Перейти до змісту

Рекомендовані повідомлення

42 minutes ago, Zheny@ said:

Потім і я телефонував за правильним номером.

Згадай ФТП, помниш, там мої 2ТБ HD фільмів були прикручені.

дада

були часи... а потім прийшов Зє!ленський.....

  • Збентежений 1
  • -1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

23 годин тому, Zheny@ сказано:

Але зі мною то не канало, бо одразу телефонував і казав, "немає нета",  роутер ребутав, кабель напряму включав, кабель цілий. В трубці тихо, "ок ми перевіримо обладнання".

 

ось і у мене так само було

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

On 11/20/2020 at 8:33 AM, Werwolf777 said:

ось і у мене так само було

вже порєшалося?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

On 27.11.2020 at 15:45, Zevs_Isver сказано:

вже порєшалося?

 

З моменту переписки заявок від даного клієнта не поступало

 

я слідкую за зверненнями

 

1540529837_7357575375-351x185.jpg

 

  • Ха-ха 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

7 minutes ago, sanbOK said:

я слідкую за зверненнями

тримай мене в курсі,

а то капєц як цікаво

Змінено користувачем Zevs_Isver
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 4 тижня потому...

як вам новина?

"Датагруп" купує інтернет-провайдера Volia

Спойлер

«Датагруп» оголосила, що досягла домовленості про придбання в Україні 100% групи компаній Volia за повної підтримки фонду EEGF II Horizon Capital. Угода підлягає офіційному схваленню з боку регуляторних органів. Про це йдеться в пресрелізі компанії.

«Візія об'єднання цих двох компаній, кожною з яких володіє фонд прямого інвестування, була давньою мрією Horizon Capital і «Датагруп». Ми раді реалізувати можливості, що виникають у результаті злиття двох компаній, які доповнюють одна одну. Як «Датагруп», так і Volia працюють у дуже фрагментованих галузях, що історично означало обмежений інтерес інвесторів і відповідний обсяг інвестицій. Масштаб має дуже велике значення, коли йдеться про телекомунікаційну інфраструктуру, щоб відповідати вимогам зростаючої діджиталізації країни, а це потребує значних капіталовкладень для модернізації та розширення як мережі доступу, так і національної оптоволоконної інфраструктури», – прокоментувала цю угоду Олена Кошарна, засновник та головний виконавчий директор Horizon Capital.

Очікується, що після злиття бізнес приноситиме понад $130 млн виручки.

«Ринок фіксованого широкосмугового доступу до мережі Інтернет в Україні надзвичайно роздроблений, оскільки в країні працює понад 5 000 постачальників цієї послуги. Ця велика фрагментація не дозволяє більшості гравців підтримувати високий рівень інвестицій, необхідний для постійного впровадження нових технологій, що є критичним у сучасному цифровому світі. Злиття компаній «Датагруп» та Volia дозволить нам створити операційну синергію, інвестувати в модернізацію наших мереж, продовжувати надавати високоякісні послуги нашим клієнтам та відкриє більше можливостей для наших співробітників. Кожна компанія обслуговує різні сегменти ринку: «Датагруп» є лідером B2B-сегмента, лише 15 % доходів якої приносить B2C, тоді як Volia – лідер у сегменті B2C, що отримує менш ніж 5 % своїх доходів від B2B-клієнтів. Після інтеграції об'єднаний бізнес генеруватиме понад $130 млн виручки та $50 млн EBITDA з одним із найнижчих коефіцієнтів заборгованості серед великих телекомунікаційних компаній у регіоні Центральної та Східної Європи», – заявив Михайло Шелемба генеральний директор та акціонер «Датагруп»

Крім того, у компаніях очікують, що угода сприятиме впровадженню нових технологій на базі об'єднаної платформи.

«Злиття дозволить нам впровадити нові технології, поліпшити стандарти корпоративного управління та зробити вагомий внесок на шляху України до діджиталізації та подолання цифрового розриву. Це безпрограшний варіант для всіх – компанії «Воля», «Датагруп» та України, – оскільки високі темпи зростання та операційна ефективність принесуть більше податків та переваг суспільству. Більш того, ця угода сприятиме впровадженню урядової ініціативи з досягнення світового лідерства у наданні високоякісних цифрових послуг для наших громадян», – прокоментував Антон Дзюбенко, генеральний директор компанії Volia.

 

Змінено користувачем Basil
  • Дякую! 1
  • Збентежений 1
  • +1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

30 хвилин тому, yu2007 сказано:

Знов Інтернет подорожчає :( 

а ти думав тільки при баризі таке було можливим?  

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

33 хвилин тому, yu2007 сказано:

Знов Інтернет подорожчає :( 

можливо, хоча, вже кілька років про це кажуть, інтернет і так - один з найдешевших у світі...

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

57 minutes ago, Bliksss said:

можливо, хоча, вже кілька років про це кажуть, інтернет і так - один з найдешевших у світі...

 

так і є, але і зряплати в нас одні з найдешевших. 
інтернет дешевий - бо 5 років тому курс став дуже «дорогий». 

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Воля мене постійно бомбили пропозицією перейти до них і отримати стартовий пакет Лайф, з якимись чи то бонусами чи то хвилинами, аналог послуги Київстар "Разом вигідніше". Цікаво чи тепер буде таке від Датагруп? Воля тупила, нащо мені новий номер від Лайфа, якщо в мене вже мабуть більше 10 років є номер Лайф? Зараз ним не користуюся, поповнюю раз в рік, але використовую його для авторизації в банківських додатках. Номер не засвічений в інтернеті, тому ржу, коли мені на водафон приходить смс, що мої картки заблоковані. Якби на ньому ще й хвилини були за те, що користуюся інтернетом від Датагруп, то я не відмовився б.

Змінено користувачем nickel
  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

14 хвилин тому, yu2007 сказано:

так і є, але і зряплати в нас одні з найдешевших. 

знаєш де найдорожчий інтернет?

підказка - зарплата 20 баксів в місяць там не у всіх...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

4 minutes ago, Bliksss said:

знаєш де найдорожчий інтернет?

підказка - зарплата 20 баксів в місяць там не у всіх...

подумав, що мова про цивілізований світ

  • Ха-ха 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

10 хвилин тому, Bliksss сказано:

знаєш де найдорожчий інтернет?

підказка - зарплата 20 баксів в місяць там не у всіх...

Мексика? ґ

 

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

4 хвилин тому, yu2007 сказано:

подумав, що мова про цивілізований світ

так ти ж сам казав про зарплати в Україні, до найближчих сусідів - далеко ,а до цивілізованого світу...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 хвилин тому, Zheny@ сказано:

Мексика? ґ

ну в Мексиці ж  мінімалка не 20 баксів, навіть не 100...

Змінено користувачем Bliksss
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 хвилина тому, Bliksss сказано:

ну в Мексиці ж  мінімалка не 20 баксів ЗП, навіть не 200...

ну там 1-2-3 бакса в день - то нормальна ЗП
 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 хвилин тому, Zheny@ сказано:

ну там 1-2-3 бакса в день - то нормальна ЗП

переводь в гривні і в нас, в глухому селі - так само, 100 грн в день живими грошима...

в Мексиці у великих містах - нормально себе чухають ,та й в селі - норм.

P.S. Знаю не з вікіпедії ))

Змінено користувачем Bliksss
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Спочатку Воля купила мережу Аверса а потім мережу Аірбайтса, а тепер Датагруп в додачу до своєї існуючої мережі купив мережі Волі, питається нафіга Датагрупу в кожному будинку стільки мереж? Вони не задовбуться їх всі обслуговувати і підтримувати в нормальному стані?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

10 хвилин тому, Maniko сказано:

питається нафіга Датагрупу в кожному будинку стільки мереж? Вони не задовбуться їх всі обслуговувати і підтримувати в нормальному стані?

кабель то таке, залишать новіший )) Мене цікавить чи вигідно буде підтримувати обидві технології доступу до мережі?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

24 minutes ago, Maniko said:

Спочатку Воля купила мережу Аверса а потім мережу Аірбайтса, а тепер Датагруп в додачу до своєї існуючої мережі купив мережі Волі, питається нафіга Датагрупу в кожному будинку стільки мереж? Вони не задовбуться їх всі обслуговувати і підтримувати в нормальному стані?

Нє, спочатку таки Датагруп купив Фотаком :) 

 

Вище ж написано:

Quote

 «Датагруп» є лідером B2B-сегмента, лише 15 % доходів якої приносить B2C, тоді як Volia – лідер у сегменті B2C, що отримує менш ніж 5 % своїх доходів від B2B-клієнтів.

Якщо правда, то в Датагруп частка населення в загальній базі клієнтів - кіт наплакав. 

  

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

26 хвилин тому, Maniko сказано:

Спочатку Воля купила мережу Аверса - телебачення

а потім мережу Аірбайтса - якісний інтернет!

І все засрала!

 

а тепер Датагруп в додачу до своєї існуючої мережі купив мережі Волі, - щоб більше Воля не срала своїми гівномережами!

питається нафіга Датагрупу в кожному будинку стільки мереж? - Викинуть гівно - зроблять щось людське, + вийдуть на ринок ТВ / IPTV/кабельне, а це немало юзерів. 

Вони не задовбуться їх всі обслуговувати і підтримувати в нормальному стані - відповідь вище.

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

12 хвилин тому, Bliksss сказано:

Мене цікавить чи вигідно буде підтримувати обидві технології доступу до мережі?

обидві, то які?

Тв і оптика?

У ДГ оптика в кожен під'їзд. при чому ПРАВИЛЬНА, каналізацією. Не повітрям.

Викинуть нафіг 3-4 свіча на криші, лишать один і матимуть святий спокій.

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 хвилин тому, Zheny@ сказано:

обидві, то які?

приїхали, Воля - Docsis, Датагруп - Ethernet, PON

Я ось це мав на увазі.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

10 часов назад, yu2007 сказал:

Знов Інтернет подорожчає :( 

І навіщо ото наговорювати таке на людей.

Цитата

Генеральный директор и акционер «Датагруп» заявил, что слияние компаний позволит создать операционную синергию, инвестировать в модернизацию сетей и откроет больше возможностей для сотрудников.

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для публікації повідомлень створіть обліковий запис або авторизуйтесь

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйте новий обліковий запис у нашій спільноті. Це дуже просто!

Реєстрація нового користувача

Увійти

Вже є акаунт? Увійти до системи.

Увійти
×
×
  • Створити...