нічого не планував,а як вже виходило,шукав ресторан,замовив РАГС(під дату нічого не планував)-відать судьба!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Передній план - будуть крила та риба, лівий план- футбол!post-13697-0-37995200-1439139601_thumb.j

А тим часом 0-1. Я - за гарний футбол

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Передній план - будуть крила та риба, лівий план- футбол!post-13697-0-37995200-1439139601_thumb.j

А тим часом 0-1. Я - за гарний футбол

Яка красота, можна сказати моя мрія, літній вечір,мангал,бесідка і футбол.Тільки я б на ліній період у бесідці встановив би тєлік, нехай самий простий,старий,але тєлік, бо щось дивитися на нотіку тоха не то,хоча суть не в цьому.Кароч, заздрю по доброму! :_25:

Як би можна було б, то б заплюсував)))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Передній план - будуть крила та риба, лівий план- футбол!post-13697-0-37995200-1439139601_thumb.j

А тим часом 0-1. Я - за гарний футбол

Бодя, без мене гульдибанити совість не гризе?))))

Передній план - будуть крила та риба, лівий план- футбол!post-13697-0-37995200-1439139601_thumb.j

А тим часом 0-1. Я - за гарний футбол

Яка красота, можна сказати моя мрія, літній вечір,мангал,бесідка і футбол.Тільки я б на ліній період у бесідці встановив би тєлік, нехай самий простий,старий,але тєлік, бо щось дивитися на нотіку тоха не то,хоча суть не в цьому.Кароч, заздрю по доброму! :_25:

Як би можна було б, то б заплюсував)))

Юрко, так і думаю зробити, телевізор є ідея встановити в бесідці.Але поки користуюсь ноутом, практично і зручно, фай-фай дотягує шикарно. Єдине що, трошки б більше розмір дисплея, хоча б 17))))
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Бублік007))))тема про маленькі радості!,був би ти в гостях у Боді88888 то була б дуууже велика радість, так що напевно,усьо не так просто))))))))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Бублік007))))тема про маленькі радості!,був би ти в гостях у Боді88888 то була б дуууже велика радість, так що напевно,усьо не так просто))))))))

Та ні, Юрко, саме смішне, що таки Бодя в гостях у мене, то моя бесідка)) Я зараз на морях))
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Бублік007))))тема про маленькі радості!,був би ти в гостях у Боді88888 то була б дуууже велика радість, так що напевно,усьо не так просто))))))))

Та ні, Юрко, саме смішне, що таки Бодя в гостях у мене, то моя бесідка)) Я зараз на морях))

)) Піпєц!!)) ржу немогу я ж не знав))радий за вас, усе круто!видно ви хороші друзі,куми? ну я не знаю.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Бублік007))))тема про маленькі радості!,був би ти в гостях у Боді88888 то була б дуууже велика радість, так що напевно,усьо не так просто))))))))

Та ні, Юрко, саме смішне, що таки Бодя в гостях у мене, то моя бесідка)) Я зараз на морях))

)) Піпєц!!)) ржу немогу я ж не знав))радий за вас, усе круто!видно ви хороші друзі,куми? ну я не знаю.

Рідня))))))
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Так втомився відпочивати на природі, що зараз розм'яклий розвалився на дивані і попиваю холодненьке пивко (дякую швагрові!!!). Лєпота!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Люди! я у відпустці! :0155: від завтра,що робити? геть став диким, не був три роки! я не вірю,нарешті посплю аж до 9.00_)) а мож і довше! І реально хочу пройтися з вимкненим телефоном спочатку по вул.Леся Українка,а потім по парку до Стиря,з"їсти морозиво і пішком назад до дому на 40квартал!)))Ура! завтра,післязавтра так і буде,нарешті!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Уявіть собі розкішне волинське озерце в лісі.

post-2742-0-23263900-1439192096_thumb.jp

Пливеш собі посеред озера, насолоджуєшся літом, милуєшся краєвидами, а тут неочікувано з лісу звучить жива духова музика! А за нею голоси Волинського народного!

Поліський краю дорогий,

Мені ти був колискою.

Озер блакить і синь лісів

Для мене стали піснею.

Це щось неймовірне! І це не галюцинації :_07: , а мисливці з розмахом сезон відкривають.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Завтра повертаюсь до дому)) Люди, скажу без пафосу, ще ніколи не скучав так за своєю дружиною і малою, як зараз)) Отака моя МАЛЕНЬКА радість)))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

Кум привіз зі Львова пляшку авторського пива Правда. Тепер після спекотного дня на душі маленька радість.

u9jgf.th.jpg frBNd.th.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Нарешті запалили вогнище у бесідці яка неспішно робилась рік. Вже пробували готувати шашликі та варити картошку на плиті. Ура все працює. Мрія збулась, хотів відсвяткувати в бесідці ДН, такі буде скоро свято.

post-6067-0-62722100-1440582500_thumb.jp

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...