Перейти до змісту

Срач :)


Соромітник

Рекомендовані повідомлення

KILLER про доходи та податки від реклами - не твій головний біль.

І Шура, як і всі решта модераторів. Працюють на благо ресурсу - абсолютно безкоштовно! І не отримують ні копійчини.

Но ресурс то не есть бесплатным для владельца домена, а также хостинг, а также оплата по истечению срока за обновления дополнения IPboard. Хотя прибыль от рекламы должна перекрыть ети расходы :P

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 100
  • Створено
  • Остання відповідь

Топ авторів теми

Популярні дні

KILLER про доходи та податки від реклами - не твій головний біль.

І Шура, як і всі решта модераторів. Працюють на благо ресурсу - абсолютно безкоштовно! І не отримують ні копійчини.

Но ресурс то не есть бесплатным для владельца домена, а также хостинг, а также оплата по истечению срока за обновления дополнения IPboard. Хотя прибыль от рекламы должна перекрыть ети расходы :P

Який свідомий новачок :D :D :D

З.І. Панаєхалі тут ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Тут треба справді кардинально вирішувати питання - або розділяти всіх комерційних продавців нового і б/в заліза, або дозволити їх пости в загальних темах.

Адмінам просто треба вирішити, яким чином має функціонувати комерційний підрозділ, бо наразі виходить якась вибіркова модерація.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Суть проблеми, порушеної топікстртером в тому, що правила працюють не для всіх і не завжди. При тому, це не майстерний баланс між порядком і недовоством, це звичайнісіньке свавілля. Пропоную адміністрації зробити свій відпрацьований удар у відповідь: отак воно є, це приватний ресурс і тут ніхто нікому нічого не винен; якщо щось не подобається — іди і сам створи свій форум і роби там, що завгодно. Тоді топікстартер усе зрозуміє і зробить якість висновки, і вчинить відповідно до них. І не треба возвеличувати заслуги модератора, з якими занадто багато людей не згодні. І не треба мудрувати ще купу ідей зовсім не по темі. Розмова про комерційний розділ, чи рекламу, чи оплату відверто комерційних постів, на мою думку, заслуговує на увагу і розгляд але у зовсім іншій темі і з зовсім іншим настроєм. А то тут це виглядає так: ми вас і так терпіли, а ви ще тут викаблучуєтесь, з вас взагалі бабло треба збивати, бариги, ... .

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

я не хочу нікого не обіжати не захищати. Але є куплю продам, то хай там всі собі можуть продавати і купляти. Комерція це коли основним є прибуток, і поф. чи то б.у. чи нове. Якщо всім то всім, тим більше борді вигідно щоб тут було народу побільше. Якщо адміністрація не зробила комерційний розділ то значить вона дефакто і деюре погодилась розміщати в себе оголошення, якщо я помиляюсь...то ф.з.

І якщо ставити комусь пиво чи ще, що то точно що саме адмінам має йти основний процент, то доді ребята треба бути обережним.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Як на мене, то дійсно, якби було б чітке розділення між комерційними та некомерціними постами то тоді можна було б про щось конкретно говорити, хто правий, а хто ні. Завдяки розділу куплю-продам відвідуваність форуму збільшується та як на мене, якщо людина постить дійсно цікаву пропозицію, то чому б її і не залишити.

ІМХО Тут без втручання 3-ї сторони не обійтись ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

KILLER про доходи та податки від реклами - не твій головний біль.

І Шура, як і всі решта модераторів. Працюють на благо ресурсу - абсолютно безкоштовно! І не отримують ні копійчини.

Но ресурс то не есть бесплатным для владельца домена, а также хостинг, а также оплата по истечению срока за обновления дополнения IPboard. Хотя прибыль от рекламы должна перекрыть ети расходы :P

Реклама на сайте (board.lutsk.ua)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Адміністратори

По суті. Небачу порушень зі сторони Шури.

Бачу величезну нагрузку на нього, і шо зробиш, десь замітив комерційну діяльність і використання форуму як свого веб магазину. Десь пропустив.

Хтось гарно читає правила і свою відверту комерційну діяльність маскує під одиночні продажі.

Недосконалість розмежування приватні оголошення і комерційна реалізація.

З цього і вибірковість.

Борда не комерційний проект, і ніхто з людей які займаються її підтримкою на машинах зароблених на борді не катає. Навіть зарплати нема :)

Хоча як показує практика і напрацювання інших вільних форумів. Комерція має бути присутня. Без цього розвитку не буде.

Але комерція в схожих ресурсах регламентується.

В принципі статус продавця за фінансову допомогу ресурсу можна давати.

Потрібно провести консультації з продавцями, манагерами фірм реалізаторів. Ну і основне з модератором розділу.

Можливо Розділ реклама переробити в комерційний приєднавши його до основного. Визначити поняття приватні оголошення і комерційна реалізація.

Але це вже буде рішатись в закритому порядку.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Адміністратори

Реклама на сайте (board.lutsk.ua)

-------------------

www.amurs.com.ua - лучший интернет магазин в Украине!

^^^^^^^^^^^^^^^^ Реклама на сайте (board.lutsk.ua)

От скажи мены бобер. Може мені ще й власну квартиру тобі безкоштовно під офіс віддати? Платити за тебе усі комунальні? Щоб тобі нічого не заважало займатись комерційною діяльністью.

І заробляти з того гроші.

Другий такий випад з твого боку призведе до нашого прощання з тобою. Заміть не я почав :)

Тему вважаю вичерпаною.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Багато висказали з точки зору Адміністрації та Модераторів, що кому наливати, кому скільки відстьогувати.

Вставлю 5 копійок від імені простих відвідувачів борди, які в своїй совокупності фактично її й наповнюють.

1. Купівельні розділи:

коли мені треба купити якусь деталь мене меньше всього цікавить хто її продає, обиватель чи комерсант, мене цікавить одне, чим більший буде представлений асортимент цікавлячого мене товару, тим краще мені буде зорієнтуватись і підібрати найбільш мені підходяще. Якщо я матиму можливість порівняти вартості беушки та вартості нового - це теж немалий плюс, який краще зорієнтовує у мому виборі. Ставити цьому перепони - читайте погіршувати корисність борди. Особисто мене в певний час притягнула саме барахолка, що можна швидко, в Луцьку щось підібрати, саме заради барахолки сюди стікається значна частина юзерів, оголошення яких я купівлі бачив, а в решті тем їх не видно.

Не буду вам розказувати що робиться з магазином коли пустіють його полиці.

2. Адміни енд Модери енд юзвери енд бабки:

Іноді в мене складається враження що купівля-продаж це колонія суворого режиму, слово вліво - слово вправо немінуємий розстріл або питки.

Звісно ніхто не каже що модерувати непотрібно, ніхто не нав’язує Адміністрації свої правила, але памятайте про інший бік медалі: і так зробили реєстрацію мало не на детекторі брехні, введіть ще плату за реєстрацію та за залогінення. Те що борда зараз цікава і тут немаленька щоденна відвідуваність не є заслугою якогось конкретного адміністратора чи модератора, її такою робить юрба, різноманіття думок, і барахолка і ще багато іншого. Понавидумуйте як ще урізноманітнити обмеження в існуванні на борді, половину відправте в РО та бани, а решта й сама розійдеться. (я звичайно згущаю фарби) Я памятаю борду на перших етапах її існування, коли за день в кращому випадку писалося 5 постів, я не думаю що варто рухатись в такому напрямку. Порядок має бути але порядок це не свавілля модераторів якім дозволено трактувати правила по-різному для різних випадків...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Реклама на сайте (board.lutsk.ua)

-------------------

www.amurs.com.ua - лучший интернет магазин в Украине!

^^^^^^^^^^^^^^^^ Реклама на сайте (board.lutsk.ua)

От скажи мены бобер. Може мені ще й власну квартиру тобі безкоштовно під офіс віддати? Платити за тебе усі комунальні? Щоб тобі нічого не заважало займатись комерційною діяльністью.

І заробляти з того гроші.

Другий такий випад з твого боку призведе до нашого прощання з тобою. Заміть не я почав :)

Тему вважаю вичерпаною.

Я щось казав проти реклами? <_<

Чи сказав шо ви собі кармани забиваєте???

НІ!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А мені здається, Shura правий. Якщо кожен представник фірми Луцька і області буде постити на продаж товари зі свого прайсу - то приватні оголошення просто не будуть мати шансу. Заплати гроші адмінам, виложи в "Рекламі" свій прайс (чи спеціальні пропозиції) - і всі будуть задоволені (ІМХО). І ще одне. Може розбити розділи на окремо "Куплю" і "Продам"? На багатьох форумах так зроблено, та й нові пости будуть довше триматися в "топі".

Нда, вобщім поситав всю тему і зробив висновки, що:

1. Людей давить жаба, заздрість.(скоріш за все це про деяких модерів, інакше щось важко пояснити деякі ситуації).

2. Кожен хоче мати з нічого вигоду навіть на цьому форумі (скоріш за все це про деяких модерів, інакше щось важко пояснити деякі ситуації).

3. Якщо форум бесплатний модератор як і звичайна людина ніякого права немає вирішувати хто, що і як має продавати. Я продаю, і це моя справа що я продаю, в яких кількостях і т.д. Головне щоб не крадене було.

А вообще з Shura в деяких випадках абсолютно не згідний.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1. Людей давить жаба, заздрість.(скоріш за все це про деяких модерів, інакше щось важко пояснити деякі ситуації).

2. Кожен хоче мати з нічого вигоду навіть на цьому форумі (скоріш за все це про деяких модерів, інакше щось важко пояснити деякі ситуації).

3. Якщо форум бесплатний модератор як і звичайна людина ніякого права немає вирішувати хто, що і як має продавати. Я продаю, і це моя справа що я продаю, в яких кількостях і т.д. Головне щоб не крадене було.

А вообще з Shura в деяких випадках абсолютно не згідний.

1. ну, поясни мне. кому это я завидую?

2. выгоды НЕ ИМЕЛ и НЕ СОБИРАЮСЬ!

3. а не кажется ли тебе, что это ты хочешь и рыбку съесть и поудобней сесть, а? от халявы морда не луснет?

я твоего согласия в своих действиях и не собираюсь спрашивать!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Цікаво перечитати тему - люди щось пояснюють, щось доказують

а у відповідь лише "всі казли" а на питання "чому так ?" влавлюється лише "патаму шо я так зказав".

скучно. і тупо.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Якшо робити платний розділ, то тре офіційно оформляти підприємця з певним видом діяльності, а то в нас народ "добрий" - одразу хтось поскаржиться в податкову і т.п.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Особисто я б не хотів, щоб борда перетворювалась на комерційний ресурс у будь-якому прояві. А висловлені тут думки якраз направлені на саме такі починання.

А питання про якісь матеріальні потреби борди треба і не раз тут піднімались, і достатньо людей відгукувались, і, я думаю, цю проблему, якщо вона виникне, можна вирішити набагато простіше.

Тому питання: навіщо комерція, платні розділи і т. д. і т. п.?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3. а не кажется ли тебе, что это ты хочешь и рыбку съесть и поудобней сесть, а? от халявы морда не луснет?

я твоего согласия в своих действиях и не собираюсь спрашивать!

Про яку це ти халяву говориш? І що тобі до моєї халяви?

І я твого согласія не збираюсь отримувати і питати.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Серёга,а твой личный интерес есть был,в продаже этого винта?

Shura работу свою выполнил :ok:

..но можно ж закрывать глаза,на такие "красивые" предложения??

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ігор, може я щось не доганяю, але здається там розділ саме для того щоб проявити інтерес (до заробку чи витрат).

І не тра тут нікому нічого лизати. Моє повідомлення нічим від інших не відрізнялося.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

... вважаю, що правила мають бути однакові для всіх. Не модератора це справа -- ВІП це користувач, чи не ВІП, а якщо ВІП, то за які заслуги. Адмінам вирішувати. А модератор має чесно модерити, не зважаючи на статус або особисті вподобання. Саме такої точки зору я намагаюсь дотримуватись в "Залізі", і саме так радив би поступати іншим модераторам.

Тут все вірно сказано, шкода, що не всі модератори дотримуються цієї точки зору. І саме це є головною причиною обурення форумчан. Дякую

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Когда у общества нет цветовой дифференциации штанов — то нет цели! А когда нет цели…

Так что форумчане могут возмущаться, но перед малиновыми штанами - два раза КУ с приседанием!!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...