Перейти до змісту

"В жизни так много маленьких радостей..."


Oksana04

Рекомендовані повідомлення

Поспішаю вранці на роботу і помічаю інтелігентно одягнутого літнього мужчину, який дивиться вдалину. Коли підходжу ближче до нього, він каже: "Подивіться яка краса!" (показуючи на осінню красу дерев). "А ми у шаленому ритмі життя цього не помічаємо, дивимось лише собі під ноги"

Який же він правий!

Насолоджуйтесь кожним днем, він прекрасний!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 2,2 тис
  • Створено
  • Остання відповідь

Поспішаю вранці на роботу і помічаю інтелігентно одягнутого літнього мужчину, який дивиться вдалину. Коли підходжу ближче до нього, він каже: "Подивіться яка краса!" (показуючи на осінню красу дерев). "А ми у шаленому ритмі життя цього не помічаємо, дивимось лише собі під ноги"

Який же він правий!

Насолоджуйтесь кожним днем, він прекрасний!

Ми вчора теж цю красу помітили, коли їхали родиною додому. Теж всі ахали барвам.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Є в моєму районі такий собі малесенький (до 50м) рівнесенький (і за напрямом і за покриттям) шматочок дороги, який з'єднує Гнідаву та р-н ДПЗ.

Так от: коли пройде дощ - він на довгий час перетворюється в таке ж озерце. Іноді добрі люди там кладуть підднони, по яких можна поперескакувати цю водойму.

Так тягнеться роками. Цей раз з піддонами не склалось((( Розводила дітей по їх "робОтах" - брала попід руки - переносила. Зараз маю нежить.

АЛЕ!!! Йду після обіду забирати дітей і тут - ОПА, шлях через озерце перекритий червоною стрічкою - ТАМ КЛАДУТЬ БРУКІВКУ.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

шлях через озерце перекритий червоною стрічкою - ТАМ КЛАДУТЬ БРУКІВКУ.

Якби не вибори..... довелося б для такого випадку купувати гумові чоботи!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

шлях через озерце перекритий червоною стрічкою - ТАМ КЛАДУТЬ БРУКІВКУ.

Якби не вибори..... довелося б для такого випадку купувати гумові чоботи!

Не впевнена. Думаю, це Фіміам робить. Це біля їх спортмайданчика.

Дорога біля моєї хати як була напрямом так і залишилась, лиш на кожному стовбі почепили А4 з текстом, мовляв,

у 2016р я в раді запропоную заасвальтувати Вашу вулицю.

Підпис: кандидат.

То все - фігня))))) Є хороша новина)

Я вночі вдруге стала тіткою. Дгуга Аня подарувала другого племінника. Це класно.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А мою семью сегодня очень хороший человек с Борды угостил молодой картошкой!!!Вот так просто, предложил и привез вкуснятину, безвозмездно, потому что познакомился со мной тут и решил сделать приятность!!!Сейчас ужинать ею будем!))))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А мою семью сегодня очень хороший человек с Борды угостил молодой картошкой!!!Вот так просто, предложил и привез вкуснятину, безвозмездно, потому что познакомился со мной тут и решил сделать приятность!!!Сейчас ужинать ею будем!))))

Ох цей Юрко! Добра, щира душа. Маладца.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Післявчора ввечері, за 4 місяці до дємбєля, видали гумові чоботи і плащовик від дощу.

Вчора зранку вихожу з бліндажа, а на вулиці дощ фігачить і грязь в окопах... Чуть сльозу не пустив...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

Синулька виборов 2 місце на міській олімпіаді з інформатики. 
Досягнення дітей, це неймовірно круті відчуття втіхи! Кручє ніж свої власні досягнення.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Досягнення дітей, це неймовірно круті відчуття втіхи! Кручє ніж свої власні досягнення.

+100500

Моя синулька троха менша, тому і досягнення трошки менші))). Перше місце по класній олімпіаді з української мови. В понеділок йдем на загальношкільну серед 2х класів.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

"ШАСТЯ ПРИВАЛИЛО"

attachicon.gifФото-2873.jpg

Вибачте,але що це??????зараз мізки лопнуть,якийсь порошок з номером 1!  Ги я  нікуя не поняв))

 

"ШАСТЯ ПРИВАЛИЛО"

attachicon.gifФото-2873.jpg

Вибачте,але що це??????зараз мізки лопнуть,якийсь порошок з номером 1!  Ги я  нікуя не поняв))

 

АААААА тфу ти млять, то гривня!!! да? йоптєль,якась акція? вибачте, затупив)))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

"ШАСТЯ ПРИВАЛИЛО"

attachicon.gifФото-2873.jpg

Вибачте,але що це??????зараз мізки лопнуть,якийсь порошок з номером 1!  Ги я  нікуя не поняв))

"ШАСТЯ ПРИВАЛИЛО"

attachicon.gifФото-2873.jpg

Вибачте,але що це??????зараз мізки лопнуть,якийсь порошок з номером 1!  Ги я  нікуя не поняв))
АААААА тфу ти млять, то гривня!!! да? йоптєль,якась акція? вибачте, затупив)))
в пачці з сємками призи - гривня в пакетику...
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

 

"ШАСТЯ ПРИВАЛИЛО"

attachicon.gifФото-2873.jpg

Вибачте,але що це??????зараз мізки лопнуть,якийсь порошок з номером 1!  Ги я  нікуя не поняв))

 

Не лопай. Це в упаковці зернят був приз 1 гривня, складена в квадратик і вкладена в пакетик.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Все мужики я в"їхав))) тож треба так гроші пакувати)).

А по темі,я сьогодні просто балдєю від погоди,особливо з ранку нуууу так було (відносно)тепло,просто ляпота.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

 

Досягнення дітей, це неймовірно круті відчуття втіхи! Кручє ніж свої власні досягнення.

+100500

В понеділок йдем на загальношкільну серед 2х класів.

 

post-8000-0-45455200-1447770971_thumb.jp

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а розклад уроків хто заповняє? ;)

Вимога - батьки, друкованими літерами.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

 Аж цілу гривню в насінні знайшла моя кохана дружина! Ну, тепер гульнемо :D  

41031492-4fb0-47c1-9693-cb87137f829f.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 3 тижня потому...

Хороша ідея, а наша тема, як архів тих записок :)

 

DSC_0659.jpg

 

 

 

У меня есть замечательная традиция: с начала нового года я завожу себе баночку, куда складываю записки с приятными событиями, которые случаются со мной) В конце года, 31 декабря вытряхиваю их все и читаю)) Улыбаюсь неизменно! А сколько всего хорошего произошло, о чем я бы без записок не вспомнила бы)) И тогда уходящий год всегда провожаю с благодарностью ;)

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Трохи прихворів, на старість років, то маю таку докторку-грілку( на час відсутності дружини :D ) До поки дружина з роботи не прийде-не відходить від мене)) І знаєте, допомагає    :D

DSCF2749A9U2b.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...