Перейти до змісту

Android OS і все, що з нею пов'язано


Рекомендовані повідомлення

  • Відповідей 354
  • Створено
  • Остання відповідь
  • 4 тижня потому...

Google Currents обновилась. Для тих хто користується підписками просто шикарний сервіс післячитання.

Хороша клавіатура swiftkey flow вийшла в безкоштовному бета релізі. Має українську мову, зручна і гарна.

І запитання до користувачів андруши.

А хто яким браузером користується? А то сталась у мене неприємність. Мій провідний "че кохам" укртелеком відключився на добу і я активно використовував мобільний в телефоні. Звернув увагу, що хром жере батерейку як голодна дика собака. В повсякденному використанні це мало помічається, але різні ситуації бувають.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

я хромом користуюсь. маю ще стандартний броузер про всяк випадок. Після останнього оновлення хром почав підвисати , проте я як в анекдоті "миші плакали, кололись ....". Дуже вже зручна синхронізація з "великим братом". Клавіатуру спробую, дякую. На разі встановлена

Hacker's Keyboard для екстримальних випадків і Smart Keyboard (ломана) на кожен день.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Хто юзає Приват 24, не оновлюйтесь на останній білд, пропала авторизація по номеру телефону і паролю(будь хто бере трубу\планшет в руку і виводить грошикі куди захоч), інтерфейс - окрема тема, враження що його переробили - пришельци з Марса, апдейт - УГ :_20:

Відкотився на стабільну і толкову 3.27.2

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Хто юзає Приват 24, не оновлюйтесь на останній білд, пропала авторизація по номеру телефону і паролю(будь хто бере трубу\планшет в руку і виводить грошикі куди захоч), інтерфейс - окрема тема, враження що його переробили - пришельци з Марса, апдейт - УГ :_20:

Відкотився на стабільну і толкову 3.27.2

на рахунок інтерфейсу згоден. А "сброс авторизации при выходе из сессии" можна включити в настройках, щойно перевірив.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а я навпаки би авторизовану сесію закріпив би якось на тиждень чи місяць, бо напрягає кожен раз вводити ці смс-паролі.

телефон нікому в руки не даю. не хочу

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 4 тижня потому...
  • 2 тижня потому...

смарт Pantech Burst підкажіть прогу щоб відключало в спокої 1 ядро чі на половину зрізало частоту проца.Ато весь час на 2-х ядрах батарею зїдає.Якщо телефон заблокован чі екран несвітить щоб працювало тікі 1 ядро.Хто тестував прогі такі підкажіть...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

смарт Pantech Burst підкажіть прогу щоб відключало в спокої 1 ядро чі на половину зрізало частоту проца.Ато весь час на 2-х ядрах батарею зїдає.Якщо телефон заблокован чі екран несвітить щоб працювало тікі 1 ядро.Хто тестував прогі такі підкажіть...

а як ти бачиш, що в спокої 2 ядра працюють на повній частоті?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Є прогі, не пам'ятаю як називається, але знаю точно, що є. Там карочє показує частоту і процент, скільки часу використовується ця частота.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Народ подскажите, имею Samsung Galaxy SII ( прошивка I9100XXKI4) версия Андроид 2.3.5

Хотел обновить прошивку на 4.0.4....НО нету для меня прошивок новый..что за непонятнка.

http://samsung-updates.com/device/?id=GT-I9100 - смотрел сдесь.

Кастомные прошивки ставить не хочу.

разьясните пожалуста.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Odin это флашер для Самсунг С2 ?

Да мне не понятна причина задержки прошивки.....для других с такой же аппаратным обеспечением выпустили а тут

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

так це флешер.

затримка може бути викликана тим, що у тебе не рідна прошивка, модем відрізняється від pda частини і ще багато причин, тому найпростіше прошитись через Odin, якщо тямиш. Перед тим бажано отримати root та зробити nandroid backup.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Якщо не прилетіло повітрям обновлення то на 98% телефон був перепрошитий, скоше за все іншим стоком.

Якщо релігія не дозволяє користуватись кастомами і є велике бажання отримати мороженку з центру обновлення, то можна найти на 4pda сток на який 100% прилітає айскрім.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

то можна найти на 4pda сток на який 100% прилітає айскрім.

Можна подробней что бы не втыкнуть не то.....

Может поможете и тыкнете ссылку на мою прошивку....

Спасибо

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

имею Samsung Galaxy SII ( прошивка I9100XXKI4) версия Андроид 2.3.5 Хотел обновить прошивку на 4.0.4

Samsung начала распространять обновление Android 4.1.2 для Galaxy S II. Все необхідне для прошивки знайдете тут.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

апарат HTC Wildfire S

андроїд 2,3,3

проблема

при підключенні до китайської дешевої зарядки сенсор некоректно працює, інколи підвисання, але телефон заряджається нормально,

на оригінальній все гуд

в чому причина?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

все просто. завеликий вихыдний струм зарядки. спалиш телефон- будеш сам винний

оригынльны зарядки в основному на 500-800 а китай 1 ы быльше. почитай що пише на зарядках ы порывняй. у мене те ж саме булона атрыкс 2 моторолцы

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

та не просто пагано екранована і на екрані ємкість міняється із-за цього фантомні натискання

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...