Перейти до змісту

"В жизни так много маленьких радостей..."


Oksana04

Рекомендовані повідомлення

  • Відповідей 2,2 тис
  • Створено
  • Остання відповідь

Вчора відкрив сезон, перший раз в цьому році купався, ставочок за Гараджою в лісі, Воротнів здається.Ех!! водичка люксова, ще не зовсім тепла але плавати можна, бодрить добряче ))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Їду я сьогодні по роботі на один об"єкт за Сарнами,короч виїзджаю на бетонку(перехрестя Маневичи) і "печю" тут напарник просить зупинися,каже я перекуою, я ОК! сиджу я собі,сиджу(поки він палить) тут повертаю голову в ліво і КРАСОТА!!

post-23661-0-06527700-1433874049_thumb.j

post-23661-0-34527400-1433874057_thumb.j

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Довезла свою семью из Любомля до Луцка за рулем, "боевое крещение" так сказать, прошла.)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

bublik007, оце я називаю щастя!!!!! Мій вже пішов на 4 місяць ((((

Це приватний будинок?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Виявляється ремонт можна закінчити, я чув що його можна тільки призупинити :_07:

PS: дивани такі панські )) серйозні.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А мій маленький синок (Рік і 4) вміє жаліти, коли фігово на душі :)

Буквально вчора прийшов з роботи і було дике бажання вбити керівництво. А він зустрів в порозі, обняв, поцілуав і показав на іграшки!! Ну як відчував)))

Так приємно бути батьком))))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Буквально вчора прийшов з роботи і було дике бажання вбити керівництво. А він зустрів в порозі, обняв, поцілуав і показав на іграшки!! Ну як відчував)))

Ми не на одній конторі працюємо?))))

Діти вони такі, без них все по іншому...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

bublik007, оце я називаю щастя!!!!! Мій вже пішов на 4 місяць ((((

Це приватний будинок?

Це дійсно щастя, коли біла пилюка не "позначена" на всіх речах, їжі, ))))) Наш також продовжувався 4 місяці, але, основними були 3 кімнати, дві інші тільки "підфарбовували". Так, це приватний будинок))) Бажаю Вам скоріше закінчити ці "бойові" дії))))
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вже своя черешня УРАА!!! на дачі у батьків.

Там до вас наверно месні шпаки не долітають. Жаль шо наша черешня через ту нечесть пропадає. p.s. найму кілера для шпаків. :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

найму кілера для шпаків.

Купіть "воздушку", заодно попрактикуєтесь ;)

Вчора бачила, як практикувались

Шпаки "дістали" багатьох

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вже своя черешня УРАА!!! на дачі у батьків.

Там до вас наверно месні шпаки не долітають. Жаль шо наша черешня через ту нечесть пропадає. p.s. найму кілера для шпаків. :)

Та долітають своло.і, просто потрібно їздити часто і встигати обірвати ті що достигли, ось завтра поїду бо шкода вони такі смачні м... а з самого дерева не миті ще (чогось) смачніші :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вже своя черешня УРАА!!! на дачі у батьків.

Там до вас наверно месні шпаки не долітають. Жаль шо наша черешня через ту нечесть пропадає. p.s. найму кілера для шпаків. :)

Та долітають своло.і, просто потрібно їздити часто і встигати обірвати ті що достигли, ось завтра поїду бо шкода вони такі смачні м... а з самого дерева не миті ще (чогось) смачніші :)

Ура встиг! батько каже ще день,два то нічого б вже не було, шпаків літає повно.

post-23661-0-04779600-1434477612_thumb.j

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Собираюсь в Париж!!!

Предвкушение… это половина удовольствия… иногда… от него получаешь больше удовольствия… чем от самого удовольствия…(с)

)))))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

"В головах таки щось міняється.."

Сьогодні на "червоному" світлофорі за моєю спиною стояло аж 4 велосипедисти. Дуже радує!

п.с.Радує, коли на червоне світло, навіть коли нема авто, йде всього 2-3 чоловіки з 10, а решта дивиться на них як на ... )))) ну ви поняли)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...