Перейти до змісту

Про минусики


difoto

Рекомендовані повідомлення

отныне группа Участники НЕ может ставить "-" вообще

Ыыыыы. Меня попустили <_< А как выбраться из этой группы? :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 144
  • Створено
  • Остання відповідь

Топ авторів теми

отныне группа Участники НЕ может ставить "-" вообще

А как на счёт блокирования возможности изменения репутации у пользователей с негативной кармой?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

отныне группа Участники НЕ может ставить "-" вообще

Упс :) я вирішила перевірити і мінус поставися.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

+/- На кой они ? Может кого то греет количество "+" или волнует наличие "-"?

Реальной картины как о человеке они не показывают.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

+/- На кой они ? Может кого то греет количество "+" или волнует наличие "-"?

Реальной картины как о человеке они не показывают.

От коли в тебе буде писати на червоному фоні "тупой чурка", то будеш відноситися до цього трішки інакше ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ще один приклад тупого підйому репутації. Зверніть увагу на НІК того хто ставив і того кому ставив...

До адмінів - за таке потрібно наказувати...

post-3238-1271180730,8_thumb.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ще один приклад тупого підйому репутації. Зверніть увагу на НІК того хто ставив і того кому ставив...

До адмінів - за таке потрібно наказувати...

Такий скрін в темці "форум апгрейд" вже є.

А оце що на скріні нижче ти вважаєш нормальним?

post-119-1271184243,4_thumb.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А оце що на скріні нижче ти вважаєш нормальним?

Я хоч можу аргоментувати причину свого негативного ставлення до даного форумчанина. Прочитай http://board.lutsk.ua/index.php/topic/56195/

а особливо 19-ий пост.

В нас форумчанок не багато та їх потрібно підтримувати особливо при такому відношенні до них декого із форумчан...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

BARAKUDA 

я, наприклад, помітив, що від вас особисто мінуси частенько летять, і якщо в вище згаданому випадку можна зрозуміти (проте ви перестарались, одного досить для вираження своє думки, це не спорт ), то чи можна в інших...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А оце що на скріні нижче ти вважаєш нормальним?

Я хоч можу аргоментувати причину свого негативного ставлення до даного форумчанина. Прочитай http://board.lutsk.ua/index.php/topic/56195/

а особливо 19-ий пост.

В нас форумчанок не багато та їх потрібно підтримувати особливо при такому відношенні до них декого із форумчан...

ага, треба форумчанок підтримувати, оце правильно - маладец.

Правда хотіла спитати, за що мені мінус поставлено було. Я ж вроді теж форумчанка... Чи то до мене правильне відношення було, а до іншої неправильне.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Звичайно, я повторюсь, але, можливо, краще залишити систему мінусування (із обмеженнями плюсів/мінусів на групу/за день/за заслуги) лише для повідомлень, а не "репу"? Зразу стане спокійніше, як і було деякий час після переходу на новий двигун форуму. :smile3:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В нас форумчанок не багато та їх потрібно підтримувати особливо при такому відношенні до них декого із форумчан...

Твоє відношення нічим не краще. З дуру можна і хрєн зламати, чи може ти думав ти один такий Дартанян на форум?

Поки користувачі навчаться давати адекватно оцінку іншим, то репутація втратить свою цінність остаточно.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Кармадрочер — пользователь Лепры, Хабрахабра, ag.ru, RSDN.RU, Инфостарта или любого другого ресурса, использующего систему репутации (кармы). Кармадрочер в первую очередь озабочен собственным рейтингом и всячески пытается его поднять. Очень переживает, когда его минусуют. Кармадрочеров недолюбливают. В общем и в целом это локальный аналог говноблоггера, впрочем, безвредный и не столь явно презираемый. Хотя существует мнение, что загубить ресурс можно очень просто — достаточно ввести карму, если ее изначально не было. Тогда сразу же набигают кармадрочеры, начинают флудить и размазывать сопли по всему ресурсу, выпрашивая плюсики, симпафки, респекты, постепенно превращая ресурс в УГ чуть более, чем полностью.© lurkmore

В общем где-то так, ага.

И да, если девочка молоденькая и порет чушь иногда, ей обязательно надо поставить плюсик - она же такая прикольная. А если девушка поумнее, лезет в политику и к тому же(не дай бог) имеет свое мнение, которое (невероятно!!!) не совпадает с общепризнанным/твоим/васиным - ее надо жОсска гнать в минуса.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Взагалі для того щоб зняти цю напругу про + та - пропоную або відмінити повністю, або щоб їх ставили модери за певні досягнення.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

И да, если девочка молоденькая и порет чушь иногда, ей обязательно надо поставить плюсик - она же такая прикольная.

Це про кого було сказано? Про talja? Тоді покажи де вона "порет чушь" чи це аби сказати? :naezd:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Це про кого було сказано? Про talja? Тоді покажи де вона "порет чушь" чи це аби сказати? :naezd:

Чомусь talja не задала це питання :)

Сказано було в загальному, а от кого більше всього зачепило ми побачили.

З.І. Перелистай політику - там відповідь на питання.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Це про кого було сказано? Про talja? Тоді покажи де вона "порет чушь" чи це аби сказати? :naezd:

Чомусь talja не задала це питання :)

Сказано було в загальному, а от кого більше всього зачепило ми побачили.

З.І. Перелистай політику - там відповідь на питання.

Ще задасть. Чи може мені не можна запитати за іншого користувача, може я просто цікавлюся

А зачепило тому, що кількома постами вище ви двох возмущалися відносно того, що для talja було поставлено кілька + підряд, а те, що перед тим якийсь дибіл наставив "-" нікому дивним не здалося. Чи може переживаєте за те, що в когось буде більше + чим у вас? ;)

Політику листати не буду, не люблю ритися в смітниках, та й догадуюся про яку з користувачок йде мова

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А зачепило тому, що кількома постами вище ви двох возмущалися відносно того, що для talja було поставлено кілька + підряд, а те, що перед тим якийсь дибіл наставив "-" нікому дивним не здалося. Чи може переживаєте за те, що в когось буде більше + чим у вас? ;)

Обурення, що ти мені приписуєш, аргументується тим, що той хто поставив talja багато плюсів, хибно думає, що він один такий нормально-зрячий на форумі(про результати цього я писав вище). Щодо "дебіла", то не ображай хворих, бо до них потрібно відноситися з терпінням (вони ж не винні) ... та й мінусів йому накидали теж добряче.

Щодо "моїх" плюсиків, то я не переймаюсь анаграма. Може прозвучить дещо не зрозуміло, але я сам знаю коли я зробив щось добре чи чимось допоміг, а коли ні. І ні "+" ні "-" усвідомлення цього не змінять.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

щось останнім часом нездорова на форумі обстановка, багато злих, багато несправедливості.

за політику я зрозуміла про кого, щодо першого закиду, може, це було і про мене. Хоча нічого поганого і безсмістовного в своїх повідомленнях я не помітила.

На рахунок мінусів: якби кілька людей поставили мені мінус, я б вважала це заслуженим, а коли це робить періодично людина, яка не може слово з 5 букв без помилок написати....то вже стає образливо. і нічого спільного це з тим, що назвав Di, немає. з baracuda я не знайома навіть і не просила його мені ставити +. і ще, якщо хтось щось хоче сказати, можна без натяків. Ми ж не малі діти, чи то може, сміливосіт не вистачає сказати прямо???

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Небезызвестный тЁма раздавал как-то инвайты на Лепру девушкам, запостившим сиське в его ЖЖ. Их всех впоследствии слили за тупость.

[irony]talja , это не о тебе[/irony]

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Взагалі для того щоб зняти цю напругу про + та - пропоную або відмінити повністю, або щоб їх ставили модери за певні досягнення.

Нє-нє-нє...з цим я не згідна. От скільки народу форум читає? Сотні.

А скільки відписується? Кілька десятків.

А чого стільки багато читачів? Мабуть якраз тому, що дуже цікаво спостерігати як ті пищущі один одному плюси мінуси ставлять. Та ще й в таких темах, як ця стосунки з'ясовують. Безплатний... театр. Бойових дій.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Небезызвестный тЁма раздавал как-то инвайты на Лепру девушкам, запостившим сиське в его ЖЖ. Их всех впоследствии слили за тупость.

[irony]talja , это не о тебе[/irony]

нема про що поговорити?? я не настільки поганої думки про себе, щоб навіть подумати, що це закид в мою сторону і не варто мене заспокоювати останнім реченням:)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...