Перейти до змісту

Android OS і все, що з нею пов'язано


Рекомендовані повідомлення

  • Відповідей 354
  • Створено
  • Остання відповідь

rossonero1899, спробуй прошивку JxMatteo - ROM - V1.1 на Android 2.3.5 і Sense 2.1. Має ядро що підтримує розгон проца до 806 Мгц (в роботі приємно здивує), а також Link2SD - Ext4, root, швидкопрацюючий GPS, звонілку як в 4 Андроіді і ще багато класних прибамбасів

Накатується легенько через рекавері *install zip from SD card* (В твоєму апараті присутні S-off та CWM recovery)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

A TTPOD - достойний варіант, памятаю ще з симбіану))

А я від вінампа тащусь, навідміну від сімби тут невистачає якоїсь гарної візуалізації...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

rossonero1899, спробуй прошивку JxMatteo - ROM - V1.1 на Android 2.3.5 і Sense 2.1. Має ядро що підтримує розгон проца до 806 Мгц (в роботі приємно здивує), а також Link2SD - Ext4, root, швидкопрацюючий GPS, звонілку як в 4 Андроіді і ще багато класних прибамбасів

Накатується легенько через рекавері *install zip from SD card* (В твоєму апараті присутні S-off та CWM recovery)

Встановив я дану прошивку, враження різнопланові. Те що процесор можна розігнати однозначний плюс, але є багато дрібних і не дуже проблем.

Баг при введені пін коду, не відображається українська буква "і", щоб закінчити розмову треба натискати кнопку power щоб став активним екран і можна було б "вибити", не можна забрати індикатор зарядку батареї біля поділок звязку, різний шрифт кирилиці і латиниці, не коректно працює датчик приближення і підсвітка нижніх сенсорних клавіш, не зручна (як на мене) галерея (в даній прошивці - фотоальбом), не наводиться різкість при збільшенні масштабу фотографій, в меню "годинник-будильник" остання цифра хвилин "сповзає" на інший рядок. Також не подобається спосіб розблокування екрану, хоча це проблема Андроїду 2.3.5, а не прошивки. В 2.3.3. мені було зручніше розблоковувати. При дзвінку, коли абонент піднімає трубку твій апарат вібрує і не чути приблизно 0.3-0-5 секунд початку розмови. І це все за пів-дня користування.

Можливо багато цих недоліків можна усунути, я сильно не задавався цим питанням, але всеодно.

Тому питаня: як вернутися до попередньої прошивки, і бажано до андроїду 2.3.3.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Те що процесор можна розігнати однозначний плюс

І це не такий вже й однозначний плюс - батарея буде здихати швидше, ну і ще глюків можна різних наловити.

Тому питаня: як вернутися до попередньої прошивки, і бажано до андроїду 2.3.3.

Ти ж звичайно перед прошивкою зробив Nandroid Backup? :_16:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

screenhfh.png

screenxlx.png

screenchc.png

screendmd.png

Майже повноцінний флешплеєр

install_flash_player_ics.rar

Истєнно ваш. кеп

Правда жере оперативку і грузить проц, ніпадєцкі

Для тесту можна увімкнути радіо http://radio24.ua/ (не піар)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 4 тижня потому...

Хтось дивиться discovery на телефоні? Прогі незнайшов де був би discovery та discovery science на російській.

Проц у мене 0.8 Ггц такшо HD непіде.

Перший з гугла сайт ніби відтворюється але якість... часом дуже артефачіть і звук тихий

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

до чого тут тютуб? маю на увазі онлайн тв.

Вот би був такий собі RusTV Player на телефон...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Порадьте месiнджер для Skype, Android 4.0.3 планшет.

А чим не влаштовуэ стандартний скайп для андроїд??? https://play.google....om.skype.raider

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Порадьте месiнджер для Skype, Android 4.0.3 планшет.

А чим не влаштовуэ стандартний скайп для андроїд??? https://play.google....om.skype.raider

Пише муть- типу не підтримується вашим пристроєм...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

скачай його apk з сайту і постав

Щось я немо догнати, як скачати установочний...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

EleKtrik, спробуй це

Видає помилку під кінець встановлення"Приложение не установлено( похоже пакет поврежден)" :_09:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Відредагував пост, вставив офіційну /не патчену/ версію

Та сама проблема(

:g04:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Порадьте месiнджер для Skype, Android 4.0.3 планшет.

imo.im

- ICQ, Google Talk, Skype (text only), Facebook, MSN, Yahoo, MySpace

Nimbuzz

- Бесплатный IM клиент, поддерживающий: Skype, Facebook, MSN, Yahoo!, GoogleTalk, AIM, ICQ, MySpace, StudiVZ, Hyves и др.

Truphone

- Skype, IM, GTalk, Msn, Yahoo

взято з 4pda

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Тут пару хв. тому така фрішна ігрушечка з мультіплеєром на Андрюшу релізнулась...

Вот, напрімєр, відео геймплея:

іОС поки в отсосі чекає апрува від огризків.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Тут пару хв. тому така фрішна ігрушечка з мультіплеєром на Андрюшу релізнулась...

Вот, напрімєр, відео геймплея:

іОС поки в отсосі чекає апрува від огризків.

Вже другий тиждень граюсь в онлайні, стрилялка досить цікава нехватає тільки вибору зброї бо доступний тільки один вид зброї і поки що одна карта але в онлайні постійно до 200 людей є

Для кого цікаво то граюсь на hp touchpad

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Тільки що оновився на ультра йде на ура на рахунок огризків то вже є пітримка (нижче приведу скріни) добавлися карти і є нові перси

post-5727-0-00813400-1353056379_thumb.pn

post-5727-0-19207700-1353056431_thumb.pn

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

хто вже встиг затестити постріляти в свиней Вейдера у замічтатільній версії злих пташок - star wars? :)

image.png

image.png

image.png

image.png

image.png

image.png

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Тестив))) бесплатні планети всі пройшов, сама крута версія як на мене

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...