Перейти до змісту

Android OS і все, що з нею пов'язано


Рекомендовані повідомлення

Топік для обговорення Android OS.

Є тут люди, які вже встигли пощупати апарати з цією ОС або постійно користуються ними?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 354
  • Створено
  • Остання відповідь

Маю HTC HERO Юзаю його з кінця лютого.Це мій перший комунікатор,Поки ще розбираюсь,Чомусь не виходить настроїти WI-FI між Героєм та ноутом,Штука прикольна, довго думав що брати чи Нокію N900 чи його, Але вибрав його,

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Hero і N900, чесно кажучи, абсолютно різного класу комунікатори, на боці Hero ну хіба що ціна... :)

Кілька питань:

1. Українську клавіатуру якусь використовуєш? Якщо так, то яку? ruKeyboard?

2. Відкрив права root? Якщо так, то чи ставив щось для підтримки передачі файлів через bluetooth?

3. Прошивка стандартна чи кастомна?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Емулятор Android'а на вашому комп'ютері? Запросто!

Для емуляції пристрою з Android OS під Windows достатньо витягнути та запустити ось цей пакет (22 мегабайта), попередньо встановивши Java-машину. Вже з-під запущеної оболонки можна вибрати і встановити компоненти потрібної версії Android OS. Потім створюєте новий віртуальний пристрій, вказавши бажану версію ОС, розмір віртуального дисплея і об'єм віртуальної картки пам'яті і все!

Звісно, це не повноцінний Android-девайс, але для ознайомлення з основами ОС -- цілком підійде.

Ось тут можна почитати про це детальніше, а також взяти SDK для запуску під MacOS X та Linux.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Спробував ставити емулятор але, щось не вийшло :( Напевне Java не встановлена. Хоча цікаво погратись новою ос.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

встановити Java -- три хвилини...

ОС цікава. Я зараз під емулятором наставив купу програм, сиджу колупаюсь. Багато незвичного, але вцілому враження приємні.

До речі, під емулятором можна крутити прошивки від реальних девайсів, в інтернеті є інструкції по встановленню. Основна перевага таких прошивок перед "голим" Android в емуляторі -- доступ до магазину програм. Бо мені зараз доводиться ставити програми через командний рядок.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

Вже майже добу ковиряю Android 2.1 не на емуляторі. Враження -- мегапозитивні!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 1 місяць потому...

Після майже місяця користування Google Nexus One вирішив скласти ненвеличкий список корисного і не дуже софта під Android для новачків. Відразу наголошу, що майже весь софт халявний і доступний для вільного скачування в Маркеті відразу з апарата.

Отже, з чого ж почати...

Barcode Scanner -- сканер штрихкодів, зокрема QrCode (як в мене на аватарці). Я не дарма цю програму виніс на перше місце, не дивлячись на її скромну функціональність. Справа в тому, що серед користувачів Android поширено використання таких штрихкодів для передачі різноманітної інформації, зокрема лінків на програми. Дуже просто і зручно.

Dialer One -- дуже зручна "дзвонилка"/телефонна книга. Український інтерфейс, пошук імен по принципу Т9 (в т.ч. українською мовою), сортування записів в телефонній книзі за прізвищем або за ім'ям (використовує стандартну абонентську базу), швидкі набори і багато-багато іншого. Must Have.

Handcent SMS -- наворочений клієнт SMS/MMS. Багато налаштувань, багато функцій.

Advanced Task Killer -- менеджер задач. Простий, як двері, але своє завдання виконує на всі сто.

EStrong File Manager -- один з самих зручних файлменеджерів. Робота з локалкою через WiFi, зручний буфер обміну, розширені можливості роботи з Bluetooth, доступ до системних директорій і файлів (потрібна модифікована прошивка апарата з root доступом, наприклад CyanogenMod) і багато іншого.

Astro File Manager -- ще один файл менеджер. Мені менш зручний, ніж попередній, проте в ньому є одна важлива опція -- він активує можливість скачування стандартним браузером файлів з любим розширенням, а не лише тих, які відомі системі.

Data Toggle Widget -- віджет, який розміщається на робочому столі і дозволяє одним кліком виключати всі налаштовані точки доступу до інтернету через GPRS/EDGE. Дуже корисна штука для економії трафіку. В мене працює краще, ніж програма APNdroid, яка має схожу функціональність.

Agenda Widget -- віджет, який дозволяє в зручному вигляді виводити на робочий стіл події з календарів. один з кращих в своєму роді.

AdFree -- відомо, що багато безкоштовного софта під Android любить показувати банери. Вони не дуже заважають, але можуть генерувати трафік. Ця програма дозволяє блокувати більшість відомих банерних мереж. Потрібен root доступ.

AK Notepad -- простий і зручний записничок. Без можливості рукописних поміток, лише текст. Просто і... просто :)

FBReaderJ -- одна з небагатьох більш-менш нормальних "читалок" під Android. Основний підтримуваний формат -- fb2. ZXReader під SymbianOS набагато зручніший і функціональніший, але при відсутності кращої читалки -- і ця піде.

IM+ -- месенджер з підтримкою кількох протоколів, зокрема ICQ. Головна перевага -- безпроблемна робота з кириличними повідомленнями.

Nimbuzz -- ще один месенджер. Підтримує листування і дзвінки (без відео) в Skype.

Remote RDP Lite -- клієнт для доступу до служби Windows Remote Desktop. Просто і зручно.

SwiFTP -- сервер FTP на вашому телефоні. Зручно, наприклад, для перекидання файлів з/на телефон через WiFi. Забудьте про USB :)

Ultrachron Lite -- простий і зручний таймер/секундомір

Unit Converter -- все зрозуміло з назви, конвертер одиниць. Дуже багато одиниць знає. Рекомендую.

Volume Control -- зручне регулювання гучності для різних типів звуків -- голосові дзвінки, рінгтони, нагадування, мультимедія.

Bogr -- зручний клієнт для читання цитатників, зокрема Bash.org

Dazzle -- зручний віджет для регулювання рівня підсвітки дисплея, переключення звукових профілів, вкл/викл WiFi, Bluetooth, режиму польоту і т.д.

На сьогодні досить.

Я не обтяжував цей список скріншотами та лінками. Практично все можна знайти через Маркет, подивитись опис, скріни і відгуки і відразу звідти й поставити, а при бажанні більше інформації підкаже google :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Привіт, я теж підсів на андроїд. Мабуть сьогодні ввечері буду шитись на 2,1. Купив гнусмас галаксі спіку (і5700)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Привіт, я теж підсів на андроїд. Мабуть сьогодні ввечері буду шитись на 2,1. Купив гнусмас галаксі спіку (і5700)

Краще переправ на офіційні назви - прийде Plum та забанить за те, що порушуєш правила форуму. ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Привіт, я теж підсів на андроїд. Мабуть сьогодні ввечері буду шитись на 2,1. Купив гнусмас галаксі спіку (і5700)

Пользуюсь пока 1.5, должна выйти офф прошивка в начале мая. Не хочу шиться "вручную" :-) А так прикольный девайс.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

було б непогано викладати тут ссилкі на прошивкі і описувати що вони і які вони!

Пропоную зробити такі теми. она наприклад про програми і силкі чи описання, а інші стосовно апаратів і прошивок до них. І взагалі, Плам, зроби голосувалку таку чи опитування на кшталт, Я перейшов на андроїд, скоро перейду, зацікавився, краще вже вінмобайл. і т.п.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Задался вопросом, в описании I5700 присутствует A-GPS, как в Nokia 5800 он работает я знаю, подключается на пару секунд в интернет, берет данные, отключается, и в течении 10-15 секунд уже видны координаты. А вот как в андроиде с этим? Как найти и использовать A-GPS?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я теж уже рівно місяць з андроїдом. Взяв 30.03 Samsung Spica. Звичайно це не топ, типу Nexus One або HTC Desire, але за ці гроші - функціонал супер.

Поки що сиджу на стоковій прошивці 1.5 (з маркетом). Чекаю офіціальну.

було б непогано викладати тут ссилкі на прошивкі і описувати що вони і які вони!

Думаю не варто тут цим займатися. Є купа спеціалізованих ресурсів, типу 4пда, де народ по 2 рази на день прошивки ставить і описує їх функціонал і глюки.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Нашел как A-GPS включить. В разделе GPS поставить галочку на "Беспроводные сети". Гениально... :sq_ye:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 7 місяців потому...

Приєднався до власників Android-апаратів з Samsung Galaxy S.

Просто ейфорія :ok2:

Порадьте хороший мультимедіа плеєр.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Приєднався до власників Android-апаратів з Samsung Galaxy S.

Просто ейфорія :ok2:

Порадьте хороший мультимедіа плеєр.

RockPlayer сделает Ваш гуглофон полноценным мобильным кинотеатром — с его помощью коммуникатор сможет воспроизвести видео-ролик или фильм практически любого формата, включая DivX и XViD.

Список поддерживаемых форматов действительно впечатляет. По заявлению авторов, RockPlayer справится с avi, mkv, rmvb, flv, mp4, 3gp, wmv, mov, asf, divx, xvid и h264. Минусом программы являются, пожалуй, аппаратные требования. Плеер совместим только с процессорами архитектуры ARMv6 и ARMv7 с поддержкой vpf-инструкций, что исключает возможность использования на HTC Dream, HTC Magic и HTC Hero.

RockPlayer працює на моєму 043152.jpg без проблем. Android 2.1 Update1

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Приєднався до власників Android-апаратів з Samsung Galaxy S.

Просто ейфорія :ok2:

Порадьте хороший мультимедіа плеєр.

Як веде себе цей девайс з прошивкою 2.х? Пишуть, що помітно гальмує...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а синтетика (Quadrant Standart) каже - нічо так...

Як вийде апдейт 2,2 - буде ще шустріший, це можна прослідкувати по аналогії з HTC Desire

Производительность Samsung Galaxy S c Android 2.1

SamsungGalaxyS_benchmark.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Так я вже на офіційному апдеті 2.2

Працює супер, глюків з швидкодією не виявив.

Поганяв сьогодні на ньому гонки asphalt - бомба.

За підказку по плеєру дякую, спробую.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Tum@n, цікаво скільки набере твій на осі 2,2?

Виклади скрін чи к-ть балів.

Quadrant Standart

testb1a55ccafe73a2f406420f43e166d5b8.png

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Виклади скрін чи к-ть балів.

скріншоти на Андроїді... як би це правильно сказати... через ж()пу тільки :)

Варіанта два -- робити root і ставити софт для скріншотів (в маркеті -- повно), або ставити на комп Android SDK, підключати до нього кабелем апарат і робити скріни через SDK.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

14328026.jpg

Мав змогу сьогодні потримати в руках широко піарений даний апарат, на який, судячи з розмов працівників одного з операторів мобільного звязку - небувалий ажіотаж  :smile3:

І так: модель вийшла в  лютому 2010р. (в Росії продається під брендом МТС 916, заточеним під зрозуміло що)...

Враження двоякі: з одного боку недорогий апарат, сучасна ось, 3,5мм роз"єм під вуха, не найгірший функціонал.

Інша сторона медалі - дешеві метеріали корпуса, стара логіка (актуальна 2008 р), сім-лок, дисплей - тут імхо виробник ну так вже забюджетив, гірше тільки в nokia 3100, недостатньо "відшліфована" прошивка, камера - фе.

Відлякує те, що це мертвий в плані розвитку ос і саппорта девайс. Так, анлок йому зробити не проблема, а ось скажем сyanogen на нього навряд з"явиться, також під питанням апаратний\програмний ремонт.

Як то кажуть, кому що ближче, когось він заманить ціною, інших дизайном (ака HTC Touch(3G)), третіх самим фактом, що це гуглофон.

Або  я капризний, або після HTC адекватно huawei не сприймаю...  ^_^

Власна оцінка - 6/10

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...