Перейти до змісту

Кто каким бензом заправляет машинку и где


dimmon

Кто каким бензом заливает машинку и где  

830 проголосували

Ви не маєте дозволу голосувати в цьому опитуванні або переглядати його результати. Будь ласка, войдите або зареєструйтесь для можливості голосування у цьому опитуванні.

Рекомендовані повідомлення

Про ОККО і Лукойл:

заправлявся місяць деь чисто на Лукойлі(на ровенскій) 95-м, але останнім часом чомусь розхід топлива збільшився на 0.5-0.7 літра при тих самих умовах їзди що й звичайно та й машинка чомусь реагувала гірше при гахзуванні, і раз було що подьоргувалась. Тиждень назад заправився на ОККО 95-м(звичайним) і розхід знову вернувся на попередню позначку, хоча темп їзди не міняв, тиск в шинах не міняв... пока буду сидіти на ОККО ))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 910
  • Створено
  • Остання відповідь
Перейшов на 95 преміум на ANP (ніби румунський) - хоч і дорожче але для мотора краще, і головне - машинка на 1 заправці їде довше :excl:

головна біда - що стабільності нема ніде, бадяжать як ти пишеш всі. сьогодні файна бенза, завтра г.

ця ANP наступна за ОККО, так? раз ОККО була "технічна перерва" я проїхав далі і залив цей 95преміум, ще й як назло багато. жах поки виїздив, автомат все хотів на нижчу передачу скинути - не тянув...

мій вибір - pulls-95 , заливаю пульсом машинку постійно, враження найкращі

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Долго ездил на пульсе от ОККО(с момента его появления). Сейчас на простом 95-м от ОККО. Когда перешел на пульс - разница была в лучшую сторону. А обратно и не заметил :lol: Вывод сейчас пульс это простой 95-й:lol: Все ИМХО

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 4 тижня потому...

Заливаю Дизель на ОККО. Раніше заправлявся на ВОГ біля Там Таму - почали недоливати по наглому при тому недоливають на 4-5 копійок і виключають колонку. Одного разу пішов за чеком і попросив здачу 4 копійки на які не долили! Бачили б ви їх очі...... Але здачу забрав... Головне не соромитися! Краще дам тих чотири копійки бабусі на базарі.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

На ОККО колись лежели копійки на всіх колонках, по 1-2, спеціально для таких.... випадків :)

ІМХО всі використовують один і той-же хард-н-софт з одними і тими-ж глюками. Не парься :)

В топік. Був на ОККО. Знов недолив, десь пів-літри на 10-ти, в мене лічильник точний. Поїду напевне їх вчити - на заправці має бути мірна каністрочка. Головне не прошляпити "маяк" заправщика оператору, хоч це і непросто.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Останім часом заправляюсь на УкрНафті 92им на спуску від Променя на Набережну поки не жалююсь.

Ціна найменша в Луцьку 4.80 дешевше не знайдете.

Ходять хороші слухі що 92 на цій заправці найкращий в Луцьку.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Grekus, я как раз недавно слышал обратное от знакомого - владельца новой "десятки". да и не бывает так, чтобы дешево и качественно

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

После Укрнафты кум поенял 2ва!!! топливных насоса на дизеле. Тупо вода в солярке, топливный фильтр - ржавый снимали. С тех пор - ни ногой туда.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 1 місяць потому...

Таки з ОККО все нормально. Перейшов на 95 євро, заправляюся вже тривалий час.

Сьогодні доречі шукав іхній кард-центр, карток взять. Він з Глобуса десь подівся. Дзвонив з цього приводу у колл-центр 8-800, де пожалівся задно на 2 "зчовгані" пістолети.

Десь через годину подзвонив їхній директор (кому треба телефон - приватом), довго спілкувалися, впринципі він мене переконав, що контроль за недоливами технічно є.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Коли вонизаправляють по карточкам або талонам недоливу ніколи не бачив, тільки за готівку зразу 2-3копійки.

Коли вони заправляють по карточкам або талонам недоливу ніколи не бачив, тільки за готівку - відразу 2-3копійки.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Останім часом заправляюсь на УкрНафті 92им на спуску від Променя на Набережну поки не жалююсь.

Ціна найменша в Луцьку 4.80 дешевше не знайдете.

Ходять хороші слухі що 92 на цій заправці найкращий в Луцьку.

я там теж час від часу заправлявся, саме 92-м, бо ставив машину на пивзаводі і мені було зручно. Але одного разу, заправившись перед поїздкою на Львів (в далеку дорогу стараюсь залити щось якісніше, але в цей раз не вийшло), в дорозі відчув, що машина не їде зовсім ... іду на обгін, педаль майже в полік - а вона не розганяється....коли виїздив той бензин і заправився на ОККО, відчув різницю.... машина полетіла. З тих пір туди ні ногою, тіки ОККО чи Лукойл.

П.С. а після того випадку машина смикатись почала.....мабуть за**рав інжектора чи фільтра..... треба дивитися....а це час, гроші і т.д. ТАк що невідомо чи зекономиш на дешевому бензині.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 7 місяців потому...
Коли вонизаправляють по карточкам або талонам недоливу ніколи не бачив, тільки за готівку зразу 2-3копійки.

Коли вони заправляють по карточкам або талонам недоливу ніколи не бачив, тільки за готівку - відразу 2-3копійки.

Я наприклад заправляюсь тільки на єдиному в Луцьку ОККО. Спостереження показали наступне:

5-та колонка - намахує на 1-3 копійки постійно

3-тя колонка - в залежності від "погоди"

1-ша колонка менш залежна від "погоди".

Якщо платити денюжку з копійками - недоливу не спостерігав.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я наприклад заправляюсь тільки на єдиному в Луцьку ОККО. Спостереження показали наступне:

5-та колонка - намахує на 1-3 копійки постійно

Це не колонка намахує, а комп робить заокруглення в залежності від суми на яку заправляєшся, перевівши її в літри з грамами. Якщо заправлятись на літраж без грамів, то "намахування" не буде, принаймі видимого.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Коли вонизаправляють по карточкам або талонам

соррі, за офф, у ОККО є картки, на які можна класти "літри" а не "гривні" ?? Чи для цього треба купувати талони?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Якась фі.ня, після Укртатнафти перейшов назад на ОККО-чи не долив, чи пульс то шо надо-ГОРИТЬ дуже бистро???

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Раніше відав голос за УкрНафту за 92 бенз, а тепер заправляюсь на АНР 92 все нормально якось проїхав 930 км і взяла машина всього 58 л розхід получився 6.2 л і при скорості 120 в час я думаю був би бензус гауно то розхід був би набагато більший.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Тож перейшов на АНП, правда 95. Динаміка - відносний норм. Поїздивши пару тижнів ради цікавості викрутив свічки - сизі.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

раніше (до літа) заливавсь 95 ВОГом на Відродження, тепер 95 Лукойлом на Рівненській - не жалію, доречі скутер найкраще тяне саме на Лукойлі. нетак давно їздив в Почаїв залив 95 ОККО в Дубно post-4223-1248467373.jpg- так тихо і плавно моє коритце давно не їхало!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Їздив машиною в Крим. Весь шлях на 95-му ОККО. Порадувало, що ця мережа вже присутня по всій Україні. (В Криму не бачив) Динамікою і витратою пального був приємно вражений. По дорозі назад на одеській трасі в районі Умані вистояв в черзі на заправці більше 20-ти хв. І хоча це була не єдина заправка в тих краях найбільше машин, причому з різних областей України чекали своєї черги саме на ОККО.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ipua теж минулого року заправлялвся на ОККО по дорозі на море (та й просто завжди запрвляюсь тама за виняком пару випадків). А на зворотньому шляху дотягнув чомусь з Херсона до Житомира та заправився на ЛукОйлі - стоко бензину на 100 км моя машина ще не брала! З житомира до Луцька при 100-110 кмс розхід був 12 літрів! Причому що середній розхід за всю поїздку склав 7 літрів. Так що і зараз буду їхати і заправлятись тільки на ОККО. Добре що знаю що заправивши повний бак в Луцьку доїжджаю до ОККО за Уманью, а потім доїжджаю до Херсона, де на окружній теж є ОККО і заливаю повний бак знову. Далі от не знаю чи вистачить бензину повернутись з Криму до Херсона, але якщо і буду в Криму заправлятись на "лівих" заправках типу ТНК то тільки з розрахунку доїхати до Херсона.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Запрявляюсь тільки на ОККО, переважно пульсом. Жодного разу нарікань на якісь пального не було.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Действительно качество ОККОвского 95 бензина ощущается, особенно при поездках на дальние расстояния. Был две недели назад в Симферополе и заправился на обратную дорогу на ТНК (именно российской ТНК) - ну оооочень мне понравилось, как машинка ехала.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Сьогодні виїздив бак 92-го бензину з АNP та що біля готелю Світязь. Витрата суто по місту получилась 8 л. (машина Ланос 1.5). На якість нарікань не маю.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...