Перейти до змісту

Про минусики


difoto

Рекомендовані повідомлення

Якщо в когось думка кардинально відрізняється від середньої по форуму, то вона не сприймається і замінусовується, незалежно від того є в ній зміст чи ні.

А я вот тебе минус поставил, тобишь не согласен :)

Дякую за мінус :-), але на жаль я його не встиг його побачити :-(

Зате ти мене розвеселив :-)

Исключительно потому, что считаю тебя идиотом. У тебя будут вопросы?

В тому то і суть, що ти ставиш оцінку спираючить не на повідомлення, а на "затаєнні образи" з попередніх обговорень :-)

В любому випадку дякую за комплімент.

P.S. А я вважаю тебе "нармальним чуваком" :ok2:

Объявляю конкурс: кто минусанет меня с указанием ника - того плюсую!

То чому ти до цих пір не відкрив антикармадрочерську вітку?

ronya

Якщо в когось думка кардинально відрізняється від середньої по форуму...

"Середня думка по форуму" о, це шось новеньке...

:-)

Просумуй думки всіх форумчан і вийде таке собі середнє значення.

Загалом на будь яку подію може бути багато різних полярних думок, а правда буде десь посередині.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 144
  • Створено
  • Остання відповідь

Топ авторів теми

  • Адміністратори

Я б давно, прибив "репу".

Але ж блін такий соц експеримент :)

Хоч дисертацію пиши :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Та тут весь форум гідний дисертації. Імхо ;)

А рєпу прибивать не нада. Рєпа - це святе :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Та поставили "-", хай стоїть вам з поставившим разом дітей не рожати...

А оце вже хто зна, хто зна... Різне буває.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

тaк то воно тaк, aлe цe було риторично скaзaно. a нa рaхунок обзивaнь, типу ти дибіл і т.д, це занадто.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

"+" - виключно за те, що сподобалося. Пост. Тема. Влучно, дотепно, правильно.

"-" - Di все сказав у своєму першому пості.

Як реагую на "+" - приємно, що мої слова не викликають негативу.

Реакція на "-" - заставляє задуматися, що такого написав, що людині не сподобалося. Хоча, всім не вгодиш, і часом доводиться писате те, що людину може образити, відповідно і на "-" можна нарватися.

По великому рахунку - це не критично (репа). Хоча відображає людську суть. Якщо людина одним постом "заробила" 8-9 мінусів.... що про неї можна сказати??

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я б давно, прибив "репу".

Але ж блін такий соц експеримент

Та сколько ж уже экспериментировать можно? ;)

Предлагаю: вместо репутации поставить мод "Поддержал" для первого поста :)

заметил что минусы тут ставят если высказано мнение противоположное, тело сразу лепит опоненту минус, мол ты дурак, я а прав. Хочеш плюсов - соглашайся.
З новою системою репутації, коли не видно хто ставить оцінку - форум стає більш так би мовити "соціалізований".

Якщо в когось думка кардинально відрізняється від середньої по форуму, то вона не сприймається і замінусовується, незалежно від того є в ній зміст чи ні.

Таким чином виникає певне обмеження свободи.

Часто спорил и не соглашался - и в политике, и в других разделах - и ничего. Боялись, что ли? :D Разве что некоторые личности недолюбливали за русскоязычность ;)
Если бы была возможность узнать того, кто тебя оскорбил, некоторые бы прежде чем написать что-то оскорбительное думали бы за последствия.
Вряд ли. Или тебе 13 лет и поэтому хочется устраивать разборки в реале из-за интернетного дерьма? :)
Думаю найбільший мінус нової "рєпи" - її анонімність. Той, хто розвів тут стадо ботів, або має повно форумних друзів в асі може так "замінусувати" оппонента, що "відробляти карму" бідному доведеться місяцями

Старая тоже сначала была анонимной, а когда вышла из подполья - стало весело :D Например, помните войну Alan-а против SunSeth-а? :)

А то, что минусуют - так пусть хоть таким образом самоутверждаются :D :D :D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

войну Alan-а против SunSeth-а

Хех, помню-помню :D Тільки AFAIK не Alan перший почав.  

А в нових реаліях вона була-б схожа на дуель проти снайпера в КС, а Торік би обпився пивом   :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Репутация - это вещь, конечно, довольно своеобразная. Ведь по количеству плюсов или минусов, тому, кто не в теме не ясно, за что человек получил то или иное количество оценок: подлизался он к кому-то, поддакивал ли он большинству, добавил ли он что-то полезное, сказал ли что-то умное, высказал мнение противоположное другим или просто насрал... Но мне нравится, что она есть. Она показывает насколько человек инертен или активен на форуме, характеризует его неким образом.

Я согласен с теми, кто считает, что не нужно особо ею заморачиваться. Я когда вступал в спор в тему про бездомных собак, то сознательно шел против всех, зная, что меня основательно заминусуют. Это было очевидно. Но мне не нравилась абсолютная однобокость фактов, которая, к тому же, не совпадала с моим мнением, потому я и оказался там.

За время существования на форуме у меня были периоды, когда я был простым читателем: никуда не влезал, ни с кем не спорил, я просто старался быть в курсе всех событий и мне интересно было смотреть на мнения других. Но сейчас я понимаю, что быть в теме гораздо интереснее, чем со стороны ее созерцать.

А возможные предсказуемые изменения репутации не должны влиять на форму и суть чьего-либо мнения.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1. Был бы это мой форму, я бы просто "банил" бы в черный список за откровенное оскорбление с пожизненным баном.

2. Форум превращается в еще одну интернет помойку, вроде как и люди тут есть токовые интересно почитать что пишут, а есть "залетные" которые своим убогим умишком не могут пояснить в чем кто-то заблуждался или по их же мнению не так ответил на какой-то пост.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1. Был бы это мой форму, я бы просто "банил" бы в черный список за откровенное оскорбление с пожизненным баном.

2. Форум превращается в еще одну интернет помойку, вроде как и люди тут есть токовые интересно почитать что пишут, а есть "залетные" которые своим убогим умишком не могут пояснить в чем кто-то заблуждался или по их же мнению не так ответил на какой-то пост.

Да нифига не превращается. Форум живет и процветает.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Репутация - это вещь, конечно, довольно своеобразная. Ведь по количеству плюсов или минусов, тому, кто не в теме не ясно, за что человек получил то или иное количество оценок: подлизался он к кому-то, поддакивал ли он большинству, добавил ли он что-то полезное, сказал ли что-то умное, высказал мнение противоположное другим или просто насрал... Но мне нравится, что она есть. Она показывает насколько человек инертен или активен на форуме, характеризует его неким образом.

Я согласен с теми, кто считает, что не нужно особо ею заморачиваться. Я когда вступал в спор в тему про бездомных собак, то сознательно шел против всех, зная, что меня основательно заминусуют. Это было очевидно. Но мне не нравилась абсолютная однобокость фактов, которая, к тому же, не совпадала с моим мнением, потому я и оказался там.

За время существования на форуме у меня были периоды, когда я был простым читателем: никуда не влезал, ни с кем не спорил, я просто старался быть в курсе всех событий и мне интересно было смотреть на мнения других. Но сейчас я понимаю, что быть в теме гораздо интереснее, чем со стороны ее созерцать.

А возможные предсказуемые изменения репутации не должны влиять на форму и суть чьего-либо мнения.

Не хватает какого-то стильного лозунга да бГоневичка и образ борца за свободу мысли (своей ... оригинальной ... не традиционной ... такой, которой нет ни у кого) против ига немыслящей толпы обеспечен. Сразу потекут реки плюсований и ты почти счаслив. Далее несколько постов в теме кармодрочеров, которые в своей тупости так и не поняли, что Shkoder создал тему для стёба и отметившиеся в ней страдают не только отсутствием положительной кармы, но походу и интелекта. И вот твоя карма - сплошной позитив. Ты начинаешь принимать ещё более активное участие в обсуждениях и нести просветление в массы ... И тут в один момент толпа, которая пыталась игнорировать исходящий от тебя поток пурги срывается и загоняет твою репу туда, где она была изначально. Ты в панике пропадаешь на пол года с форума (как впрочем с тобой и было), но обещаешь всем вернуться к моменту следующей революции.

З.Ы. Ты свои посты на досуге перечитай в темке о собаках, ага.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

войну Alan-а против SunSeth-а

Хех, помню-помню :D Тільки AFAIK не Alan перший почав.  

Я помітив ти не байдужий до мене. Я теж тебе люблю. :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ставлю рідко,але мітко..Ставлячи мінуси флудерастам, та тролятам тим самим провокуем їх на наступні дії-від мінуса мало в кого зникне бажання "жжечь" далі.

Мінус мізки не вставить.Судити людину по субьективним оцінкам інших помилково і нераціонально(хоча як завжди є винятки)

ПиСи-Для тих хто в танку-кажу-тема провокація-для вилову особистостей вказаних Ді в першому пості.І написавши цей пост я ,напевно,попадаю в список,знов таки вказаних вище

ПиСи намбє 2-Кохайтеся і думайте перед тим як щось зморозити ☺

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

тема провокація-для вилову особистостей вказаних Ді в першому пості.І написавши цей пост я ,напевно,попадаю в список,знов таки вказаний вище

Точно, плагіат на тему Шкодера. Кампанію по відлову кармодрочерів можна вважати офіційно початою. Фап-фап УРА!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ставлячи мінуси флудерастам, та тролятам тим самим провокуем їх на наступні дії-від мінуса мало в кого зникне бажання "жжечь" далі.

Мінус мізки не вставить.

Мізки не вправить, але це свого роду попереджувальний засіб. Далі для вправки є такі дієві штуки як РО і бан.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я так зрозумів що і я комусь дуже не подобаюсь і попав під роздачу мінусів :) , думаю хто мене особисто знає то не зважатиме на них ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я вот до сих пор не пойму, как репутация человека связана с минусиками?

Взять хоть президента: плюсиков ему полстраны наставило, а человек - ну вы сами понимаете.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А я із-за деяких нововведень (в т.ч. із-за незрозумілої і "зашифрованої" репутації; із-за нюансів дизайну; із-за окремих глюків) перестав на борді щось писати. :( Самому прикро - але факт є факт. Якщо раніше тягнуло - то зараз ні.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ЗІ. Раніше репутацію людини цікаво було почитати. Це як карма, де записувалися її гріхи і добрі справи. І було видно реакцію людини на зауваження чи подяку. Та реакція часом казала про юзера куди більше, ніж всі його топіки на борді.

Або ж при появі якихось "подковьорних" інтриг по репутації було видно, хто кого підтримує, і виявити лицемірів, які в обличчя людині говорять одне - а насправді підтримують її опонентів.

В тому вигляді репутація, що є зараз - нафіг нікому не потрібна. Будь-хто може зробити так, що світитиметься на вершині того репутаційного п'єдесталу.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

тільки-що мені вліплено було мінус за зовсім невинний месадж... а я не можу зрозуміти хто і чому. в цьому вигляді репутація є безглуздою річчю!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

безглуздою річчю

згадалось... якийсь текст читали в інституті, читали швидко вголос "they reach peace deal"...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ЗІ. Раніше репутацію людини цікаво було почитати. Це як карма, де записувалися її гріхи і добрі справи. І було видно реакцію людини на зауваження чи подяку. Та реакція часом казала про юзера куди більше, ніж всі його топіки на борді.

Або ж при появі якихось "подковьорних" інтриг по репутації було видно, хто кого підтримує, і виявити лицемірів, які в обличчя людині говорять одне - а насправді підтримують її опонентів.

В тому вигляді репутація, що є зараз - нафіг нікому не потрібна. Будь-хто може зробити так, що світитиметься на вершині того репутаційного п'єдесталу.

Ну как бы есть в этом рациональное зерно, но с другой стороны, именно при такой репутации никто не сможет, скажем, влепить минус в ответ, или поставить плюс за плюс. Здесь тоже есть свои преимущества. Вопрос в том, чего же больше?!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...