Перейти до змісту

Android OS і все, що з нею пов'язано


Рекомендовані повідомлення

  • 3 місяця потому...
  • Відповідей 354
  • Створено
  • Остання відповідь

Підкажіть програмку для duos'а яка б включала/відключала другу сімкарту в заданий час. Наприклад: в 8 ранку включає мережу і в 18 відключає.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Підкажіть програмку для duos'а яка б включала/відключала другу сімкарту в заданий час. Наприклад: в 8 ранку включає мережу і в 18 відключає.

Навряд така прожка є.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ти кажеш шо планшет можна відновити після любої помилки при прошивці?

Ні, якщо цеглина, то тільки сц.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

чим і як підписати APKшку на windows7 x64? щось нічого не виходить…

http://odn.kz/mobile/kak-podpisat-apk-fajl-i-zip-fajl.html#.Uu6G5LRIr3E

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 4 місяця потому...

Андроід юзери відгукніться, у мене таке питання, чи можливо зкинути налаштування до заводського стану без втрати збереження ігор? Nexus 7 (2013).

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

якщо лабав під гугл акаунтом, після його повторного вводу - статистика\сейви підтягнуться

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 1 місяць потому...

Українцям увікнули можливість покупки музики у Play Маркет

досить дешеві треки та альбоми

+місяць халявного прослуховування у Google Play Музика

Screenshot_2014_07_16_10_50_12.png

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Українцям увікнули можливість покупки музики у Play Маркет

досить дешеві треки та альбоми

+місяць халявного прослуховування у Google Play Музика

Screenshot_2014_07_16_10_50_12.png

Слухаю роки два вже гугл мьюзік. Колись зареєстрував і зайшов в гугл аккаунт з американської території, і воно автоматом увімкнуло мені можливість завантажити 20 000 треків на сервер, і користуватись сервісом. Як я розумію в Україні такого немає, так?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 3 місяця потому...

Є необхідність (хочу прибрати з екрана заважаючу нижню панель) отримати root-права на планшеті з андроїдом 4.4.2, і вже перепробував штук 6 програм, ні одна не справилась, може щось порадите. Пробував framaroot, baidu root, towelroot, supersu і ще парочку, і ніц результату :(

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну про 4pda я в курсі, мого девайсу там немає (він тільки в вересні цього року з"явився на ринку), так що не все так просто.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Напиши шо за девайс, треба шукати відповідно до нього мануал, бо якогось загальго способу я не знаю

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Є необхідність (хочу прибрати з екрана заважаючу нижню панель) отримати root-права на планшеті з андроїдом 4.4.2, і вже перепробував штук 6 програм, ні одна не справилась, може щось порадите. Пробував framaroot, baidu root, towelroot, supersu і ще парочку, і ніц результату :(

на 4.4.2 з під андроіда не рутується, лише з під альтеративного рекавері, і то там треба скрипт правити під конкретний смарт вроді,

я раз рутанув і плюнув дерез місяць поставив знову чистого 4.4.2

так хоч руки не чешуться шось підправити там де нетреба :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Є необхідність (хочу прибрати з екрана заважаючу нижню панель) отримати root-права на планшеті з андроїдом 4.4.2, і вже перепробував штук 6 програм, ні одна не справилась, може щось порадите. Пробував framaroot, baidu root, towelroot, supersu і ще парочку, і ніц результату :(

Непотрібно тобі рут ставити не парся, ось качай та радуйся https://play.google....m.gmd.immersive

Правда не про версія але всеж таки. ;)

Полноэкранный режим на Android - No ROOT:

http://youtu.be/_gkuTTsjyxQ

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Дякую, так, на перший погляд це ніби те що і потрібно було :0123: Не знаю як покаже себе на практиці в подальшому користуванні, але на даний момент ніби влаштовує. Я задавав на пошук це питання і без прав рут, але чомусь не знайшло і не запропонувало мені нічого подібного. Ну ось для чого і потрібні форуми, вже не дарма запитав

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...