Перейти до змісту

Android OS і все, що з нею пов'язано


Рекомендовані повідомлення

установи таск кіллер якийсь, додай програми в автозавершення і все.

А якщо мені захочеться звернути якусь прогу ? вона ж закриється правда?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 354
  • Створено
  • Остання відповідь

так папок завжди буде багато...деякі можна видалити безболісно але вони знову з"являться..тмоу прост оне парся)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а ще батарея бистро сідає

постав PowerMax

у мене і батарея стала довше тримати і заряжається швидше. десь 30% додає, що вже немало

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Чому процеси постійно вісять в фоні? можна якось вийти з програми не натискаючи домік чи кнопку повернення?

Харить трохи вручну вбивати... хоть і це легко на 4-му андроїді

Поцікався трохи реалізацією багатозадачності в Андроїді і не плутай її з віндовою. Ось одна зі статей на цю тему

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Чому процеси постійно вісять в фоні? можна якось вийти з програми не натискаючи домік чи кнопку повернення?

Харить трохи вручну вбивати... хоть і це легко на 4-му андроїді

Поцікався трохи реалізацією багатозадачності в Андроїді і не плутай її з віндовою. Ось одна зі статей на цю тему

А цей юнак не дуже переймається необхідністю читання спеціалізованих форумів. Йому простіше місцевих юзерів попідзадовбувати... :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

угу, власне для чого тоді була створена ця тема? прошу відмітити що не я її створив...

Не можна так в один день стати експертом по андроїді правда ж?

на 4pda я зарегався як тільки став володарем даної ОСі...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Чому процеси постійно вісять в фоні? можна якось вийти з програми не натискаючи домік чи кнопку повернення?

Харить трохи вручну вбивати... хоть і це легко на 4-му андроїді

мне DakrMonk_младший закрывает раз в 2 недели, хватает

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

У статті вище пише шо сама ось коли їй нада опора то вона сама попросить прогу закритись, спочатку вічливо а потім силою...

перевірив у себе - паше, тільки закриття прог не замітив а от звільнення опори при її переповнені відбувається.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Є безкоштовні програми, які підтягують рекламу для перегляду. Якщо не маєш рута і рекламорізалки - то слідкуй за такими програмами. По-перше, їдять багато трафіку. По-друге, бувають нещадні до батареї. По-третє, два перших пункти часто проявляють себе, навіть коли програма згорнута.

Якщо ж є рут - став якийсь адблокер.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

о! на рахунок адблокера гарна ідея. собі поставлю.

а до теми про фонові процеси, то я рахую тут більше проблема не з оперативкою, а з процесорним часом, тобто розрядом батарейки. всетаки це актуальніше. в статті про це мало написано, а дарма. я частенько заглядую в статистику батареї, хто там найбільше світиться.

до сказаного вище ще б додав — якщо телефон не може похвалитися великим обсягом ОЗУ, то хоть кожну хвилину вбивай процеси — покращення не буде. браузер відкриє дві-три вкладки максимум, інші програми регулярно вилітатимуть

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Доречі на рахунок енергозбереження, як думаєте чи є смисл ставити підсвітку на авто? чи все таки так

ene.png

У кого більше практики?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А чому у нас дві теми по андроїду?

Напевно, тому, що тих, кому не ясно - двоє :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Як зробив рут скільки питань з'явилося...

Але потихеньку методом "научного втика" задовільняю цікавість...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

новачок в андроїді, тому прошу поради:

1) додаток "батарея" не можу перенести з флешки на телефон, пише що недостатньо памяті, хоча там її більше 10 мб при вазі проги максимум 2 мб. Прога app2sd не допомагає.

2) в музиці половина пісень "краде" обложки з других пісень, хоча майже кожній ставив обложку вручну. cower art downloader тільки оновив обкладинки до деяких пісень, в тегах яких є назва альбому, але проблеми не вирішив.

3) ну і (напевно) фантастичне: повністю українізувати телефон.

HTC wildfire s, 2.3.3.

наперед дякую)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

rossonero1899,

1. Спробуй Link2SD . Нею ж можеш повидаляти лишні апкшки з пам'яті телефону.

2. Спробуй сторонній плеєр ( я б рекомендував TTPOD )

3. Пошукай на 4pda якусь кастомну (але тоді забудь про гарантію, якщо така є).

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

rossonero1899,

1. Спробуй Link2SD . Нею ж можеш повидаляти лишні апкшки з пам'яті телефону.

2. Спробуй сторонній плеєр ( я б рекомендував TTPOD )

3. Пошукай на 4pda якусь кастомну (але тоді забудь про гарантію, якщо така є).

дякую, в першому випадку треба root, займусь цим пізніше. A TTPOD - достойний варіант, памятаю ще з симбіану))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...