Перейти до змісту

"В жизни так много маленьких радостей..."


Oksana04

Рекомендовані повідомлення

Практично 2 тижня без нету, телефону та інших комунікацій

Чисте повітря, джерельна вода та вражаючі краєвиди!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 2,2 тис
  • Створено
  • Остання відповідь

Практично 2 тижня без нету, телефону та інших комунікацій Чисте повітря, джерельна вода та вражаючі краєвиди!

Не вірю! Чим докажете? Комунікацій то не було! :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Практично 2 тижня без нету, телефону та інших комунікацій Чисте повітря, джерельна вода та вражаючі краєвиди!

Не вірю! Чим докажете? Комунікацій то не було! :)

Хіба фотками :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Хіба фотками :)

А комунікацій не було. Телефона нета :)

Тепер фотоапарат - комунцікація, бо є моделі із WiFI.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Захистив свій перший курсач на 5 без усіляких хабарів)

Перший курсач без хабарів :) ? Чи взагалі перший курсач :) ? А тема яка?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

БУвало 13, бувало 18, але щоб за день 58 повідомлень на Борді за день. Рекорд для мене!))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Перший курсач без хабарів ? Чи взагалі перший курсач ? А тема яка?

Взагалі перший курсач) Тема "Рівень підтримки та довіри до політичних лідерів населенням м. Луцьк".

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Cherman, саме він. Я ще з січня по театральній бігав з анкетами, другий етап дослідження в інтернеті провів.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

вперше взяла участь у велоквесті!!! як тут не прокричати про захват і командний дух! ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

БУвало 13, бувало 18, але щоб за день 58 повідомлень на Борді за день. Рекорд для мене!))

Старієш... :_02:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ну і який рівень довіри?

Якщо повернутись до результатів соціологічного дослідження, то вони показали, що найбільшим рівнем довіри серед вказаних політичних лідерів користується Кличко В. В. Найбільшим рівнем підтримки користується такий політичний лідер, як Порошенко П. О. Щодо явки на виборах, голосувати будуть приблизно 89% лучан.

Вплив на довіру лучан до політичних лідерів чинить його законотворча діяльність (якщо від депутат), а також зустрічі з виборцями. Також важливим фактором є погляди політика та його характеристика: чи є він відповідальним, освіченим тощо. Що цікаво, більшість лучан не цікавить авторитет чи ораторські здібності політика.

Це до 1 травня.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Хм, цікаво те що довіряють одному, а підтримують іншого ... Якби я був на твоєму захисті у мене було б до тебе багато запитань :) Не ображайся, але щось в твоїй роботі не правильно. Хоча це тема для окремої розмови. В будь-якому випадку - з почином тебе :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Хм, цікаво те що довіряють одному, а підтримують іншого ... Якби я був на твоєму захисті у мене було б до тебе багато запитань Не ображайся, але щось в твоїй роботі не правильно. Хоча це тема для окремої розмови. В будь-якому випадку - з почином тебе

Кличко ж зняв свою кандидатуру і фактично уклав союз з Порошенком, тому частина кандидатів також стала голосувати за другого.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

хлопці, ви часом не забули, про що ця тема?

п.с. за останні два тижні в п'ятьох моїх знайомих поповнення в сім'ях, з них четверо дівчат і один хлопчик! літо почалося з бебі-бума!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Палкою виявилась минула осінь у твоїх знайомих ;) Люди хочуть народжувати дітей і це прекрасно!

Сонце гріє лице -

Радує це!

Полюбляю тебе-е,

Відпустка!

Осідлала дядю Вітю Mercedes Vito, 150 км - політ нормальний. Круті відчуття після Jaggi :D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Боже, виявилось, скільки то мало треба для повного щастя)))

давно хотіли таку альтанку, і ось..... :_02:

ONKW6.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А нам сьогодні три рочки!!! Машину-кран, отриману зранку в подарунок, вже зломано)))). По телефону казав "Бодя, приходь свидсе додому, будем масіну ремунтувати!".

Святкувати будемо в суботу тут http://board.lutsk.u...entry1053087865

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Непогане нагадування! МОжна не лише дружині подзвонити.

Особисто я не лише дружині зателефонува (хоч і зранку бачились)))), а й до батька подзвонив :_08: , просто так, запитав "як діла, Батя?":

post-13697-0-37324000-1403850536_thumb.j

Ну, а це важкувато робити, хоча порада дуууже корисна:

post-13697-0-32192600-1403850989_thumb.j

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Москалі додому з Бразилії повертаються... іх дома теж рідня чекає, і мені приємно.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...