Перейти до змісту

Про минусики


difoto

Рекомендовані повідомлення

тільки-що мені вліплено було мінус за зовсім невинний месадж... а я не можу зрозуміти хто і чому. в цьому вигляді репутація є безглуздою річчю!

А ... вже кумарить темко про репу.

Якби в тебе був мульйон рєпи це всеодно не змінило б ні тебе ні відношення до тебе інших. Не парся рєпою, а намагайся робити добре людям та не писати дурниць і все буде добре.

З.І. Контрольний - забєй.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 144
  • Створено
  • Остання відповідь

Топ авторів теми

Я як спілкувався так і спілкуюсь на формі, хоча останнім часом не висачало того самого часу, але було дуже приємно коли проблему з мінусами мені допомогли вирішити :)

Хай що говорять, але дякую тим хто справді кращої думки про мене :ok:

І справді треба бачити хто негативно чи позитивно про тебе відгукнувся як і колись.Думаю з часом це повернуть.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Да, друзья. Все мы знаем, что плюсики ставятся только за хороший пост, а не потому что попросят.

post-24-1271068397,61_thumb.jpg

Так же стало заметно, что минусики некоторые юзеры ставят другим некоторым, вполне определенным юзерам просто за плохие сообщения.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну не знаю один из форумчанинов просто напросто влепил 8 или больше минусов подряд.Просто потому что хотелось испортить репутацию комуто, потому что он сам себе свою, своими же постами испортил.Хотя я перед етим и после етого не одного "-" не влепил.Кстате никому за все время перебывания на форуме, и до обновления не одного "-" в мою сторону не было.

post-4700-1271071225,34_thumb.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Дуже цікаво було спостерігати за статистикою, от тільки kmd був повністю правий, коли говорив, що її (рєпу) варто відключити.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Репутація на форумі річ потрібна, але тоді коли користувач може поставити не більше одного + чи - за добу одному користувачу, або взагалі підряд більше одного одному.

З.І. Нічого особистого до користувачів на картинцы я не маю, лище як приклад.

48272119.png

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я на борді можна сказати новенький, але думаю для того щоб навести порядок з репутацією, потрібно відмінити анонімність і створити статистику де кожен користувач може глянути хто йому поставив + а хто -, і ще для того аби поставити мінус щоб було обовязково лишати обмотивований коментар чим він заслужив.

А то хтось із кимось не згідний, а аргументів не має щоб толково висловити свою думку і опоненнту зі злості наліпить мінусів.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Phoinix, Reputation History для чого потвоєму t0rik прикріпив ;)

незручна та історія репутації... я поки знайшов де, коли і хто в якійсь давній темі поставили мені +1 то перелопатив більше ніж 200 сторінок...<_<

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Phoinix, Reputation History для чого потвоєму t0rik прикріпив ;)

якби ще фільтр по ніках зробити, тоді було б інше діло а так замахаєшся поки себе знайдеш.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Phoinix, Reputation History для чого потвоєму t0rik прикріпив ;)

якби ще фільтр по ніках зробити, тоді було б інше діло а так замахаєшся поки себе знайдеш.

вово

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

незручна та історія репутації... я поки знайшов де, коли і хто в якійсь давній темі поставили мені +1 то перелопатив більше ніж 200 сторінок..

Незручна но вже краще ніж ніякої, так можна потратити 20хв на пошук но знатимеш за що тобі + чи - і від кого. Звичайно з "фільтром" для ніків булоб зручніше.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

незручна та історія репутації... я поки знайшов де, коли і хто в якійсь давній темі поставили мені +1 то перелопатив більше ніж 200 сторінок..

Незручна но вже краще ніж ніякої, так можна потратити 20хв на пошук но знатимеш за що тобі + чи - і від кого. Звичайно з "фільтром" для ніків булоб зручніше.

Уяви, що ти хочеш переглянути не свою статистику, а людини яка тобі +/-. А якщо простежити ланцюжок трішки далі, то це виливається в години :)

2 Адміністрація, добавте пліз фільтр по нікам - плюсики з нас :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 Адміністрація, добавте пліз фільтр по нікам - плюсики з нас

Будуть і + і пиво ;)t0rik зразу з 0,5 старопрамене приходжу. :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а взагалі, я не розумію, якого лисого вам ці "плюси" здалися???

от був період після оновлення форуму, коли рейтингів ще не було - і ніяких подібних питань/проблем не виникало.. ;)

Пропоную відмінити +/- назавжди! :rolleyes:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Думаю потрібно позбавляти деяких неадекватних людей ставити "-", бо є такі користувачі, які ставлять мінуси у відповідь, бо їм заслужено поставили мінус, але ж визнати, що він був неправий культура не дозволяє.

Це я про користувача з ніком prico, який наставив мінусів для talja та ще й писав, що то не він. Якщо вже ставиш комусь мінус, то хоча б коли тобі пишуть в ПМ і питають за що май сміливість признатися, що це ти :angry2:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Думаю потрібно позбавляти деяких неадекватних людей ставити "-", бо є такі користувачі, які ставлять мінуси у відповідь, бо їм заслужено поставили мінус, але ж визнати, що він був неправий культура не дозволяє.

Це я про користувача з ніком prico, який наставив мінусів для talja та ще й писав, що то не він. Якщо вже ставиш комусь мінус, то хоча б коли тобі пишуть в ПМ і питають за що май сміливість признатися, що це ти :angry2:

І які критерії відбору осіб для обмеження? :)

Як варіант прив'язати к-ть +/- до стажу на форумі. Це змусить самих невгамовних, які зазвичай новачки, адекватніше ставитися до інших користувачів по форуму та уживатися з ними ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

+1 за стаж на форумі.

Наприклад не менше 2-х місяців і більше 100 повідомлень.

А у тих в кого мінусова репутація система оцінювання блокується, до виправлення.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

І які критерії відбору осіб для обмеження? :)

Як варіант прив'язати к-ть +/- до стажу на форумі. Це змусить самих невгамовних, які зазвичай новачки, адекватніше ставитися до інших користувачів по форуму та уживатися з ними ;)

Користувачам які ставлять більше 3 чи 5 мінусів одній людині обмежувати в такій можливості

До стажу на форумі звичайно можна прив'язати, але не факт, що той хто давно зареєстрований адекватно ставить +/-, є користувачі які зареєстровані в 2007 році і не мають жодного повідомлення, але репутацію міняти можуть

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Лучше привязать к этой самой репутации. Если, скажем заработал -5, то автоматом отключается возможность повышать/понижать репу других.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Користувачам які ставлять більше 3 чи 5 мінусів одній людині обмежувати в такій можливості

До стажу на форумі звичайно можна прив'язати, але не факт, що той хто давно зареєстрований адекватно ставить +/-, є користувачі які зареєстровані в 2007 році і не мають жодного повідомлення, але репутацію міняти можуть

Якщо хтось здасться цілю, то буде кожен день фугувати свої 3-5 мінусів. За місяці 2-3 натікає нехіло ))

Можна (теоретично) зробити як каже Zeuss і добавити якусь систему з привязкою до кількості постів або ж до к-ті постів з позитивною оцінкою. Ну і звісно блокування можливості міняти комусь рєпу при мінусовій кармі :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну от варіант блокування можливості міняти комусь репутацію, коли твоя від'ємна думаю підтримають всі, от тільки чи це фізично можливо зробити?

t0rik, таке можливо?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Лучше привязать к этой самой репутации. Если, скажем заработал -5, то автоматом отключается возможность повышать/понижать репу других.

підтримую, а то є "люди", як два слова зв"язати не можуть, а мінуси ставлять на зло в змістовних темах чи повідомленнях. І стає дійсно образливо, що, я, наприклад, в розділі податкові соціальні пільги старалась, щоб ця інформація комусь допомогла, а тут якесь невиховане бидло ліпить там мінуси, бо йому нема чим зайнятись.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Репутация (англ. reputation), реноме́ (фр. renommée) — закрепившаяся за кем-либо или чем-либо добрая или худая слава.

Ну напишу я,наприклад,один пост що на розі Ковельської та Набережної завтра з 12-ї до 21-ї будуть роздавати безкоштовно пиво,а другий пост,наприклад,про то шо я підтримую знищення фашистами євреїв.Тепер моя репутація буде залежати від кількості на форумі євреїв та любителів пива(дармового).Прогнозую,що вона буде позитивною,може навіть "ми его уважаєм".

Можливо оцінку повідомлень варто лишити,а от репутацію-ні.Я звісно розумію,що ми в більшості повністю складаємся з оманливого ЕГО і його треба постійно хоч чимось кормити.Ну,я не "цар" покі,але вже "уважаємий". :smile3:

ЗІ:часто бачу як з великої та дорогої машини,висовується рука в дорогому костюмі і з неї вилітає бичок чи жменя лушпиння.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Адміністратори

отныне группа Участники НЕ может ставить "-" вообще

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...