Перейти до змісту

Срач :)


Соромітник

Рекомендовані повідомлення

Сьогодні вивісив оголошення про продаж вінчестера. Після питання про "причину продажу" відбулась розмова:

просто продається, я ж представник компанії, яка займається продажем комп"ютерної техніки.

цікаві пропозиції вивішую тут на форумі.

"цікаві пропозиції" решай продажами через фирму. здесь частные объявления.

закрыто! и предупреждение топикстартеру: за коммерцию буду наказывать

на мою думку це відверте хамство збоку модератора. Велика частина повідомлень в розділі якраз від продавців з комп"ютерних фірм. Чому оголошення "продам 100 моніторів" вважається часним а моє ні ?

Я прочитав правила розділу і там нічого не згадується про комерцію і приватність.

Варанта два: або модератор зацікавлена сторона або просто подобається йому почувати себе богом.

Дякую.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 100
  • Створено
  • Остання відповідь

Топ авторів теми

Популярні дні

сними офис, найми работников, купи мебель, технику и занимайся коммерцией.

бесплатно? нет!

подай рекламу в газету!

бесплатно? нет!

я не знаю, за какие заслуги пред этим форумом ты получил статус VIP пользователя, какое из твоих 17 сообщений было архиценным и архиполезным, но, соберитесь все продавцы по 100 долларов в месяц, передайте мне - и я буду вам тут помогать торговать.

если ты за 5 лет на Борде не удосужился изучить основные правила - я не доктор:

IV. Запрещается

Создавать темы, содержащие любую рекламную, антирекламную или коммерческую информацию, а также ссылки на сайты с целью повышения их посещаемости.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Шановний, компанії в якій я працюю вже 8 років. У нас є меблі і працівники. І знає нас все місто.

Якщо вас не влаштовує мій ВІП то треба було якось обговорити це зі мною і адмінами, а не показувати своє відношення в такому виді.

Якби поруч біля мого не було ще двадцять таких же повідомлень - я б зрозумів вас. А так... навіть незнаю як це описати і як до цього віднестись.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Шановний, компанії в якій я працюю вже 8 років. У нас є меблі і працівники. І знає нас все місто.

Якщо вас не влаштовує мій ВІП то треба було якось обговорити це зі мною і адмінами, а не показувати своє відношення в такому виді.

8 лет назад я еще жил в Луцке и активно занимался закупками техники - без понятия про твою фирму.

а твой ВИП меня действительно не устраивает, но это я здесь не обсуждаю. и тебе не советую.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

щось ви лукавите, якщо не помиляюсь то ви особисто приходили з кимось і цікавились залізком. ЦМК "Системз" це колишня Берізка.

але це тут теж не варто обговорювати.

Ви повелися неадекватно і я про це написав, а далі нехай адміни вирішують... хоча вони всі ваші товариші, тому будемо вважати що я просто написав про наболіле.

а правило на яке ви зіслались дійсно відноситься до форуму, але в розділу "Торгівля" є своя збірка правил. Чи можливо "продам мишку" то не реклама ? а я не писав нічого типу "моя фірма сама крута і вам всім буде щастя"

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ви повелися неадекватно і я про це написав, а далі нехай адміни вирішують... хоча вони всі ваші товариші, тому будемо вважати що я просто написав про наболіле.

таки да, неадекватно. надо было забанить тебя к монахам...

админы-друзья. ну, кто-то же и тебе ВИПа присвоил.

ЗЫ: Березку - только столовую знаю. за главпочтамтом...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Що ви сваритеся... послухайте краще, яка сильна пісня:

Очі відьми мов зорі, очі відьми мов зорі,

Її чорні очі, ніби роси прозорі.

Наче морок безодні, наче морок безодні,

Як той лід холодні, її очі бездонні.

Уночі осінній віє вітер,

На болоті сич старий кричить.

А вранці на покоси вибігає боса

Та розпускає коси, росой змиває сльози з очей.

Очі відьми мов зорі, очі відьми мов зорі,

Її гіркі сльози, ніби роси прозорі.

Серед хащі могила, серед хащі могила,

Там згубили люди, кого відьма любила.

Уночі осінній виє вітер,

На болоті сич старий кричить.

А вранці на покоси та вибігає боса,

Росою миє коси, до лісу квіти носить...

Лінк

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Серж, не сердись, я думаю ти ще пиво винен за пєар контори. :D

А пісня справді класна.)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Мені мало діла до цього, але на цей раз я заступлюся за топікстартера.

Shura, поясни мені, навіщо тоді існує ось ця тема???

Чи ти забув за неї? Якщо просто скучаєш за статусом - то це інше питання.

Не бачу приводу для подальшої суперечки. Соромітник-а внести до переліку, перелік почистити.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

доречі я декілька днів назад просив у Shura внести мене у список продавців... прохання було проігнороване.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Що ви сваритеся... послухайте краще, яка сильна пісня:

Очі відьми мов зорі, очі відьми мов зорі,

Її чорні очі, ніби роси прозорі.

Наче морок безодні, наче морок безодні,

Як той лід холодні, її очі бездонні.

Уночі осінній віє вітер,

На болоті сич старий кричить.

А вранці на покоси вибігає боса

Та розпускає коси, росой змиває сльози з очей.

Очі відьми мов зорі, очі відьми мов зорі,

Її гіркі сльози, ніби роси прозорі.

Серед хащі могила, серед хащі могила,

Там згубили люди, кого відьма любила.

Уночі осінній виє вітер,

На болоті сич старий кричить.

А вранці на покоси та вибігає боса,

Росою миє коси, до лісу квіти носить...

Лінк

Гарна пісня. Ось ще один її варіант.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

доречі я декілька днів назад просив у Shura внести мене у список продавців... прохання було проігнороване.

ты попросил занести себя в напарники к serega-cool. естесственно, что я проигнорировал

serega-cool попросил бы - тогда да.

но теперь я понимаю, что это вообще один и тот же человек, т.е. клонирование аккаунтов.

Женя, тема существует для того, чтобы люди могли сразу у продавцов опросить о наличии товара.

я ни за чем не скучаю, но у тебя статус я бы на месте админов вообще любой тут забрал. учитывая недавние события.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Шура ти неправ! в куплю/продам куча людей (представників фірм ) створюють кучу тем де продають залізо не своє а фірми, а ти пристав до однієї людини треба правила застосовувати як до незнайомих людей, так і до товаришів

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

но теперь я понимаю, что это вообще один и тот же человек, т.е. клонирование аккаунтов.

цікава думка, але абсолютно невірна. Давайте не будемо тут писати ні про які пісні. Почекаємо що скажуть чи не скажуть адміни та й закриємо тему. Якщо неправий я, то почистіть там всі повідомлення про не б/в товар або про товар в великій кількості чи забаньте мене зовсім. Дякую.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

для продажу товару, який
не своє а фірми
є розділ реклама...

реклама і оголошення "куплю/продам" - то різні дещо речі.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

згідний але якщо одна людина продає не один корпус а 6-10 і в придачу кучу блоків живлення .... то це що він все життя збирав і тепер рішив продати? просто якщо має бути порядок- товін має БУТИ і правила застосовуються до всіх.

Продаєш своє без проблем

Своє/ фірміне (але як бізнес) в РЕКЛАМУ і краще щоб за це були якісь спонсорські відрахування

тоді і овці цілі, і вовки ситі - і порядок буде

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Як не крути, сам потрапляв в такі ситуації!.. В даному випадку отримував 3 дня РО за продаж товару фірми ітд. Колись розмовляли з Shura нарахунок цього, то всетаки я розумію що був не правий, приватні оголошення - є приватні оголошення!..

А тепер друга сторона медалі: я не хочу там щось казати, але коли я виложую дійсно якусь ексклюзивну пропозицію в кількості 1 шт. то модератори Куплю\Продам ніколи нічого злого до моєї теми не мали, в даному випадку спеціально переглянув тему і питання: навіщо викладувати товар який може продати кожен "хороший" продавець комп.техніки в місті??? Це не ексклюзив, це піар! Моє ІМХО!

Тому саме що стосується даного топіку я підтримую модератора Shura.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Чесно кажучи, я теж вважаю, що "корпоративні" продавці не збідніють, якщо будуть платити, скажімо, 100-200 грн в місяць на розвиток борди (чи на чай адмінам). Назвемо це "за аренду віртуального офіса в дуже людному місці".

Але разом з тим вважаю, що правила мають бути однакові для всіх. Не модератора це справа -- ВІП це користувач, чи не ВІП, а якщо ВІП, то за які заслуги. Адмінам вирішувати. А модератор має чесно модерити, не зважаючи на статус або особисті вподобання. Саме такої точки зору я намагаюсь дотримуватись в "Залізі", і саме так радив би поступати іншим модераторам.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

То може хай Шура(й інші модератори) відкриє рахунок в банку і будемо всі дружно складатися, щоб на форумі все було чікі-пікі? може ще за реєстрацію і за перебування на приватному сайті бабло платить?

Якщо розцінювати топік як рекламу, то більшість користувачів повинна там відписуватись.

Рекла́ма — спеціальна інформація про осіб чи продукцію, що розповсюджується в будь-якій формі та в будь-який спосіб з метою прямого чи опосередкованого одержання прибутку.

Відповідно до законодавства України реклама — це інформація про особу чи товар, розповсюджена в будь-якій формі та в будь-який спосіб і призначена сформувати або підтримати обізнаність споживачів реклами та їх інтерес щодо таких особи чи товару.[1]

Реклама — популяризація товарів, видовищ, послуг і т. ін. з метою привернути увагу покупців, споживачів, глядачів, замовників і т. ін. // Поширення відомостей про кого-, що-небудь для створення популярності. // Плакат, об'ява і т. ін., що використовуються як засіб привертання уваги покупців, споживачів.[2]

ІМХО

просто подобається йому почувати себе богом.
+ незадовільні доходи й неординарні думки щодо їх покращення за рахунок форумчан
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

KILLER про доходи та податки від реклами - не твій головний біль.

І Шура, як і всі решта модераторів. Працюють на благо ресурсу - абсолютно безкоштовно! І не отримують ні копійчини.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ІМХО + незадовільні доходи й неординарні думки щодо їх покращення за рахунок форумчан

ты, мальчик, у себя в кармане посчитай для начала. ага.

а в чужой не заглядывай.

я может и немного зарабатываю, но, думаю, в разЫ больше твоего. можешь мне поверить

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...