Перейти до змісту

Android OS і все, що з нею пов'язано


Рекомендовані повідомлення

Я щось ніяк не переведу свого Note на якусь альтернативну прошивку. Хочеться MIUI, але її до цих пір немає офіційної для апарата, якому вже майже рік. Хоча офіційна 4.0 MIUI є вже для нещодавнього SGS III.

Cyanogen теж має ряд недоробок. Тому сидю на рутованій рідній прошивці, і жду. До речі, а як на альтернативних прошивках з українською мовою? Бо на рідній апарат повністю українізований.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 354
  • Створено
  • Остання відповідь

Циан українізований (крім особливих налаштувань, вони дефолтно англіцкі), рідна клавіатура не крива. З недоробок відсутність лише фм-плеєра.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Тут пише, що в Cyanogen 9

(Не работает/не реализовано/баги:)

1. TV-Out не работает

2. Низкая скорость передачи данных на устройство в режиме Mass Storage

Перше, як і ФМ-приймач, мені мало актуально. А от друге таки актуально.

В Cyanogen 10, як пишуть тут, недоробок ще більше:

(Не работает/не реализовано/баги:)

1. TV-Out не работает

2. Mass Storage не реализован

3. Множество мелких недоработок

А ще мені так полюбився рідний Календарик, віджет якого який працює тільки в ТачВізі :)

Ще ніяк не знайду софтинку, щоб на рутованому апараті підняла гучність динаміка, бо фільми можна дивитися тільки в повній тиші. На MIUI колись істотно допомогла Volume+, тут же перепробував кілька різних - нічого не допомагає.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ще ніяк не знайду софтинку, щоб на рутованому апараті підняла гучність динаміка, бо фільми можна дивитися тільки в повній тиші. На MIUI колись істотно допомогла Volume+, тут же перепробував кілька різних - нічого не допомагає.

Yarchik, спробуй Speaker Boost!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Проблема з швидкістю не значна. Full HD серіали заливаю пачками по 3 штуки за декілька хвилин. От тільки кабель для флешки я десь загубив, тому не можу потестити.

А от з календарем трабла, можна покурити NoteMania.

Гучність динаміка влаштовує.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В кастомному ядрі Siyah Kernel доя sgs3 є можливість викрутити рівні звуку. Можливо якесь схоже ядро є і доя note?

Ще одна перевага того ядра -- повна підтримка ntfs і автомаунт флешок з ним.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В мене таке питання: полетів сенсор на мому HTC HD2(на Андроїд 2.3.7 СМ7), полетів неждано-негадано - задача, витягнути якось з нього(зсинхронізувати) мої замітки, останні контакти, і смс з GoSMS які я не встиг посинхронізувати!? Є якісь ідеї, допоможіть, багато інфи по роботі в ньому застряло!

П.Си. Нікому HTC HD2 не треба на запчастини? :_02:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а от коли ти бачиш як одна і та сама програмка одної і тої самої версії працює вдвічі швидше на приблизно такому самому пристрої - тут уже починаєш розуміти що таке андроід 4.

Тобто, якщо для тої чи іншої прогі фатало гігагєрцового проца, то зараз вистачить 0.5 Ггц ? :D

Яка частота є нормальною для четвірки? тобто для комфортного юзаня ап0рата? про ігри забудем, головне функціонал.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В мене таке питання: полетів сенсор на мому HTC HD2(на Андроїд 2.3.7 СМ7), полетів неждано-негадано - задача, витягнути якось з нього(зсинхронізувати) мої замітки, останні контакти, і смс з GoSMS які я не встиг посинхронізувати!? Є якісь ідеї, допоможіть, багато інфи по роботі в ньому застряло!

П.Си. Нікому HTC HD2 не треба на запчастини? :_02:

може блютуз клавіатура допоможе?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

laser, так, щоб спарити їх, треба буде на телефоні вводити код. Ну або, хоча б включити синєзуб.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В мене таке питання: полетів сенсор на мому HTC HD2(на Андроїд 2.3.7 СМ7), полетів неждано-негадано - задача, витягнути якось з нього(зсинхронізувати) мої замітки, останні контакти, і смс з GoSMS які я не встиг посинхронізувати!? Є якісь ідеї, допоможіть, багато інфи по роботі в ньому застряло!

П.Си. Нікому HTC HD2 не треба на запчастини? :_02:

може блютуз клавіатура допоможе?

Швидше, мишка через USB-перехідник, якщо ОСь підтримує.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Швидше, мишка через USB-перехідник, якщо ОСь підтримує.

+ зовнішнє джерело живлення.

З.І. Один тільки я на розпродажі програм з іграми купив більше 10 ?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Швидше, мишка через USB-перехідник, якщо ОСь підтримує.

+ зовнішнє джерело живлення.

Ні, для мишки зовнішнє джерело живлення не потрібне. В усякому випадку, в мене працювала напряму від micro-USB порта, через перехідник.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ні, для мишки зовнішнє джерело живлення не потрібне. В усякому випадку, в мене працювала напряму від micro-USB порта, через перехідник.

Можливо для мишкі і не треба. В самого руки не доходили спробувати, а з опису інших людей говорилось що треба.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

laser, так, щоб спарити їх, треба буде на телефоні вводити код. Ну або, хоча б включити синєзуб.

:blush: я щось не подумав за це

Швидше, мишка через USB-перехідник, якщо ОСь підтримує.

в мене от спало на думку що можна використати безпровідну мишку. адже живлення яке подається на радіоприймач буде мізерне в порівнняні з тим, яке потрібно на провідну.

P.S. хто мав досвід роботи чи паяння власноруч OTG кабеля?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

в мене от спало на думку що можна використати безпровідну мишку. адже живлення яке подається на радіоприймач буде мізерне в порівнняні з тим, яке потрібно на провідну.

P.S. хто мав досвід роботи чи паяння власноруч OTG кабеля?

Не забудь HID драйвер для донгла написати, після пайки кабеля

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а хіба андроїд з коробки не підтримує USB HID ?

донгл не є специфічним пристроєм на скільки я розумію.

коротше шоб взнати напевно, найду лишній мікроюсб і зроблю перехідник, бо самому цікаво дещо попідключати

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Всім дякую за допомогу, але проблема вирішилась сама собою - сенсор знову запрацював!(не без танців з бубном:))

Хотів через цю програмку пробувати...(може комусь знадобиться)

Там, в телефоні, трошки інша була проблема...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а хіба андроїд з коробки не підтримує USB HID

Ось це одне, а потрібна ще апаратна реалізація підтримки USB HID\OTG на девайсі

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Хотів через цю програмку пробувати...(може комусь знадобиться)

Прога канєшно цікава але

Совместимость: WM2003/5.0/6.0/6.5
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Чому процеси постійно вісять в фоні? можна якось вийти з програми не натискаючи домік чи кнопку повернення?

Харить трохи вручну вбивати... хоть і це легко на 4-му андроїді

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

тільки якшо в програмі реалізовано вихід через меню. нажаль така специфіка андроїда і деяких прогам, які люблять висіти процесом.

а нащо вручну? установи таск кіллер якийсь, додай програми в автозавершення і все.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...