Перейти до змісту

"В жизни так много маленьких радостей..."


Oksana04

Рекомендовані повідомлення

  • Відповідей 2,2 тис
  • Створено
  • Остання відповідь

Дикі лебеді с.Прилуцьке

Купляєш пів булки хліба і дітям незабутні відчуття. і куча радості.

http://vk.com/video200742938_169738828

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

На кухні згоріла розетка, в кімнатах пропав супутник, поламався ресивер!! вже попав на 520грн.(( але пофіг,аби ми моя сім"я була здорова, ну і ви друзі!!!!!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

є інформація, що друг живий!!! В полоні. Ніби вивезли в парашку. Славік ЖИВИЙ!!! Дасть Бог, скоро побачимся. Народ, чекайте, сильно, до останнього чекайте Своїх, вони обовязково повернуться. ЖИВИМИ!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Сьогодні 47.... І маленька( а, скорше за все, велика радість) в тому, що моя сім'я зі мною.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Нарешті!!!, мою паличку, яка просиділа в землі три місяці можна назвати повноцінною розою. Прийнялась, випустила бутон і розквітла. Радує око і ... мого носа))post-16798-0-10176300-1413325336_thumb.jpost-16798-0-30858800-1413325530_thumb.j

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Розміняв 30 літ.

подарили сушарку для фруктів- реально хотів її капець. Тепер діткам буде пастіла на зиму ))))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Сиджу з маленькою на руках і слухаємо музику :) Здається, що доці подобається Вівальді, - так уважно слухає))))

Нічого особливого не сталося, але на серці гарно і тепло.

П.С. вчора за годину походів по ринку купила зимові чоботи і пуховик. Це рекорд по тривалості шопінгу, завжди було НАБАГАТО довше)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ура!!! Моя гуппі народжує! Слідкую за процесом, поки що є 6 малявок)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В книгарні подарували збірку поезій Тетяни Яков"юк

Маленький Гномик плаче у кутку...

- Не плач, самотній, ми з тобою схожі.

Живи зі мною тут і порядкуй...

А Гномик закомизився:

- Не можу!

Твій світ шаленством пройнятий наскрізь,

У ньому перемоги і поразки...

Я заблукав тут, поспішаю в ліс,

В свою зелену і красиву казку!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

П.С. вчора за годину походів по ринку купила зимові чоботи і пуховик. Це рекорд по тривалості шопінгу, завжди було НАБАГАТО довше)

рецепт швидкого шопінгу простий - купуй перше, що сподобалось, решта марна трата часу. Обійди весь ринок, повернешся до того, що сподобалась спочатку.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1. Купила сьогодні аж три книжки в "Книгарні на Волі". Ще однією з приємностей, надіюсь, буде те, що знайду час для їх прочитання :)

2. Чоловік образився на те, що не одягла обручку і залишив гнівну записку на ноуті. Обручку поклав зверху. Мене це надзвичайно потішило :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Нарешті дійшли руки і купив для дружини галаксі с4.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Дядько зі скрипкою біля ЦУМу... Ця музика - це щось неймовірне серед сірих, хоч і сонячних буднів.

ПеСе)))

Так вже давно хотілось написати хоч щось в цю тему, і якось не було про що... А ця музика сьогодні дійсно заставила мене мимоволі посміхнутись.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Дядько зі скрипкою біля ЦУМу... Ця музика - це щось неймовірне серед сірих, хоч і сонячних буднів. ПеСе))) Так вже давно хотілось написати хоч щось в цю тему, і якось не було про що... А ця музика сьогодні дійсно заставила мене мимоволі посміхнутись.

http://www.volynnews.com/news/society/lutski-pravookhorontsi-khotily-prohnaty-dnipropetrovskoho-pahanini/

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Дядько зі скрипкою біля ЦУМу... Ця музика - це щось неймовірне серед сірих, хоч і сонячних буднів.

ПеСе)))

Так вже давно хотілось написати хоч щось в цю тему, і якось не було про що... А ця музика сьогодні дійсно заставила мене мимоволі посміхнутись.

О, і я там була)))) Його "Реквієм за мрією" це мурашки по шкірі......

Може, саме ця музика якось підсвідомо примусила мене зайти в книгарню, куди я вже давненько за справами не забігала. До речі, після його виступу, я йшла по справах в банк, але чогось пішла в книгарню, а за банк забула :) Отакі от чудеса.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Цей дядько сьогодні багатьох потішив. Атмосфера в центрі міста була якоюсь особливою, правда? :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ой, правда... День був, дійсно, напрочуд гарним: поєднання прекрасної погоди та музики творило чудеса :g17:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А моя співбесіда сьогодні затянулась з 9 ранку до 18 вечора. Голова обертом.. нова організація, нові люди, купа нової інформації. Приємна втома одоліває тіло, вже й забула як це. Діло пахне жареним, прийдеться міняти свій і наш ритм життя. Бідна вечеря, але мої за мене дуже раді.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А моя співбесіда сьогодні затянулась з 9 ранку до 18 вечора. Голова обертом.. нова організація, нові люди, купа нової інформації. Приємна втома одоліває тіло, вже й забула як це. Діло пахне жареним, прийдеться міняти свій і наш ритм життя. Бідна вечеря, але мої за мене дуже раді.

Я так зрозумів, що на роботу взяли і одразу в бій?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...