Перейти до змісту

Android OS і все, що з нею пов'язано


Рекомендовані повідомлення

Той що від SGS3 нічого такий, я інших оболочок не використовував (з айосі зразу на самунг).. тому не маю з чим порівняти.

ну, і я сьогодні собі поставив, пару хв поюзав і назад на Apex Launcher

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...
  • Відповідей 354
  • Створено
  • Остання відповідь
ICS більше садить батарею ніж 2.х.х.

На всіх опробуваних мною прошивках ICS садить батарейку відсотків на 20 менше, ніж GB

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ICS більше садить батарею ніж 2.х.х.

На всіх опробуваних мною прошивках ICS садить батарейку відсотків на 20 менше, ніж GB

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 4 тижня потому...

Потрібна програмка типу таймера спортивного, щоб пілікав через визначені проміжки часу з виставлянням часу підходу і відпочинку.

може хто знає таку- поділіться.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Потрібна програмка типу таймера спортивного, щоб пілікав через визначені проміжки часу з виставлянням часу підходу і відпочинку.

може хто знає таку- поділіться.

Тут пошукай

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Потрібна програмка типу таймера спортивного, щоб пілікав через визначені проміжки часу з виставлянням часу підходу і відпочинку.

може хто знає таку- поділіться.

https://play.google....gss.Sec

воно?

Якшо стоять боби і в налаштуваннях англійська, то можна голосом попросити встановити таймер.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

попробував. не те.

це простий секундомір.

треба ж програмка в якій я можу виставити через який час пілікало б (це саме просте)

в ідеалі прога має пікати допустимо через 2 хвилини підходу і через хвилину відпочинку.. так по колу вказану кількість разів..

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 4 тижня потому...
  • 1 місяць потому...

Вийшла офіційна прошивка з Android 4.1.1 (Jelly Bean) для Samsung Galaxy S3. Вже шию кастом Omega v27 на її основі :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вийшла офіційна прошивка з Android 4.1.1 (Jelly Bean) для Samsung Galaxy S3.

Ми в курсі.

Вже шию кастом Omega v27 на її основі

і як враження? скільки попугаїв в квадранді додалось?

пс інді (автор омеги) - г@ндон

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для note посони з циана скрутили 10 збірку на основі жилє. Але поки нічні скрутки, лінь ловити косяки.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

і як враження?

Поки позитивні. Досить плавна робота, нова анімація переходів (мені подобається), нова система повідомлень в статус-барі (не весь софт поки підтримує), деякі нові гуглівські плюшки. За 6 год. 48 хв. після зняття з зарядки батарейки лишилось 55% (ядро Siyah kernel 1.6 RC2, приблизно півтори години розмов, біля години в інтернеті, перманентно включений WiFi і Mobile Data, постійна push-синхронізація gmail, постійно активний google talk, постійно активна синхронізація з Facebook, Google+, VKontakte).

2012-09-25%2017.59.45.png2012-09-25%2018.00.00.png

З помічених глюків -- іноді бувають незрозумілі лаги клавіатури Smart Keyboard Pro, коли вона секунд на 10 перестає відповідати. Зловив сьогодні двічі таке. Поки важко сказати, в чому причина. Ще один глюк був з зарядкою (за приблизно 4 години на зарядці від розетки рівень батарейки ВПАВ з 77 до 71%), зараз ніби вирішився, якщо мої досліди підтвердяться -- напишу окремим постом, бо цікавий випадок.

скільки попугаїв в квадранді додалось?

я в попугаї не граюсь вже років 5 :)

Візуально все дуже гладко, плавно і швидко. Жодних тормозів ніде не помітив, весь софт працює швидко і гарно.

інді (автор омеги) - г@ндон

не знаю, я з ним на брудершафт не пив і дітей мені з ним не хрестити, а його прошивками користуюсь майже три місяці і дуже задоволений. По враженнях з xda-developers -- цілком адекватний чувак, люб'язно спілкується, регулярно випускає оновлення прошивок, веде підтримку Omega Files, народ йому постійно донейти кидає, він красно дякує. Що ще треба?

Для note посони з циана скрутили 10 збірку на основі жилє.

для SGS3 такі збірки є вже давним-давно, так само як і MIUI, але мені подобається самсунговська прошивка, цілком мене задовільняє (окрім, хіба що, відсутності українського і кириличного взагалі смарт-набору з діалера, який вже навіть в HTC з'явився)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Візуально все дуже гладко, плавно і швидко. Жодних тормозів ніде не помітив, весь софт працює швидко і гарно.

Дуже дивно було б ловити тормоза на тому залізі, що туди впихнули :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Дуже дивно було б ловити тормоза на тому залізі, що туди впихнули

Ну так тому я і не переймаюсь і в попугаї не граю :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

не знаю, я з ним на брудершафт не пив і дітей мені з ним не хрестити, а його прошивками користуюсь майже три місяці і дуже задоволений. По враженнях з xda-developers -- цілком адекватний чувак, люб'язно спілкується, регулярно випускає оновлення прошивок, веде підтримку Omega Files, народ йому постійно донейти кидає, він красно дякує. Що ще треба?

Саме таким він і був відносно юзерів СГС2. Я користувався Омегою з 6 до 15 (останньої випущеної ним) версії. Після того, як у нього з'явився СГС3, він навіть "па-па" не сказав, тупо зник, пішов туди, де більше платять, випускаючи нову Омегу для СГС3 ледь не кожного тижня.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а яка різниця між андроїдом 2.3.* і останнім ?

Ну думаю інтерфейс само собою а що ще? програми які сумісні для 2.3.* підуть на новенькому андроїді?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а яка різниця між андроїдом 2.3.* і останнім ? Ну думаю інтерфейс само собою а що ще? програми які сумісні для 2.3.* підуть на новенькому андроїді?

ну, заміни 2.3.* на Windows XP на десктопі і отримаєш відповідь. Все приблизно десь так само.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Саме таким він і був відносно юзерів СГС2. Я користувався Омегою з 6 до 15 (останньої випущеної ним) версії. Після того, як у нього з'явився СГС3, він навіть "па-па" не сказав, тупо зник, пішов туди, де більше платять, випускаючи нову Омегу для СГС3 ледь не кожного тижня.

Ну так логічно... по-перше він сам користується SGS3, а по-друге за прошивки для нього більше донейтять. То для чого йому далі займатись підтримкою SGS2?

Чи ти чисто з тимурівських переконань ще два роки писав би прошивки до нецікавого тобі апарата, на якому ще і менше заробляв би?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...