Перейти до змісту

Рекомендовані повідомлення

57 minutes ago, Lisovic said:

Зараз пускають, але бюрократії багато

ага,

техумови і все таке, і за кожен прольот окремо пакаван бухла носити

 

зараз телеком попустився, не такі борзі

бо колись або їхнє гавно або ніяк....

добре що "Carlnet" i "Wipl" (якщо не помиляюся в назвах) виручали, якщо пряма видимість була

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

33 minutes ago, yu2007 said:

Іншого варіанту не було. Добре хоч від в три рази дорожчого рутера вдалось відмовитися, сам купив. 

в телеком "ввабщє нікак", а тако хоч за гроші - зато є сервіс

 

роутера?

модема може?

я своїми користувався, моїм ніколи не втюхували, проводили кабель, перевіряли чи є "гудок", давали пам'ятку абонента отримували підпис і всі задоволені

напевно біля мого номера\прізвища хтось в базі дописав щось типу "дотошне падло, не витрачайте час"

 

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, Zevs_Isver сказано:

номер ФК брав в "СТ Абонент" за 300 баксів?

до речі, кажуть ще кілька років тому - їх повертали, якщо відмовлялись від номера... Номер якби не купувався, а це був пайовий внесок...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

20 minutes ago, Zevs_Isver said:

в телеком "ввабщє нікак", а тако хоч за гроші - зато є сервіс

 

роутера?

модема може?

я своїми користувався, моїм ніколи не втюхували, проводили кабель, перевіряли чи є "гудок", давали пам'ятку абонента отримували підпис і всі задоволені

напевно біля мого номера\прізвища хтось в базі дописав щось типу "дотошне падло, не витрачайте час"

 

 

Ну я тоді бабла не шкодував :)Модем-маршрутизатор, з чотирма езернет-портами, в один з яких згодом втикнув докуплену ві-фі точку доступу. 

Можу помилятись в цінах, але в мене на момент підключення ситуація була приблизно така: або фотаком продає вже налаштований такий модем-маршрутизатор за 150 баксів, або купуєш його самостійно в інтернеті за 60 баксів. Купив сам, зателефонував в техпідтримку типу розкажіть що там в налаштуваннях прописувати. Сказали "це конфіденційна інформація, привозьте нам на офіс для налаштування")))

 

3 minutes ago, Bliksss said:

до речі, кажуть ще кілька років тому - їх повертали, якщо відмовлялись від номера... Номер якби не купувався, а це був пайовий внесок...

Мені повернули в 2013. Тільки ж повертають не в баксах, а в гривнях, ще й за мінусом якогось невеликого відсотку))          

Змінено користувачем yu2007
  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

7 minutes ago, Bliksss said:

до речі, кажуть ще кілька років тому - їх повертали, якщо відмовлялись від номера... Номер якби не купувався, а це був пайовий внесок...

саме так, коли відмовитися то повертали по курсу в грн на момент заключення договору

коли відмирала телефонія - всім моїм повернули без питань

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

9 хвилин тому, Zevs_Isver сказано:

саме так, коли відмовитися то повертали по курсу в грн на момент заключення договору

тобто, 300$ по курсу 2000 (в моєму випадку) року?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

8 minutes ago, yu2007 said:

зателефонував в техпідтримку типу розкажіть що там в налаштуваннях прописувати. Сказали "це конфіденційна інформація, привозьте нам на офіс для налаштування")))       

піздьож і брехня (сорі за мій французький)

за що любив ФК то за те що в них в до договору пришпилювали "Памятку Абонента" в якій буди всі потрібні дані для наштування включно з логінами\пасвордами до кабінету

якщо знаєш куди вписувати дані, а це більш менш стандартно - налаштовувалося без питань

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Так в чому проблема... Відмовився від Волі підключився на Датагруп за 99грн -12міс. +потім 3міс. по 139грн. ніби

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Just now, Bliksss said:

тобто, 300$ по курсу 2000 (в моєму випадку) року?

там було хітро,

привязка до курсу була точно,

типу брали курс на 2000 рік, множили на 300 баксів і давали гривнями

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Щойно, Zevs_Isver сказано:

типу брали курс на 2000 рік, множили на 300 баксів і давали гривнями

тю, я вже було шкодував, що не заморочився з тим поверненням ))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

11 minutes ago, Bliksss said:

тю, я вже було шкодував, що не заморочився з тим поверненням ))

нууууу....

вони ж "нє врагі своєму здоровью" :)

повернули щось і то добре,

та й сервіс був норм, за що і щире дякую, якщо тут хтось з старих жуків читає

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

26 minutes ago, Zevs_Isver said:

саме так, коли відмовитися то повертали по курсу в грн на момент заключення договору

коли відмирала телефонія - всім моїм повернули без питань

За мінусом 5 чи 10 % здається.

 

16 minutes ago, Zevs_Isver said:

піздьож і брехня (сорі за мій французький)

Який сенс мені брехати? За часів діяльності ФК там працювали різні люди, і працівники, на яких натрапляв я, це не обов'язково ті самі люди, на яких натрапляв ти чи твої знайомі.

 

Коли після їхнього налаштування через якийсь час я щось сам намутив з рутером і мені не вдалося відновити налаштування, то знов їздив до них в офіс, на той раз вже навіть з пивом))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

4 minutes ago, yu2007 said:

За мінусом 5 чи 10 % здається.

угу

 

4 minutes ago, yu2007 said:

Який сенс мені брехати? За часів діяльності ФК там працювали різні люди, і працівники, на яких натрапляв я, це не обов'язково ті самі люди, на яких натрапляв ти чи твої знайомі.

може ти по памятці не зміг налаштувати,

ну тоді бабло/пиво і все таке

 

тут питання не в людях, памятка була стандартною частиною абонентського пакета документів

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

18 хвилин тому, Zevs_Isver сказано:

та й сервіс був норм, за що і щире дякую,

це да, проблем ніколи не було, жодних.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Just now, Bliksss said:

це да, проблем ніколи не було, жодних.

та ні, були проблеми  :(

куди без них,

 

і залізо було простіше, і світло пропадало на виносах але робили як могли і СОМ і адміни, майже завжди йшли на зустріч

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 хвилин тому, Zevs_Isver сказано:

та ні, були проблеми

я фотакомом користувався тільки вдома, і то - тільки "дайлапою", як тільки появився білайн з своєю "соткою" - зразу до них перейшов.

 

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

5 minutes ago, Zevs_Isver said:

угу

 

може ти по памятці не зміг налаштувати,

ну тоді бабло/пиво і все таке

 

тут питання не в людях, памятка була стандартною частиною абонентського пакета документів

 

 

Ти так впевнено стверджуєш, бо підключив собі АДСЛ від ФК відразу на другий день як він в них з"явився і відразу отримав пам'ятку? )))

 

В швагра була пам'ятка і якийсь новіший модем, бо підключався він роки через три-чотири після мене. І там справді все просто.

 

Вже не пам'ятаю точно, та в моєму девайсі (який був ще просто АДСЛ, і не вмів в АДСЛ2) треба було вписати якісь циферки чи то для модуляції, чи то для чогось іншого. І про таке в пам'ятці точно нічого не писалося.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

15 minutes ago, Bliksss said:

я фотакомом користувався тільки вдома, і то - тільки "дайлапою", як тільки появився білайн з своєю "соткою" - зразу до них перейшов.

я майже всім користувався: ДіалАП, ISDN, видєлинки (SHDSL,VDSL), АDSL, SAT (односторонній), Карлнет, Віпл, езернет(луцьки білінг і києвський білінг), оптика ну і телефонія аналогова і PRI

Змінено користувачем Zevs_Isver
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 minutes ago, yu2007 said:

Ти так впевнено стверджуєш, бо підключив собі АДСЛ від ФК відразу на другий день як він в них з"явився і відразу отримав пам'ятку? )))

В швагра була пам'ятка і якийсь новіший модем, бо підключався він роки через три-чотири після мене. І там справді все просто.

не скажу по часу, але це було розмазано на протязі років,

і не тільки собі і швагру

 

 

2 minutes ago, yu2007 said:

Вже не пам'ятаю точно, та в моєму девайсі (який був ще просто АДСЛ, і не вмів в АДСЛ2) треба було вписати якісь циферки чи то для модуляції, чи то для чогось іншого. І про таке в пам'ятці точно нічого не писалося.

не скажу моделі, давно було

але в людей були всякі здрапки типу калісто, ніколи не було проблем і думаю вони було просто АДСЛ

завжди вистачало памятки

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

7 minutes ago, Zevs_Isver said:

 

завжди вистачало памятки

От бач, тобі в ста випадках вистачало пам'ятки, а мені в одному окремому випадку довелось два рази їздити на офіс, бо по телефону не захотіли сказати (а швидше просто той чоловік сам не знав), які цифри вписувати.

Та факт залишається фактом :) 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Скажу про Фотаком, чув що туди вклались друзі власника з Ізраїля, чи якась компнія інвесторів. 

Це був третій тоді мій інтернет, перший був візор на додзвоні, другий був теж "приват-онлайн" на додзвоні, тоді щу був у них класний нічний тариф, можна було цілу ніч заліпати в інтернеті.

 

А от Фотаком був ще крутішим хоча трафік був лімітований, але він просто літав, і взагалі нічого не тупило до тих пір поки їх не викупив Датагруп, от тоді почались касякі. Такі самі як і кли викупили Аірбайтс, за весь час що був він у мене було пропадання лінку але то був збій глобальний, коли прийшла Воля начався ужас, то могли айпі собі поміняти без попередження, а раз взагалі відреагували на заявку через пару тижнів (забив болт бо був резервом Датагруп).

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

6 minutes ago, MACCEN said:

почались касякі

Так і ми тут про це саме :) 

Поглинання менших більшими і зменшення кількості конкурентів на ринку ні до чого хорошого для клієнтів не призводить.

Єдина надія, що за трохи часу у нас з'явиться старлінк. От тоді й заживемо по справжньому )))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

39 minutes ago, yu2007 said:

От бач, тобі в ста випадках вистачало пам'ятки, а мені в одному окремому випадку довелось два рази їздити на офіс, бо по телефону не захотіли сказати (а швидше просто той чоловік сам не знав), які цифри вписувати.

може в тебе був якийсь китайський-китайський модем?

не все можна по телефону зрозуміти

Змінено користувачем Zevs_Isver
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

8 minutes ago, Zevs_Isver said:

може в тебе був якийсь китайський-китайський модем?

не все можна по телефону зрозуміти

Може. Досить минулого, давай ліпше за майбутнє. Що там твій південноафриканський корєш, коли пришле тобі обладнання потестити?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

12 minutes ago, yu2007 said:

Може. Досить минулого, давай ліпше за майбутнє. Що там твій південноафриканський корєш, коли пришле тобі обладнання потестити?

навіть якшо над нами є потрібна кількість супутників то уявляєш скільки йому прийдеться викласти за ліцензію Бубочкіним рєбьятам....

а за кожен комплект на митникам відкашлювати?

 

той інет золотий вийде

 

  • Ха-ха 1
  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для публікації повідомлень створіть обліковий запис або авторизуйтесь

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйте новий обліковий запис у нашій спільноті. Це дуже просто!

Реєстрація нового користувача

Увійти

Вже є акаунт? Увійти до системи.

Увійти
×
×
  • Створити...