Перейти до змісту

Кто каким бензом заправляет машинку и где


dimmon

Кто каким бензом заливает машинку и где  

830 проголосували

Ви не маєте дозволу голосувати в цьому опитуванні або переглядати його результати. Будь ласка, войдите або зареєструйтесь для можливості голосування у цьому опитуванні.

Рекомендовані повідомлення

  • Відповідей 910
  • Створено
  • Остання відповідь

Сам себе тішиш? Якщо знаєш, то скажи щоб й інші знали. Якщо дійсно правий - на форумі це стане ясно. Тут ж багато людей спілкується і, не виключено, що серед них є такі, які достатньо компетентні в даному питанні.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

так вроде говорили уже, что на Аргосе цена меньше на 1%, качество на 20% :0091:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

BTW

На Аргосі десь два тижні вже дуже поганий бензин. Один запах чого вартий.

Середня витрата пального зросла з норми в 15л на 100км по місту до 18. По трасі також на 3л. з 12 до 15.

Заправився на Лукойлі на виїзді з Ковеля знов все нормально стало. Сьогодні знов залив Аргос завтра побачу як буде, але висновок що пора переходити на ОККО або щось інше...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заправився на Лукойлі 95-им. Автомат не хотів при 80 км/год з включеним круїзом йти на 5-ій передачі, норовив спригнути на 4-ту, і крутив движок при 4-ій на 2000 обертів (на 5-ій при цій швидкості в середньому 1700-1800 обертів). Це я йшов по прямій трасі, без суттєвих спусків-підйомів.

Заправився на ОККО 95-Pulls. По Глушцю від парку до самої Рованцівської об'їздної йшов на автоматі+круїз 60 км на 5-ій передачі, при 1200-1300 обертах, в т.ч. під гірку - автомат на 4-ту не переключався, тільки оберти тимчасово виростали десь до 1300-1400.

І що б воно значило?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Середня витрата пального зросла з норми в 15л на 100км по місту до 18. По трасі також на 3л. з 12 до 15.

Елки а что это за авто и какое у ниго двигло, 12 литров по трасе это круто :(

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Outlander 3.0 V6.

12 літрів це просто я так їжджу, в батька 9-10 виходить.

Странно, я вот смотрю и лошадей у него не сильно 220 как для 3.0 и вес нормальный 1650, наверно валишь все 160-180 :), а отец наверно до 120. Вот и получается.

ЗЫ: я не придераюсь просто сам себе смотрю на Оутбек 3.0, я аж засомневался в покупке :D как увидел твой пост.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну 1650 це пустий. А візьми 4 людей і багаж. Техніки обгону в нас трохи різні :) От і витрата.

За аутбек треба питати в кого є, що там з витратами. Що в тестах говорять за витрату? Бо авто-дилери майже завжди брешуть на рахунок цього.

До речі 12 це при їзді десь до 140км, в середньому 130 крейсерська швидкість в мене. Він десь їздить десь 110.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Не повірите, але різниця менше 0.5 літра між 4WD і 2. Про це вже писали на форумах мітсубіші.

А при їзді відчуваєш що 4 що 2 колеса, антибуксу немає і на 4х їздити вже звик якось. В мене селектор між 2 веде, 4 веде, і лок. Взагалі цікава машина вийшла :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну 1650 це пустий. А візьми 4 людей і багаж. Техніки обгону в нас трохи різні :) От і витрата.

Но всеравно думал что тяжелее Джипик будет. У меня вот Омега 2-х литровая 1500 кг. пустая. А жрет в городе 12-13. Но у меня езда в городе сел прогрел, на работе, сел прогрел дома, все :D Правда за городом комп показывает 7.5, последний раз ездил на свитязь и обратно 7.4, я правда не гонщик иду всегад на оптималке 2.5 оборотов и скорость на 4той 90-100 на 5 110-120.

За аутбек треба питати в кого є, що там з витратами. Що в тестах говорять за витрату? Бо авто-дилери майже завжди брешуть на рахунок цього.

До речі 12 це при їзді десь до 140км, в середньому 130 крейсерська швидкість в мене. Він десь їздить десь 110.

В форумах читал по трасе 9-10, по городу вообще нет однозначных ответов, все зависит от водителя там разсрос от 13 до 19 :D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Пацани, обміняйтеся в приваті аськами, і хватить в темі, присвяченій якості бензину обговорювати достоїнства машин :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Не повірите, але різниця менше 0.5 літра між 4WD і 2. Про це вже писали на форумах мітсубіші.

А при їзді відчуваєш що 4 що 2 колеса, антибуксу немає і на 4х їздити вже звик якось. В мене селектор між 2 веде, 4 веде, і лок. Взагалі цікава машина вийшла :D

Тоже читал что разница на современный машинках неболшая, вот только у субару как я знаю селектора нет, там постоянный 4х4. Жаль что не везут в Украину дизельки, субару точно, вроде мицыки тоже т.к. брательник брал Грандис то только бенза и 4-х ступка автомат :)

Пацани, обміняйтеся в приваті аськами, і хватить в темі, присвяченій якості бензину обговорювати достоїнства машин :D

Мне кажется качество бензина сильно влияет на расход, или с юридической точки зрения я не прав? :D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Дімон, тут вже мова не про якість бензину, а про достоїнства Аутлендерів і що краще - 4ВД чи 2ВД, ти не помітив?

Прив'язати до цього розмову про якість бензину виходить хіба що так:

Ото залив доброї бензини, то машина з передньоприводної стала гребсти всіма чотирма колесами, ше й теє кОлєсо, шо в багажнику - теж закрутилося, а вихлоп додатково реактивну тягу робив +20 лошадок, не менше...

Фатить флудити. Аутлендер - хороша машина за свої гроші, але тут стоїть питання - хто який бенз заливає, і чому. Прочитай перший пост в топіку.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Фатить флудити. Аутлендер - хороша машина за свої гроші, але тут стоїть питання - хто який бенз заливає, і чому. Прочитай перший пост в топіку.

Так, надо мне отредактировать свой перший пост :))))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

Якщо хто заправляється газом (пропан-бутан), то не раджу це робити на Клима Савури. Там газ дуже поганий і брудний, перенасичений газоліном та всяким непотрібом...

Сам заправляюсь на Червоноармійській, відразу за переїздом.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 3 тижня потому...

ёпта... какие все умники... :huh::D :D

сам работаю в нефтяной компании, но такого бреда, что тут многие пишут не слыхал....

согласен с Babay! правильно говоришь!

а вот Rubak ты про газ херню травишь.

как и многие.

газ - это вообще гавно.

и ты, я вижу, совсем не знаешь значение слова "газолин"?????

! тихіше на поворотах та у манері спілкування, і твоя зачіска буде довга і пухнаста. b0rg

так вот - почитай:

http://ru.wikipedia.org/wiki/Газолин

ДОРОГИЕ ТОВАРИЩИ, если кто-то из вас в чем-то не уверен - промолчите!

не пишите ерунды. вы вводите в заблуждение ищущих истину форумчан.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 1 місяць потому...

Заправлявся недавно на новій заправці "Averta" вроді називається на вул. Звязківців, одразу напроти БУМа. Лив 92. бензин сподобався. імхо не гірший за окко. казали дядькі на заправці шо весь бензин в них білоруський. не знаю правда як в них з 95-м.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

соррі, якщо офтоп, ніхто не підкаже як можна отримати картку знижки для ВОГа, там типу знижка + можна на неї купляти n-у кількість літрів на будь-якій заправці ВОГ. На заправці біля Там-Там послали на Київську.....на Київській сказали що потрібно їхати на нафтобазу (на Єршова ніби).Що робити і які умови для її отримання?

Добавлено: впринципі мені вже допоміг гугл.Знайшов опис карток, номера телефонів, передзвонив і запитав все. Коштує "Літровий гаманець" 40 грн, скидки є, але кажуть дуже мізерні, робиться півдня."Головна перевага використання "літрового гаманця" - фіксована ціна на пальне" . Так як їзджу мало, тому сенсу купляти нема.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Lanos 1.5 SE

Заливаю 95-ий - жалію топливку і мотор )))

Стараюсь заїзджати або на Лукоїл (Дубнівська) або на WOG (та скрізь однаково).

Один раз правда довелося долити декілька Л. пального на УКРнафті. Суттєвої різниці у їзді не відчув, але все одно стараюся об"їзджати подібні заправи стороною :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 5 тижнів потому...

Всегда заправляюсь на Лукойле 92, вечером в пятницу просто впадло было ехать на Ровенскую заехал на ОККО, залил 95, я офигел. Когда первый раз у меня заглохла машина я както не обратил внимание, а за выходные был и на рыблаке и на грибах в общем случае машина глохла раз 10, последний раз я заезжал на ОККО. И как на зло ну блин всегда беру чек с заправки, даже на которой заправляюсь постоянно, а на ОККО знакомого увидел и забыл взять. Машина глохнет при выжеме сцепления и нажатии например на тормоз + если руль двигать, тяга пропадает и потом попробуй докажи что у тебя гидрач пропал вместе с тормозом изза галимого бензина.

ЗЫ: раньше и пульс пробовал на ОККО и 92 никаких проблем небыло, хотя разницы не ощутил от ОККО пульса по сравнению с 92 на Лукойле.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Щось з ОККО таки трапилось, правда я заправляюсь 92-м. Замітив - пішов недолив, причому істотний, процентів 10-15.

Пробувано на різних колонках, раніше трохи недоливала ближня від дороги, тепер - усі :D

Перейшов на 95 преміум на ANP (ніби румунський) - хоч і дорожче але для мотора краще, і головне - машинка на 1 заправці їде довше :D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Добавил ANP в голосовалку, жаль нельзя изменить свой голос, т.к. заправки меняют качество бензы, было бы видно актуальную картину.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...