Перейти до змісту

Срач :)


Соромітник

Рекомендовані повідомлення

KILLER, без образ, але ти гониш.

По секрету тобі скажу, що багато з модераторів вклали свої особисті кошти в те, щоб борда функціонувала. Те ж стосується адмінів. Але ніхто не вимагає компенсації з простих користувачів. А от фірми/підприємці, які хочуть проводити тут свою торгову діяльність, могли б і заплатити за створені для них умови. На базарі за точку платять? За оренду офісів платять?.. Ви хочете заробляти тут гроші, не вклавши ні копійки?

І не модераторам, мені твої жлобські гроші не треба. А адмінам. Які створили борду, підтримують її в робочому стані (залізо, хостинг, апдейти і фікси глюків).

А зі спонсорської допомоги і добровільних пожертвувань податки не платяться.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 100
  • Створено
  • Остання відповідь

Топ авторів теми

Популярні дні

в умовах конкуренціі формуеться оптимальна ціна, тому чим більше продавців, тим краще покупцям !!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

народ, шото ви не про те почали. Думаю про прибутковість можна створити окрему тему (якщо її не було, було б дивно). Це добре почистило б розділ "Реклама" і вона б почала справді когось цікавити.

Я написав про предвзятість одного з модераторів на конкретному прикладі. Оце можна обговорювати.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Незнаю як на інших форумах, а ось на мисливських: хочеш продати своє - безпроблем, продати оптом чи ради бізнесу чи від фірми - тільки після узгодження з модератором/адміном - доречі в таких постах внизу завжди є червоним повідомлення "узгодженно з адміном" (я розумію що такі речі оплачуються і це є нормально), а для вільної продажі є кучу інших сайтів які без оплати працюють

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ты, мальчик, у себя в кармане посчитай для начала. ага.

а в чужой не заглядывай.

я может и немного зарабатываю, но, думаю, в разЫ больше твоего. можешь мне поверить

та хоть мільйони - це твоя справа, і розглядати її ("в чужой карман заглядывать")чи мірятися піпіськами не збираюся.

І Шура, як і всі решта модераторів. Працюють на благо ресурсу - абсолютно безкоштовно! І не отримують ні копійчини.

Знаю, сам модератор на кількох форумах.. Якби за це платили гроші - це називалося б "Перевищення службових повноважень"

і я не хочу образити когось з адміністрації, а лише висловити своє незадоволення діями Шури як в цьому випадку так минулих випадках.

100% підтримою Соромітника!!!

Він як і всі користувачі, якщо з ним так, то тоді і зі всіма так потрібно

По секрету тобі скажу, що багато з модераторів вклали свої особисті кошти в те, щоб борда функціонувала. Те ж стосується адмінів. Але ніхто не вимагає компенсації з простих користувачів. А от фірми/підприємці, які хочуть проводити тут свою торгову діяльність, могли б і заплатити за створені для них умови. На базарі за точку платять? За оренду офісів платять?.. Ви хочете заробляти тут гроші, не вклавши ні копійки?

Створіть умови, винесіть на розгляд, і нема питань, я тільки за!!!! Але не треба "зриватись" на комусь одному

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

народ, шото ви не про те почали. Думаю про прибутковість можна створити окрему тему (якщо її не було, було б дивно). Це добре почистило б розділ "Реклама" і вона б почала справді когось цікавити.

Я написав про предвзятість одного з модераторів на конкретному прикладі. Оце можна обговорювати.

Сергій, в даному випадку це речі взаємопов'язані. Правий Шура чи ні -- вирішувати адмінам. Але з цієї ситуації можна зробити певні висновки. Один з них -- потрібно робити "узаконений" розділ для комерційних оголошень, для масової купівлі/продажу. В випадку існування такого розділу сьогоднішньої ситуації просто не було б. Заплатив -- постиш, не заплатив -- не постиш, все просто і прозоро.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

потрібно робити "узаконений" розділ для комерційних оголошень, для масової купівлі/продажу. В випадку існування такого розділу сьогоднішньої ситуації просто не було б. Заплатив -- постиш, не заплатив -- не постиш, все просто і прозоро.

Почнуть писати типу "продаю нове бо купив і не розпаковуючи подумав що не сподобається". 10 оголошень і норма. Напевно все ж не в тому корінь зла.

Мене не влаштовує що придирки до мене, якщо через 2 поста є про продажу девайса нового, який так само всі продати можуть і там немає питання "а чого продаєш". І таких прикладів там десяток на перших декількох сторінках. Це був не показовий виступ а даруйте до**бка (по іншому не назвеш). Перепишіть правила і тоді штрафуйте і баньте, беріть гроші ... та що завгодно якщо в них опишете. Поки що я ніц не порушив а на мене банально тупо наїхали.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Створіть умови
Умови створені. Борда функціонує, відвідуваність як для луцька -- більш ніж нормальна, через борду продається немало товарів. Продавці заробляють, а борда функціонує на голому ентузіазмі.
винесіть на розгляд
Може ще запитати в тебе чи можна? Боюсь, тебе просто поставлять перед фактом, а не виноситимуть на розгляд.
Але не треба "зриватись" на комусь одному
Я десь закликав зриватись на комусь одному? Прочитай ще раз другу частину посту #22, на який ти і відповідав.
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Адміни прокинуться зранку і будуть читати - робити висновки. Приймати рішення і щось робити.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Почнуть писати типу "продаю нове бо купив і не розпаковуючи подумав що не сподобається". 10 оголошень і норма.
Думаю, можна знайти шляхи до узгодження цього питання. В решті-решт, луцьк не такий вже й великий, всі продавці один одного (чи через одного) знають.
Напевно все ж не в тому корінь зла.
Я тебе розумію, але створений тобою топік жодним чином не сприяє вирішенню цього питання на холодну голову. Такі питання варто підіймати суто в приватних повідомленнях з адмінами, не вплутуючи сюди інших модераторів і просто користувачів борди.
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Была похожая ситуация с Шурой!

Снова задам вопрос: "Почему вы удалили мою тему"? (Ответьте конкретно-правдиво)

купи черепашку на варшавке и торгуй там. вопрос закрыт.

я не обязан оправдываться в своих действиях

Рас Вы модер - почему не перенесли?

И так же в правилах не учтено это!

а почему я должен что-то переносить?

объявление не в правильном разделе было удалено

Здрасте, почему удалили мою тему с ёлками?

раздел предназначен для частных продаж. коммерция - в рекламе.

Хорошо! Рас Вы модер - почему не перенесли? Это по Вашей части!!!

И тогда бы поставили мне + в придупреждения!?

И это не комерция а частная продажа.

частная продажа пары десятков елок?

тогда магазин открывай.

а переносить... Реклама премодерируемый раздел. перенестись из раздела в Рекламу - сильно простой путь

Суть в том что Шура подразумевает коммерцию как много штук и линию по изготовлению. У меня было ограниченное к-во... правила перерыл и фиг что нашёл!

Топикстартеру +стотыщпятсот

З,Ы, главное правило :))))) "Модератор всегда прав"

Но прежде чем давать модератора - нада было убедиться в том что нужному дают права!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Такі питання варто підіймати суто в приватних повідомленнях з адмінами, не вплутуючи сюди інших модераторів і просто користувачів борди.

Я так зрозумів що не тільки мене тут попробували построїти і тому напевно багато людей теж щось хотіло б сказати. Напевно хтось і через адмінів пробував вирішити. але це ж ФОРУМ, а ничка з адмінами - то вже банальне "стучання"

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Сам отримував РО + варнінг від Shura за оголошення в розділі куплю-продам.

Наче б то мав би радіти, що стільки мосьок налетіло на модератора, але тільки завдяки йому там повний порядок, на відміну від деяких інших розділів, ага.

Доречі якось не гарно виходить ... знов ВІПи в центрі уваги.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ничка з адмінами - то вже банальне "стучання"

ну взагалі-то в правилах форуму в розділі забороненого є такий пункт:

"Обсуждение действий Администрации. Если Вы хотите что-то сказать, делайте это лично, через письма."

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

приведу интересный пример разделения коммерции и частников с велокиева, своими словами, как я это понял :

частным считается объявление по продаже любой бэушки, по соответственной цене, ниже стоимости новой детали - такое можно постить всем;

коммерческим считается объявление по продаже новых запчастей, или запчастей в большом количестве, снятых с новых байков, раскомплекта - таким топикам требуется премодерация, в том числе с отчислением админам на пиво

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

в мене немає претензій до Адміністрації. Модератор - то працівник який працює за простотак для підтримки форуму. інакше то була б просто фірма з самими директорами і клієнтами. Вашу роботу потрібно поважати на рівні з адмінською, але у випадку коли ви просто робите свою роботу відповідно до правил. А якщо починаються косякі - то треба якось це вирішувати. ІМХО

Зі Shkoder'ом згоден на всі 100%. Але тоді б Shura написав мені "а чого в тебе вилка синя ? сині тут продавати не можна, особливо ВІПам, яким дали статус в мене не запитавшись"

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В нас є "оптові" продавці беушки. Разом з тим, іноді "приватники" не масово продають нові речі. Так що тут не все так просто.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Такі питання варто підіймати суто в приватних повідомленнях з адмінами, не вплутуючи сюди інших модераторів і просто користувачів борди.

Підіймав :)

Відвовідь адміна:

Модератори дорослі люди, самі рішають що і як робити.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

в мене немає претензій до Адміністрації.
внизу стартової сторінки є лінк Адміністрація. Модератори також є частиною Адміністрації -- посадові особи, виконуючі певні обов'язки на борді.
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

в мене немає претензій до Адміністрації.
внизу стартової сторінки є лінк Адміністрація. Модератори також є частиною Адміністрації -- посадові особи, виконуючі певні обов'язки на борді.

А якшо поправити "До АдмінА" ?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А мені здається, Shura правий. Якщо кожен представник фірми Луцька і області буде постити на продаж товари зі свого прайсу - то приватні оголошення просто не будуть мати шансу. Заплати гроші адмінам, виложи в "Рекламі" свій прайс (чи спеціальні пропозиції) - і всі будуть задоволені (ІМХО). І ще одне. Може розбити розділи на окремо "Куплю" і "Продам"? На багатьох форумах так зроблено, та й нові пости будуть довше триматися в "топі".

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А мені здається, Shura правий. Якщо кожен представник фірми Луцька і області буде постити на продаж товари зі свого прайсу - то приватні оголошення просто не будуть мати шансу. Заплати гроші адмінам, виложи в "Рекламі" свій прайс (чи спеціальні пропозиції) - і всі будуть задоволені (ІМХО). І ще одне. Може розбити розділи на окремо "Куплю" і "Продам"? На багатьох форумах так зроблено, та й нові пости будуть довше триматися в "топі".

Погане імхо

я не є представником фірми. І мій пост видалив Шура.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

почитать вас, так Shura просто Аццкий Сотона какой-то :smile3: а между прочим раздел купли-продажи является, imho, самым трудным в модерировании (круче разве что "Политика") и умение модератора именно в удержании правильного баланса между порядком в разделе и недовольством продавцов.. поэтому лично я за создание отдельного "коммерческого" раздела или введения тотальной премодерации

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...