Перейти до змісту

Про минусики


difoto

Рекомендовані повідомлення

Сообщаю вам всем откровенно, что пользуясь случаем, ставлю минуса за:

тупую хрень

троллизм

флуд

еще какая-то тупая хрень

безграмотнось

Еще смею сообщить всем, что внизу темы есть фильтр, который в прямом смысле фильтрует. Базар фильтрует, попробуйте его, оно полезное.

И еще, у животных есть некое правило для соблюдения субординации - "наказание невиновных" для поддержки иерархии, когда олень-вожак бодается с малолетками, показывая, кто тут главный.

Так вот ставить минуса, как и плюсы лишь потому, что кто-то уважаемый, а кто-то нет - признак того, что ставящий недалеко ушел от этих животных.

Я - не животное, и минус влеплю и админам, если что. И плюс я васе не поставлю оттого, что он ВАСЯ.

А вы?

ЗЫ кармадрочерам - я буду ставить минус за любую фразу аля "а за что минус???"

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 144
  • Створено
  • Остання відповідь

Топ авторів теми

Там в фильтре градация слишком... ээээ... неправильная: +25 и -10. Не видел ещё постов, удовлетворяющих условиям выборки :)

Так вот ставить минуса, как и плюсы лишь потому, что кто-то уважаемый, а кто-то нет - признак того, что ставящий недалеко ушел от этих животных.

Во-во! Правильное понимание сути плюсиков и верная линия поведения в целом! :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ставлю плюс за полезную инфу, если например хочу чтото узнать и создаю для этого тему, кто ответил тому плюс. Или интересную тему.

Минус ставлю только в ответ.

Зачем за тролизм и флуд ставить минус если за это БАН РО.

А "тупая хрень" дело относительное, ты что ненапиши, найдется тот для кого это оно и есть.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

заметил что минусы тут ставят если высказано мнение противоположное, тело сразу лепит опоненту минус, мол ты дурак, я а прав. Хочеш плюсов - соглашайся.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

заметил что минусы тут ставят если высказано мнение противоположное, тело сразу лепит опоненту минус, мол ты дурак, я а прав. Хочеш плюсов - соглашайся.

Это высказывание месяца. Даже нет. Это лучшее, что я прочитал на форуме после его обновления :))) Поддерживаю всем районом :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

заметил что минусы тут ставят если высказано мнение противоположное, тело сразу лепит опоненту минус, мол ты дурак, я а прав. Хочеш плюсов - соглашайся.

З новою системою репутації, коли не видно хто ставить оцінку - форум стає більш так би мовити "соціалізований".

Якщо в когось думка кардинально відрізняється від середньої по форуму, то вона не сприймається і замінусовується, незалежно від того є в ній зміст чи ні.

Таким чином виникає певне обмеження свободи.

Тому самий реальний вихід - забити на ту репутацію.

І якщо хтось мінусує - то радіти з цього бо когось зацепило, значить не дарма клацав кнопки на клавіатурі :-)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Не дуже і звертаю увагу на те що ставлять + чи - . Якщо ставлю сам то описую за що, щоб було зрозуміло людині за що їй + чи -.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Якщо в когось думка кардинально відрізняється від середньої по форуму, то вона не сприймається і замінусовується, незалежно від того є в ній зміст чи ні.

А я вот тебе минус поставил, тобишь не согласен :)

Исключительно потому, что считаю тебя идиотом. У тебя будут вопросы?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Адміністратори

Это высказывание месяца. Даже нет. Это лучшее, что я прочитал на форуме после его обновления :))) Поддерживаю всем районом :)

ps: хоч я не расист, але зміни аватар. Він не відповідає твому образу.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Не поставила ще жодного мінуса з часу свого перебування на Борді.

З інакомислячими вступаю у відкриту дискусію, якщо маю бажання.

Для всіх інших згаданих варіантів є модератори і "скарга". А тим більше з новою системою оцінювання, коли невідомо від кого.

В старій версії була сторінка статистики зміни репутації, для мене вона служила інформатором гарячих новин на Борді   :D.  До того ж і видно було позицію форумчан, які менше висловлювались, а підтримували чи не підтримували когось через зміну репутації.

Плюси ставлю коли підтримую думку, за допомогу, за цікаві, корисні пости, навіть і за флуд, якщо він не позбавлений почуття гумору.  :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А мене якось не хвилюють твої мінуси, раз ми вже так відверто тут. Мене взагалі мінуси не хвилюють. І плюси теж. Мабуть, я не кармодрочер, така доля.

А найцікавіше те, що Ді сильно лукавить. Хоч і нова система дозволяє оцінювати не людину, а її конкретні висловлювання, мінуси ставляться просто з негативного ставлення до людини. Може Мільон і говорить часто дурниці, але зараз він сказав дуже правильну і актуальну річ, а його замінусували тому, що він "ідіот".

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Якщо в когось думка кардинально відрізняється від середньої по форуму, то вона не сприймається і замінусовується, незалежно від того є в ній зміст чи ні.

Нісенітниця. Моя думка часто відрізнялась від думки опонента (особливо в розділі "Політика"), але головне аргументовано стояти на своїй позиції і доводити точку зору фактами, а не тупо впертись рогами. Хоча, останнім часом "рогатих" розвелось... Звідси і неаргументоване мінусування.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Сообщаю вам всем откровенно, что пользуясь случаем, ставлю минуса за:

тупую хрень

троллизм

флуд

еще какая-то тупая хрень

безграмотнось

какой-то ты сегодня очень серьезный, ну нельзя же так близко к сердцу принимать форум, а с "+" и "-" так вообще просто монстр какой-то... ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А мене якось не хвилюють твої мінуси, раз ми вже так відверто тут. Мене взагалі мінуси не хвилюють. І плюси теж. Мабуть, я не кармодрочер, така доля.

А найцікавіше те, що Ді сильно лукавить. Хоч і нова система дозволяє оцінювати не людину, а її конкретні висловлювання, мінуси ставляться просто з негативного ставлення до людини. Може Мільон і говорить часто дурниці, але зараз він сказав дуже правильну і актуальну річ, а його замінусували тому, що він "ідіот".

Фігню несеш! (це я не за "ідіота", а за те, що йому мінуси в цій темі накидали)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Думаю найбільший мінус нової "рєпи" - її анонімність. Той, хто розвів тут стадо ботів, або має повно форумних друзів в асі може так "замінусувати" оппонента, що "відробляти карму" бідному доведеться місяцями    :D   І до того-ж все-це абсолютно безкарно ;)

До-речі, я б не був би проти, якби рєпа "ховалася" в профілі, як раніше. А зробили так, що її видно в кожному пості - будь-ласка відмініть анонімність. Або принаймні заховайте назад у профіль.  

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Сообщаю вам всем откровенно, что пользуясь случаем, ставлю минуса за:

тупую хрень

троллизм

флуд

еще какая-то тупая хрень

безграмотнось

какой-то ты сегодня очень серьезный, ну нельзя же так близко к сердцу принимать форум, а с "+" и "-" так вообще просто монстр какой-то... ;)

так я о том, что все эти минусики, а, что важнее - плюсики , не есть способ утверждения.

Объявляю конкурс: кто минусанет меня с указанием ника - того плюсую!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ronya

Якщо в когось думка кардинально відрізняється від середньої по форуму...

"Середня думка по форуму" о, це шось новеньке...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

От коли я починаю дьоргатись за свої мінуси - то нагадую собі, що це соромно. Соромно переживати за репутацію на віртуальному інтернет-форумі. Соромно гніватись на людей, котрі мають думку протилежну твоїй, тому що всі ми люди - всім не вгодиш. Я на борді в розділі купи-продай ще нічого не написала, а там, стверджують старожили, важлива репутація. Я, зазвичай, "тєльняшку рву" в розділі політика - а там коли мінусують, знач не підтримують твою політичну орієнтацію. І це нормально. так і повинно бути.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Занадто багато уваги приділяємо системі оцінювання. Плюс поставлений в "гуморі" чи в "відео", або в новомодному "кармадрочері" не відповідає плюсу за створену цікаву тему, або яскраво і точну виражену думку. Якщо система не досконала, то для чого акцентувати на цьому увагу?

Справедливості немає і не буде (с) підпис t0rika

ІМХО, кожен активіст форуму, має власну репутацію в інших читачів і дописувачів. Ця репутація формується і змінюється постійно, але нажаль виразити її ніяк не можна.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ДєцКій сад, вам ше не надоїло піпіськами мірятись? В кого більша, в кого менша... Та поставили "-", хай стоїть вам з поставившим разом дітей не рожати, якщо "+", і на тому дякую, забанили - класно!, іди на двір виїди подихай свіжим повітрям, весна, дєвкі в юбках гуляють!!!! красота!!!

..і я вважаю що тоді, шановні українці, усе у нас буде щасливо і добре!! :D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ставьте минусы у каждого свое мнение, только зачем некоторые оскорбляют людей, вот мне "влепили" минус и подписали

"поток сознания, сознания дауна" - Это кто такой у нас умный? Жаль что нельзя узнать кто поставил, или можно?

Если бы была возможность узнать того, кто тебя оскорбил, некоторые бы прежде чем написать что-то оскорбительное думали бы за последствия.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

"поток сознания, сознания дауна" - Это кто такой у нас умный? Жаль что нельзя узнать кто поставил, или можно?

ещё как-то культурно, у меня тут

Сцука фраєр гандошний найшовся!!!...

стараюсь не обращать внимание

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Жаль, що маленький ліміт "+", от передостанньому дописувачу хотіла щойно поставити "+" і не вдалося((( Це ж непогано виражати схвалення висловлювань інших людей, коли багато хто цього вартий. Вчора теж було мені мало плюсиків:)

Мені здається, що варто було б ліміт + збільшити. А от з мінусами треба поступити жорсткіше, щоб люди перш ніж ліпити направо і наліво "-" добряче задумувались.

І "плювати" в спину не дуже гарно, як на мене.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ps: хоч я не расист, але зміни аватар. Він не відповідає твому образу.

Ладно, раз уж так просите :)) Теперь точно я )

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.

×
×
  • Створити...