Перейти до змісту

Про минусики


difoto

Рекомендовані повідомлення

  • Адміністратори

уменьшил к-во репутации в сутки, 5. вернул "-"

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 144
  • Створено
  • Остання відповідь

Топ авторів теми

Народ, невже вам важливо як хто собі репу накручує, та хай собі діти бавляться, а то слідує що всі активісти "проти репи" теж кармадрочери, бо їм важлива чужа карма. В нас, Слава Богу, не хабр, і не закрита спільнота, тому танці з бубном навколо карми досить таки кумедні, при бажанні можна знати в лице всіх активних учасників, і знати, що вони в реальному житті з себе являють, тому й чарівна карма має значення лише для школоти, яка, як всім відомо, ніколи не дорослішає...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Zheny@, можливо вже трохи заспокояться, престануть бігати за + і скрізь флудити або клонів створювати.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ІМХО, варто "рєпу" в тому вигляді, в якому вона зараз є, взагалі відключити.

Або зробити візібл того, від кого була зміна рєпи, і зобов'язати його/її обгрунтовувати дану дію.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Підтримую пропозицію обгрунтовувати за що поставлено "плюс" чи "мінус". Ставиш оцінку - будь добрий прокоментуй. Тільки як захиститися від тупих гг, +1, смайликів чи просто набору букв - незнаю.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Підтримую пропозицію обгрунтовувати за що поставлено "плюс" чи "мінус". Ставиш оцінку - будь добрий прокоментуй. Тільки як захиститися від тупих гг, +1, смайликів чи просто набору букв - незнаю.

Я вірно зрозумів, що ти висовуєш пропозицію, водночас усвідомлюючи, що це маячня?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Подивіться, вже декілька раз ми сперечаємся про репу. То вмикаєм, то вимикаєм, то видозмінюєм. Вставлю свої пять копійок: А давайте голосувалку! Мої особисто пропозиції для неї:

а) репа лише для постів, і не відображається як карма користувача

б) репа відключена взагалі

в) відключені "мінуси, а "плюси" залишаються і розуміються лише як "дякую!", замість мінусів є "баня" та і написати знизу посту свою незгоду можна завжди

г) мінус/плюс зараховується один лише тоді, як дадуть їх три/чотири різні користувачі за одне повідомлення, одночасно клони половимо, та і репа чеснішою буде, причому коментарів можна і не писати.

Звісно, обмеження на плюси/мінуси в день і залежно від статусу потрібні. Вважаю також, що лиш адміни мають право таку голосувалку ставити, адже і реалізовувати схему їм.

Особисто мені репа не подобається взагалі. Краще б під ніком писало "подякувало ХХ користувачів у ХХ повідомленнях". І тоді було б ясно, чи лиш хрень людина пише, чи хоч інколи приносить користь форумчанам.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Все супер! Ничего не надо менять! Хватит растирать новые дырки на до дыр затертой теме! :mdr:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Взагалі то форум існує для спілкування, а не для завоювання якоїсь репутації.

Для мене особисто вона до одного місця.

Якщо людина на форумі поважає форумчан і себе, то буде спілкуватись ввічливо і поважати чужу думку.

Ну і , крім того, існують адміни.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Хоч не хоч, але наявність "рєпи" веде до "цветовой дифференциации штанов".

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ніхто нічого видозмінювати не буде...

можливо зміняться кількість + і _ які можна пост авити за день, але сама система "оцінювання" зміена не буде,я так зрозумів, такшо думаєм шо пишем і не шукаємо собі ворогів.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Деякі круті кармадрочери які відписувались в цій темці є злобні і мєлкі темні людішкі і забирати в них право інкогніто забабахати мінусик це дуже жорстоко, воно ж лопне, або комп поламає, або близьким гадити буде, тому я проти. Мінусик - це право людини на підлість, а це святе право!

п.с. І ще я таки розібрався хто мені мінусик останній поставив :g15: , ото ржака :g05:, я грішним ділом подумав що політічєскій хтось, та де там - любов:0123:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А як варіант може бути зміна репутації тільки тими хто в темі, тобто висловлюєш свою думку полюбому, а не являєшся із нєбитія і так же раптово зникаєш. От вам і пояснення до + чи -.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А як варіант може бути зміна репутації тільки тими хто в темі, тобто висловлюєш свою думку полюбому, а не являєшся із нєбитія і так же раптово зникаєш. От вам і пояснення до + чи -.

Згіден з тобою,сьогодні продавав масажери,всім хто замовляли порозвозив по місту(всі задоволені),приїжаю до дому дивлюся в репу,а тут по цій теМі "-", а головне без коментарів і навіщо таке робити,мені взагалі кажеться що це зробила людина взагалі не причетна до цієї теми.Лічно я за відключення "-".

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

grosheyNet мінус тобі скоріш за все вліпили за оформлення повідомлення (ти ще б 7 розміром написав)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А мне какое-то жертва мозгомору насрало в репу. Это чо получается, анонимный срач можно там разводить? Или можно вычислить засранца?

post-3832-1272253876,49_thumb.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.

×
×
  • Створити...