Перейти до змісту

Кто каким бензом заправляет машинку и где


dimmon

Кто каким бензом заливает машинку и где  

830 проголосували

Ви не маєте дозволу голосувати в цьому опитуванні або переглядати його результати. Будь ласка, войдите або зареєструйтесь для можливості голосування у цьому опитуванні.

Рекомендовані повідомлення

  • Відповідей 910
  • Створено
  • Остання відповідь

  Check Engine. Не сподобався бензинчик. Можливо просто лямбда (датчик) видала пагані параметри вихлопу, або  навіть і форсунки підзабились, що гірше, але на-щастя малоімовірно ;)

Алгоритм імхо один - зразу залити не менш як 3/4 до попередньої к-сті  але вже якісного бензу з промивкою, наприклад OKKO Pulls95 (не реклама, просто кажу, що знаю). Можна там-же на заправці докупити і докапати ще промивки у відповідності з інструкцією.  Якщо не допоможе - на сервіс де є комп. діагностика і промивають форсунки. Процедура впринципі недорога - десь ~150 грн.

Якщо ще й після того безину пропадає тяга - капець бензофільтру, треба терміново міняти, а каку з баку зливати. Я завжди вожу запасний в багажнику, щоб на Формулу лишній раз не мотатись :)     

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 місяця потому...

В виде АПА :) Теперь с новым форумом можно удалить свой голос и проголосовать если кто поменял заправку. Старые данные ниже зафоткал если чтобы сравнить.

290 пользователей проголосовало:

post-371-1279204354,69_thumb.png

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Раніше заправлявся на Укрнафті,92 в більшості. Мав можливість спробувати ОККО 92, 95, брав по хорошій ціні. але машина ставала тупувата, та і розхід помітно збільшився, десь до 8,5-9 літрів на 100 км.Вирішив спробувати WOG заїхав залив 95 мустанг на 50 грн.вийшло 7,5 літрів якраз. проїхав 100км по місту, залив ще раз 12,5 літрів вийшло, проїхав 170 км і знову по місту. зараз заправляюсь на WOG і розхід хороший і динамічність. пробував засікати після того ще на Укрнафті на 10 літрах 92 проїхав по місту 100 км.

а укрнафта і ANP це вже та сама кантора.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Попробуйте на звязкивцив....около таксопарка....АВЕНТА или АВЕРТА...мой КИА СИД скачет, а рабочий жигуль 6-ка на мосту даже на стукает клапанцами, и 95 - 7,44 - езжу туда спецом...

Мне очень нравится

Проблема одна... Луцке - одна заправка

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

проголосовал.

но прокоментирую свой голос:

заправляюсь счас на ОККО.

спросите: по-чему?

не знаю.

хомячка заправляю 92.

мерсика - 95.

для хомячка думаю сменить заправку, дабы на ОККО нету 80 бензы. А этому подонку все равно. что кушать, главное, что-бы был полный бак!

:0011:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

OKKO...чекаю-недочекаюсь коли ще одну побудують на виїзді в сторону Рівного :smile-zachot: Інколи на WOG ( біля київської площі-там кажуть кращий бензин заливають ніж на інші заправки цієї ж мережі...проблем ще не було). Раніше Аветра біля Бума...там вроді би ціна дешевша, але й машина бензину більше жерла...ненаекономиш. А взагалі для жінки головне вчасно вийняти гривеньку, щоб заправщик прибіг :blush: за чотири роки водіння, ще не знаю що з тим шлангом робити :lol: , хоча вроді не блондинка :0005:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

хоча вроді не блондинка :0005:

ОФФТОП

Вот говорят, что блондинки не дуры. Моя жена брюнеткой была, вчера утром покрасилась в блондинку, а вечером устроила скандал - откуда в постели черные волосы?!
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ОФФТОП

А ти мабуть любиш самообслуговавання кругом :0002: і в барі посуд за собою носиш і миєш сам? мАлАдец:ok:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Не так давно запрвлявся на ANP (як їхати з ГПЗ на Рованці біля повороту на Боратин), то там заправщик-дідок по секрету сказав більше там не заправляти, а то там щось мутять чи то з паливом, чи то з тарифами... На всяк випадок більше там не заправляю, та і взагалі якість дизпалива на ANP не радує :(

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заправляюсь на Лукойлі.

По місту на 10л окківського 92-го проїжджаю 110-120 км. На лукойлівському 92гому - 120-130. По трасі розхід на 90 км/год не більше 6 л. Авто - 2115.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

У меня М412, заправляю 92-й бенз. Стал заправляться на ОККО, расход по трассе 7 л/100км при скорости 100 км/час, 10 л бензина хватает приблизительно на 140 км.

Раньше заправлялся на Анко, расход было около 9 л/100км по трассе.

А как-то раз заправился на УкрНафта, попался 92-й с керасином. Чувствую машина плохо тянет, открыл камеру карбюратора, а там куча жиру на дне.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Не так давно запрвлявся на ANP (як їхати з ГПЗ на Рованці біля повороту на Боратин), то там заправщик-дідок по секрету сказав більше там не заправляти, а то там щось мутять чи то з паливом, чи то з тарифами... На всяк випадок більше там не заправляю, та і взагалі якість дизпалива на ANP не радує :(

Якщо я правильно зрозумів то ти пишеш не про АНП, а про Укрнафту. 95 бензин там нормальний, заправляюсь більше року. А от з цінами недавно дійсно були "ніпанятки": коли у всіх ціни пішли до низу, то там ціни завмерли. Я також не зразу вкурив і заправився в них по вищій ціні, чим навіть на Лукойл чи Вог. Зараз ціна впала, то і далі заправляюсь, але дивлюсь чи не дорожче чим на Лукойлі

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Якщо я правильно зрозумів то ти пишеш не про АНП, а про Укрнафту. 95 бензин там нормальний, заправляюсь більше року. А от з цінами недавно дійсно були "ніпанятки": коли у всіх ціни пішли до низу, то там ціни завмерли. Я також не зразу вкурив і заправився в них по вищій ціні, чим навіть на Лукойл чи Вог. Зараз ціна впала, то і далі заправляюсь, але дивлюсь чи не дорожче чим на Лукойлі

Можливо і УкрНафта, точно не памятаю, два рази там був... тим не менше така мова ходить...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Останнім часом заправляюсь тільки на ОККО марки А-95, машина ВАЗ-2110, вчора їздив в Хрінники, 6 чоловік в машині + повний багажник, на 5-ій передачі при швидкості 90-100 км/год, під гору (хто їздив в Хрінники знає які там горби)швидкість не тільки не падає, але і набирається.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ВОГ или Окко заливаю в Лансер 10 так как остальные ето отстой расход больше и машина теряет мощьность

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ВОГ или Окко заливаю в Лансер 10 так как остальные ето отстой расход больше и машина теряет мощьность

шо дєлать, малалітражки чутливіші до пального, та й втрата тих 5 коней з сотні відчутніше

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 4 тижня потому...

пробував заправлятись на різних заправках - моя авді полюбила 92-й з АНП

принаймі розхід найменьший на тому пальному. а недавно підішнали пару талонів лукойла 95-го

так розхід виріс на 2 літри.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

кстати, уже открыли вторую заправку Окко, на ровенской. :smile-zachot:

знаем! я там був першим клієнтом. Це було ще в вівторок ввечорі!

:0003:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Поміряю і я 76(АИ80)бензин своїм ЗАЗ 968!

Дорога Гараж(на Конякіна)- Дім- Хріники, бензин - УкрПерол - 10-11л/105км

бензин - WOG - 9-10л/105км

бензин - ANP,"Укрнафта" - 7-8л/105км

При будь-яких перебоях з тягою (після заправок УкрПерол або WOG), проблема вирішується просто! На заправках ANР чи "Укрнафта" додаю на 10л 80-го, 2-3л АИ-92 таким чином повертаю втрачену потужність.

Минулого тижня при поїздці на оз.Світязь заправився під зав"язку на запр. "Укрнафта", під час поїздки проїхав 413км витратив близько 25-28 л бензину (стрілка датчика показує чуть більше половини баку, що в мене означає 20л, при баку 40л), що становить близько 6,5 л/100км

ANP,"Укрнафта" :smile-zachot:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а недавно підішнали пару талонів лукойла 95-го

так розхід виріс на 2 літри.

расход возрос на 2е литры на сотню?...что-то у меня сомнения.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а недавно підішнали пару талонів лукойла 95-го

так розхід виріс на 2 літри.

расход возрос на 2е литры на сотню?...что-то у меня сомнения.

я постійно заправляюся по 30літрів, їду від "лампочки" до "лампочки"

обнуляючи одометр, тому різницю в витраті відразу помітив

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

Завжди стараюсь заправитись на Лукойлі - 95А. Поки нарікань немає. Машина жвава, Розхід - в межах норми...

Коли не дотягую - заїжджаю на ОККО. На 95 ніби непогано, але динаміка трішки падає. Тричі пробував на ОККО пульс95 - не хочу толком їхати - двигун реве, але тяга падає...

За одну поїздку заправився на WOG в Горохові + чуток влив на "Мавексі" в Чарукові. Результат - лямбда-зонд за 700грн...

В Криму пробував на Лукойлі заливати ЭКТО plus (у нас такого ще не бачив). Динаміка хороша... Машина повністю завантажена, а відчуття, що порожняком їде... Хоча, це може хороший настрій після відпочинку :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...