Перейти до змісту

Android OS і все, що з нею пов'язано


Рекомендовані повідомлення

звичйно краще не заряджати. оригінл і по струму і як вище писли по якості краще виконний. тому бережи телефон,заряджй оригінльною зарядкою і тч не буде вийо...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 354
  • Створено
  • Остання відповідь
Ребят! Проблема решается крайне легко!! Чтоб тач заработал (не выдирая из сети зарядку) Нужно взять телефон в руку и пальцем этой же руки (желательно) водить по экрану. Там законы физики работают. Дисплей реагирует на разницу потенциалов, а не на нажатие. А вот зарядка походу заземляет аппарат и он перестает чувствовать пальцы. Вообщем Чтоб тач работал - положи один палец на корпус телефона, а другим води.
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Цитата(paren211 @ 03.06.2012, 17:27) post_snapback.gif

скорей всего, разное U, сила I

Если не родной зарядник имеет меньший ток, то единственный эффект, который будет наблюдаться - увеличится время зарядки. Если зарядник может выдавать большие токи, то есть вариант спалить аппарат. Но скорее всего ни отличие номинала тока, ни отличие номинала напряжения не приведёт к произвольному срабатыванию сенсора.

Цитата(glorph @ 03.06.2012, 15:30) post_snapback.gif

Интересно а почему происходят такие глюки. а точнее как не качественная зарядка влияет на тачпад ?

Я не знаю как в конкретных устройствах реализовано, но по идее емкостной сенсор работает и в тачпаде, и в смартфонах одинаково. Там измеряется ёмкость пальца. Измеряется косвенно, путём измерения изменения напряжения. Соответственно под экраном натянута сетка из проводников, которые создают магнитное поле. Палец туда попадает, изменяет потенциал, т.е. изменяется напряжение в точке, которое и детектируется. Чтобы измерять разницу напряжения нужно иметь эталон, таким эталоном в смартфоне может выступать только напряжение питания (от него всё пляшет). Так вот официальный зарядник качественный, с очень хорошей стабилизацией, поэтому изменение разницы напряжений зависит только от пальца. В неофициальных зарядниках экономят. Это выражается в том, что корпус быстро разваливается, поэтому у вас там что-то болтается, но самое главное, переменное напряжение из сети плохо выпрямлено, т.е. присутствуют существенные пульсации, которых быть не должно. Они ясно дело произвольные (почти), так вот эти пульсации сенсор принимает за срабатывание, он думает, что напряжение питания идеально стабильно и любая разница в напряжении говорит о внесении в поле потенциала.

Ещё тут поговорил. Так же в некачественных зарядках проблема произвольного срабатывания наэкранного сенсора может быть связана с плохой экранизацией или её отсутствием у USB-кабеля, в следствие чего наводки приводят к срабатыванию сенсора.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Dima4s, звичайно оригінал краще, але струм тут ніякого відношення не має. якшо телефону треба свої 500ма, то підключай хоч до 10А джерела живлення, нічого не згорить. не вводь людей в оману. це по-перше.

по-друге: для смартфонів зазвичай оригінальні зарядки якраз таки ідуть на 800-1000ма, і чим більше, тим краще і надійніше для зарядки. а китайські 300-500, і цього часто не вистачає. більше того, нові апарати можуть просто їх не сприйняти (про закорочені DATA+ i DATA— в USB вкурсі?)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

за що взяв за те і продаю.читав в темі на 4пда про атрікс 2.

Мав схожу ситуацію : моторолку заряджав оригінальним кабелем моторолкы з китайською зарядкою- було багато фантомних кліків.

ПОрився в темі і знайшов цю відповідь. взяв оригінальну зарядку від HTC ы ныяких клыкыв не побачив.

з поперше згыдний тылкьи частково. та спорити не буду)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 6 місяців потому...

то-небудь юзає цю функцію?

Який її сенс, якщо в будь-якій андроід-трубі вайп робиться елементарно.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Повір, ще поки не всі знають що таке вайп.

не всі знають) а всім і не треба) на кожному повороті майстерня по ремонту телефонів)

мовчу вже про друзів знайомих і т.д.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Не знаю писали про це чи ні, цікавить таке:

Маю планшет Impad 2412 android 4.0.4 пам'яті 4 гб. Але під використання системний програм іде 800 мб та 1,8 гб для закачки музики , відео та іншого. Проблема така, що коли качаю щось з інтернета і вибираю зберегти на флешку воно мені пише що не може це зробити. Так само ігри з флешки не ідуть. Все інше (відео, музика, картинки) з флешкичитає. Десь я таке чув що можна щось поставити, щоб з'явилась можливіть скачувати з інтернета прямо на флешку та встановлення кешів ігор.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 3 тижня потому...

Цікаво а музичні програвачі використовують власні алгоритми обробки звуку чи це просто "оболонка" для стандартного плеєра?

Тобто сама програма не бере ніякої участі у програванні музики чи як воно там влаштоване?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Просто я скачав Poweramp і м'яко кажучи був здивований іншим звучанням, геть іншим.

А я вже було змирився з тим, що мій тел. грає не айс.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 3 тижня потому...

Підкажіть, хто таким заморочувався

є смарт на андроїді. Пропущені дзвінки і непрочитані смс відображаються маленькими значками в треї

Треба щоб було "олд скул" велике повідомлення "у вас пропущений виклик" чи "1 нове смс"

Кілька програм пробував - щось не найшов зручної

missed call - викидає напоміналки по таймауту, і певну кількість нагадувань, а не одразу світиться поки не закриєш

notify має вбудовану "квакалку" яку я не найшов в налаштуваннях як відключити. тобто прийшла смс, прозвучав звук смс, а потім іще звук цієї програмульки. теж не зовсім те. Хтось щось порадить?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

хтось робить РУУТ доступ в планшеті до системних файлів? кажуть шо гарантії нема і можна отримати не працюючу цеглинку..

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

на рут є і анрут, при потребі.

закірпичити проблематично, існує достатньо ходових варіантів готових скріптів, де все зводиться до одного тика, весь процес піде автоматично з ББ

наприклад:

Root_with_Restore_by_Bin4ry_v31 (4+)

SuperOneClick(2.1-2.3)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

foxx77, коли задаєш такі запитання, дуже бажано вказувати модель.

Наприклад, для Asus, Samsung наявність рута є підставою для відмови в гарантійному обслуговуванні. В той же час планшети деяких китайських брендів ідуть вже з рутованими прошивками, але там і про гарантію як таку мова не ведеться.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

китаєць globex gu708c - бенчмарком визначається як - alps

наприклад: Root_with_Restore_by_Bin4ry_v31 (4+)

Получение root прав на ICS/JB девайсе - це які?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ICS/JB девайсе

Це апарати на відповідних версіях Android

4.0.1 — 4.0.4 (Ice Cream Sandwich)

4.1.1 — 4.3 (Jelly Bean)

Root_with_Restore_by_Bin4ry - рутить ряд планшетів і комунікаторів, проте не всі, потрібно пробувати на конкретному.

Перед запуском, включити Developer Options і установку програм не з Маркета у вкладці Security

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Народ тыкните пожалуйста кто в теме на прошивку к Samsung Galaxy S2 ПРОШИВКА i9100XXKI4 ВЕРСИЯ ЯДРА 2.6.35.7-i9100XWKI8-CL616395

Не могу найти именно под свой аппарат прошивку...неохота потом восстанавливать.

Хочу свежий Андроид !!!

Спасибо.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Народ тыкните пожалуйста кто в теме на прошивку к Samsung Galaxy S2 ПРОШИВКА i9100XXKI4 ВЕРСИЯ ЯДРА 2.6.35.7-i9100XWKI8-CL616395 Не могу найти именно под свой аппарат прошивку...неохота потом восстанавливать. Хочу свежий Андроид !!! Спасибо.

http://4pda.ru/forum/index.php?showtopic=296324

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...