Перейти до змісту

Кто каким бензом заправляет машинку и где


dimmon

Кто каким бензом заливает машинку и где  

830 проголосували

Ви не маєте дозволу голосувати в цьому опитуванні або переглядати його результати. Будь ласка, войдите або зареєструйтесь для можливості голосування у цьому опитуванні.

Рекомендовані повідомлення

А ось відносно "вода згорає"... З етого мєста поподробнєй!

Запроста! Знайди нормальну горілку (непальонку) і запали. Горить синім пламєнєм :)

І вода згорає?

Тоді треба було щось і про електроліз написати... ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 910
  • Створено
  • Остання відповідь

Щодо заправок, УкрНафта і Мавекс вроді одне ціле, тому якість пального можна припустити однакове. Якщо не так то поравте.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

shalldone, не лякай людей. Цей твій один не з Росії часом? (nothing personal, але бадяжать там більше) Проблеми з розкладом бензина в основному спостерігаються влітку, коли ефірні фракції, якими підіймають октанове число неякісних бензинів швидко випаровуються.  

А на напівпустому баку їжджу постійно, від конденсату спасає 100 грамм чистого спирту в бак  - вода в спирті розчиняється і згорає. 

Один із України. Не пам"ятаю де, або на форумі автоюа або на форумі лачетті комюа.

Во-во, про ефірні фракції вроді шось писали. Чого ж я лякаю, ти теж :rolleyes:

Писали також, що коли мало бензину, то набагато швидше бензонасосу ахтунг. В лачетті, але напевно це стосується і всіх. Це не мої слова, читав таке... Якщо неправда по твоєму, то

пошукаю першоджерело і дам ссилку.

Ну і питання моє, чому в Росії бадяжать більше?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Запрвляю свого коника (жигулика) на ОККО - 92 бігае нормально Укрнафта кака машина за 100км зїла укрнафти 12-13 літрів ось і висновок а ОККО 7-8 літрів ----- Радять Лукойл спробувати машинка буде жвавіша, спробую відпишусь...Доречі біля ТАМ-ТАМ права колонка ближча до ТАМ-ТАМ кажуть набагато якісніший бензін ніж на інщій колонці - сам робітник казав )))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Доречі біля ТАМ-ТАМ права колонка ближча до ТАМ-ТАМ кажуть набагато якісніший бензін ніж на інщій колонці - сам робітник казав )))

І ти в це віриш? :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Хто на ОККО (Конякіна, Рівненська) заправлявся останні пару днів, шо там чути про якість бензину?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Хто на ОККО (Конякіна, Рівненська) заправлявся останні пару днів, шо там чути про якість бензину?

Я на ОККО на Рівненській брав 92. Хвайний бензин.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Зара заправляюся на ЛукОіл на Дубнівській 95им, політ нормальний (перед тим ОККО 95ий євро).

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 1 місяць потому...

Запрвляю свого коника (жигулика) на ОККО - 92 бігае нормально Укрнафта кака машина за 100км зїла укрнафти 12-13 літрів ось і висновок а ОККО 7-8 літрів ----- Радять Лукойл спробувати машинка буде жвавіша, спробую відпишусь...Доречі біля ТАМ-ТАМ права колонка ближча до ТАМ-ТАМ кажуть набагато якісніший бензін ніж на інщій колонці - сам робітник казав )))

Фігня. Однаковий бензин в одній і у другій.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Фігня. Однаковий бензин в одній і у другій.

Та не може бути! Там же ж різні резервуари до кожної колонки і, більше того, від різних виробників бензин в тих резервуарах =)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Сразу скажу, все не перечитывал. Поделюсь опытом и советом.

Более 50 тыс. км проехал на ВОГ-овском 95-м бензине. Несколько лет заправлялся только у них. Свечи не менял ни разу. Проблем с топливом или даже нареканий не было ни разу. Можете верить, можете нет.

Всем, кто живет в Луцке советую заправляться на Киевской возле автозавода. Там заправляется большинство автомобилей директората ВОГ (самая близкая заправка к офису). Так что с качеством там все ок. Попробовали бы они набадяжить, Еремеев им быстро уши оторвал бы. Да и не для того миллионы в рекламу вкладывают, чтобы потом вот так просрать их на бадяге. :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Фігня. Однаковий бензин в одній і у другій.

Та не може бути! Там же ж різні резервуари до кожної колонки і, більше того, від різних виробників бензин в тих резервуарах =)

Я працюю в цій системі, і знаю про доставку абсолютно все! Резервуар там один! А різні виробники - це брєд. Такого ніколи не було і ніколи нам не дозволяли такого робити!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

Сразу скажу, все не перечитывал. Поделюсь опытом и советом.

Более 50 тыс. км проехал на ВОГ-овском 95-м бензине. Несколько лет заправлялся только у них. :)

Не пробував 95-й, а ось після 92-го довелось чистити свічки, мити форсунки, щей РХХ  "накрився" зразу після того. Заправка на Конякіна (на ОККО якраз заїхав бензовоз).

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

то щось я не допетраю.

з постів вище виходить що на всіх заправках бензин однаковий?

щось мало віриться. як таке можливо, коли автівка їздить по різному на різних АЗС?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

то щось я не допетраю.

з постів вище виходить що на всіх заправках бензин однаковий?

щось мало віриться. як таке можливо, коли автівка їздить по різному на різних АЗС?

не однаковий. АНП і укрнафта торгують мозирьским 95-м, і дрогобицьким дизелем. По якості нижчі. ВОГ - білоруський дизель і румунським або польським 95-м, плюс присадки. Відповідно якість і вища

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Пшла в мене зміна бензину. ОККО, але 95-тий. Заправляюсь на Рівненській. В порівнянні після ВОГовського - моментально додалася динаміка розгону.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

чомусь останным часом на 95 Лукойлі краща динаміка ніж 95 ОККО.

заправляюсь на обох на Рівненській

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Між  95-м  і 92-м ОККО різниці  на своїй машині не бачу абсолютно. 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

то щось я не допетраю.

з постів вище виходить що на всіх заправках бензин однаковий?

щось мало віриться. як таке можливо, коли автівка їздить по різному на різних АЗС?

не однаковий. АНП і укрнафта торгують мозирьским 95-м, і дрогобицьким дизелем. По якості нижчі. ВОГ - білоруський дизель і румунським або польським 95-м, плюс присадки. Відповідно якість і вища

це все то так, але на одній і тій ж АЗС буває різний бензус. це як прокоментуєте?

вони що постійно постачальників змінюють?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

to voldf в основному компанії мають 2-3 постачальників бензину. І якість між ними відрізняється. Але тут вискакує такий варіант, шо начальник АЗС може сам "бадяжити", десь в когось перекупить, чи може не вистачає для обліку, то ллє з одної бочку в другу. Тут варіантів купа.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 4 тижня потому...

Це таки точно, постійно заправляюсь на ОККО по Конякіна.

І один раз проїжджаю на баку процентів 10 менше, раз більше.

Тяга завжди хороща, а от з недоливом мабуть точно мутять.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Голосувалку обнулити б, якщо можливо, і робити це періодично. Ато з початку теми вже достатньо часу минуло і ситуація на заправках з пальним точно мінялась.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

Як варіант - створити нову тему. Ця хай буде, через рік порівняємо результати.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

через рік порівняємо хто на якому велосипеді їздить чи де бере сіно для коняки

P.S. ситуація з бензином починає підза..бувати

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

сьогодні зранку на київській заправився WOG (subaru) почала гудіти коли газ в полік, якшо не газувати то нічо так не гримить але і не їде. Я взагалі розчарувався і в ОККО і інших. ГУАНО На...хоча атмосферний зубрік хаває все.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...