Перейти до змісту

Срач :)


Соромітник

Рекомендовані повідомлення

Ігор, може я щось не доганяю, але здається там розділ саме для того щоб проявити інтерес (до заробку чи витрат).

І не тра тут нікому нічого лизати. Моє повідомлення нічим від інших не відрізнялося.

вот видишь не хошь,как ты сказал"ЛИЗАТЬ" - свободен,чё тебя не усраивает?

а ты уверен чо другие с своими "такими же" сообщениями не "ПОЛИЗАЛИ"?

тут простые "смерные-лизуны" выкладывают своё барахло,а тебе то чего опускаться до этого уровня? тебе на ПРАЙС,или магазилу или на ХОТ .УА

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 100
  • Створено
  • Остання відповідь

Топ авторів теми

Популярні дні

Ігор, в тебе якісь комплекси на цю тему ?

я не називав лизунами тих хто оголошення вивішує

від твого повідомлення в цій темі тхне підлабузництвом, я на це і вказав.

нема чого тут писати шото просто так, якщо не можеш ніц сказати по темі. Тобі до мене вгості йти 1 хвилину, можем так поспілкуватися.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ігор, в тебе якісь комплекси на цю тему ?

я не називав лизунами тих хто оголошення вивішує

від твого повідомлення в цій темі тхне підлабузництвом, я на це і вказав.

нема чого тут писати шото просто так, якщо не можеш ніц сказати по темі. Тобі до мене вгості йти 1 хвилину, можем так поспілкуватися.

по теме FKCX_half за каких 20-30$ в месяц орендовал на этом форуме свой подраздел!

што касается раздела часных объявлений,так а если будет 100-200 таких как ты? мне что б найти,то что меня инересует понадобиься ОГО сколько времени.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

я щось може не доганяю, яких "як я" ? там більшість повідомлень від людей які щось перепродають

в чому проблема з такими як я ? якщо нас вигнати то будеш сам в себе купувати.

як діти малі, хоч би вникли в суть питання і скарги, а потім вже шото вякали.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

што касается раздела часных объявлений,так а если будет 100-200 таких как ты? мне что б найти,то что меня инересует понадобиься ОГО сколько времени.

1. Якщо борда розростеться до таких масштабів, то досить наївно сподіватись, що хтось зможе це оперативно контролювати (маю на увазі відслідковувати неформатні оголошення, які заборонені правилами). Досить глянути на будь-який популярний ресурс. Ключове слово "оперативно", тому в такому випадку завжди буде сміття.

2. Навчити ефективно користуватись пошуком?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

і шо навіть після двоєкратного КУ????????? :ohmy:

Та що там після "ку" ... тут після слова адміністрації далі демагогія ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вывод - нефиг вообще тут права качать!

Кожний раз коли Борді щось треба: новий вінт чи ще щось, перша реакція: а чому б і не допомогти. Але потім згадуєш що ти тут ніхто, в кращому випадку гість непроханий, що це приватний ресурс, що нєфіг тут права качати, що справедливості тут немає і не буде, а якщо не подобається то го на Візор і бажання кудись зникає.

Не знаю хто почав будувати ці барикади зверхнього ставлення адмінів і модерів до юзерів, і цим самим поставив їх по різні боки, але зробили це зря. Он вже й між собою як собаки гризетесь, я уявляю що робиться на закритому форумі.

На інших тематичних формумах коли створюєш тему, то одна з перших відповідей завжди від модера, бо, зазвичай, модератор найкраще розбирається в цій темі і тому перший допоможе (безкоштовно), не дивлячись що це приватний ресурс і він нічого мені не винен.

Дивно все це...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Дуже не хотілось би ще й цю тему зачіпати, але справді спостерігається така тенденція. Не буду наводити приклади із посиланнями, але готовий підписатись під кожним словом nickel з попереднього поста.

Знову виникає питання: нащо?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Якшо робити платний розділ, то тре офіційно оформляти підприємця з певним видом діяльності, а то в нас народ "добрий" - одразу хтось поскаржиться в податкову і т.п.

"добровільно-примусові" благодійні внески на розвиток ресурсу ніхто не відміняв ;)

Так що реєстрація ПП необов"язкова в такому випадку.

По темі: Справді інколи модератори можуть дещо зверхньо ставитись (можу в певній мірі погодитись і з nickelем в тому числі), але в основному, в більшості Розділів все норм.

Головне на формі - порядок, за чим і мають добросовісно слідкувати модератори. Своєрідною ж конституцією потрібно вважати "Правила користування форумом" і всі незадоволення і адмін.попередження висловлювати виключно із паралельним посиланням на конкретний пункт Правил, який був порушений чи то зі сторони адмінітсрації, чи то зі сторони рядових користувачів.

Ось така проста логіка :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Адміністратори

Гавкайтесь, далі.

Всі хто надавав благодійну фінансову допомогу форуму і про це шкодує чи вважає це не правильним.

Відпишіться, я залюбки віддам вам те що ви давали.

Хоча на скільки я пам'ятаю, то ті хто пише в цій темі нічим не допомагали.

А обісрать так завсігда.

Ну да ладно. В срачі конструктива не буде.

"Зверхнє ставлення адмінів." Я чуть зі стільця не впав.

Я не орган державної влади щоб зверхньо до когось ставитись :) Дібілізм.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Взагалі-то хтось з адмінів має поставити всі крапки над "і"(ну принаймні топік був створений саме з цією метою)

Гавкайтесь, далі...

це якось... не по-адмінськи!!? :blink:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

прелесное чтиво :) братия! любите и уважайте друг друга!

мне как простому юзеру не совсем всёже понятно в чем разница между оптовым продавцом б/ушки и продавцом нового в штучном виде ...

допустим клиент отказался от привезенного товара - и его продают по дешевке.. он же не сто штук продает и не десять .. а если десять и более б/у то ето что уже не комерция в чистом виде??? ..

впечатление что таки топикстартер попал под роздачу за свою чесность ... если бы написал типа "продам свой винт ибо купил больший и етот не нужен " то притензий бы не было а так - маеш .. чесность не поощряется ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

щиру правду кажеш.

kmd, ти просто напиши будь-ласка чи мені можна на рівні з іншими теми створювати в торгах, чи просто забити бо чєлавєчєк з манічкою від мене не відстане ? якщо вам насрать то чого я переживати маю.

Дякую

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Уже можна!

traders.jpg

А , для заметки, скажу фахт: если б ты не выносил это на форум, а попросил бы совета у кмд или торика - все было бы тихо-мирно и спокойно.

Ан нет, надо при всех выставить Шуру эгоцентричным демоном с синдромом вахтера. Он делает свою работу, и делает хорошо, но люди поймут, что он делал ее хорошо только когда он уйдет.

ЗЫ И в данном случае не могу отрицать тот факт, что ты воспользовался в личных целях своим недавно обретенным статусом.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ЗЫ И в данном случае не могу отрицать тот факт, что ты воспользовался в личных целях своим недавно обретенным статусом.

це ти до чого таке сказав ? я не скористався ним, а на мене наїхали із-за нього. А написати тут я міг і без нього

мене вибрали з-поміж сотні і сказали що саме я неправ. Я відповів що незгоден з цим. До чого тут статус взагалі ?

і взагалі, Shura не написав тихо адмінам а зморозив якусь дурість типу "никакой комерции", то чого я мав тихенько комусь капати ?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А того, что если б тему создал "обычный юзер", то ее бы сразу грохнули к чертям, а ты ушел бы в РО на месяц за публичное обсуждение действий модератора!

А так как ты создал ее, как приятель админов ( ВИП-мембер ), то ты , и только ты завернул здесь все к очередному срачу.

Ничего личного, но Шура не будет писать админам, что он кого-то потер или забанил :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А того, что если б тему создал "обычный юзер", то ее бы сразу грохнули к чертям, а ты ушел бы в РО на месяц за публичное обсуждение действий модератора!

А так как ты создал ее, как приятель админов ( ВИП-мембер ), то ты , и только ты завернул здесь все к очередному срачу.

Ничего личного, но Шура не будет писать админам, что он кого-то потер или забанил :)

Ну так вкажіть в правилах, що модер (точніше Шура) тут цар і бог..., може робить все, що заманеться, банить простого юзера за шонібудь і обговорення дій модератора - просто фантастика. Тоді ніяких питань не буде.

P.S. не здивуюся, якщо отримаю бан за це повідомлення, але пишу відразу - якщо надумаєте, то баньте назавжди, оскільки небуло тут правди, немає і навряд чи появиться найближчим часом!!!

Добавлю: На інших форумах такого срачу нема, оскільки є повага до кожного форумчанина і в кожній ситуації адміністрація старається розібратися і запобігти винекненню майбутніх непорозумінь!

Простий Юзер.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну почему это напоминает "песочницу" где дети старшей групы бросаютса песком и измываютца над младшыми, забывая что они тоже дети :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну почему это напоминает "песочницу" где дети старшей групы бросаютса песком и измываютца над младшыми, забывая что они тоже дети :)

З шістьма постами і зразу в тему срачем. МужиГ :D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...