Перейти до змісту

Кто каким бензом заправляет машинку и где


dimmon

Кто каким бензом заливает машинку и где  

830 проголосували

Ви не маєте дозволу голосувати в цьому опитуванні або переглядати його результати. Будь ласка, войдите або зареєструйтесь для можливості голосування у цьому опитуванні.

Рекомендовані повідомлення

Сьогодні ризикнув заправитись 92-им на заправці, що на Глушець. Вже пожалкував, детонація (по народному "стукіт пальців") просто "розриває" двигун, динаміка впала... таке відчуття, що залили щось гірше навіть 76-го. Прийшлося розбавити з 95-им на нормальній заправці (Окко).

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 910
  • Створено
  • Остання відповідь

Аветра, 95-й Євро - хороша якість на папері та субєктивно (в порівнянні з АNP). В свідоцтві вказано, що бензин імпортований з Румунії та відповідає новішому стандарту ДСТУ 43087:2007

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Підтверджую, як на мене на Avetra не гірше від WOG і ОККО, трохи дешевше і розхід трішки менший, ніж коли заправити на WOG 95. ПІсля заправки на ANP машина взагалі не хоче їхати.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

я катаюсь на газу...заправлявся два рази-щось в них не те з обладнанням...як то кажуть "впіхньом невпіхуємоє"...сказав відразу, що на найблищим часом до них не приїду по ГАЗ!

бенза в них нормальна-друг вже 3 рази помпував повний бак-каже нічим не гірша за 92-1 лукойловскій...

Також декілька раз у них заправлявся, як біля Варшавського, так і на Рівненський на виїзді. Таке враження, що газу не доливають літрів 5. Щодо бензину, то заправлявся тільки раз 92-м. Ніби нічого, хоча я використовую його тільки на прогрів, але ,ІМХО, не воняє в порівнянні з тим же АНП.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Привіт усім,можливо збіг обставин після заправки на вул.Глушець 95 звичайним залив повний бак .Ну так от виїздив приблизно літрів 15 почалась детонація двигуна і зменьшились оберти двигуна.Машина Таврія,до цього часу все було в нормі.Виїзжу весь заправлюсь на Окко 95 євро і проведеться експеремент на своїй ласточці.З повагою до всіх

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Привіт усім,можливо збіг обставин після заправки на вул.Глушець 95 звичайним залив повний бак .Ну так от виїздив приблизно літрів 15 почалась детонація двигуна і зменьшились оберти двигуна.Машина Таврія,до цього часу все було в нормі.Виїзжу весь заправлюсь на Окко 95 євро і проведеться експеремент на своїй ласточці.З повагою до всіх

так і є погіршав бензін на Bell oil заправлявся тиждень поспіль на глушець машина стала тупа - росхід збільшився - клапанця вилітають що на 92 що на 95 євро перешов назад на ОККО все нормалізувалось...Мабуть хтіли приманити ціною та якісттю але друге невийшло надовго.Хоча місяць тому був задоволенний заправкою та ціною а зара плююся...

ОККО мабуть назавжди буде краща автозаправка...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

...виїздив приблизно літрів 15 почалась детонація двигуна і зменьшились оберти двигуна...

Поясність, будь ласка, що ви називаєте "детонацією двигуна" і що значить "зменьшились оберти двигуна"?

Часто доводиться зустрічатися з тим, що детонацією називають що завгодно, але не саму детонацію. Хотілося б розібратися. Наперед дякую.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Детонація - надшвидкісне згоряння паливо-повітряної суміші у віддалених частинах камери згоряння (~ 1000 м/с, нормальна швидкість горіння, здається, рівна 30...40 м/с), яке супроводжується характерним дзвінким металічним стуком. Наслідки детонації: зменшення потужності, збільшення витрати пального, зниження ресурсу двигуна. Детонація напряму залежить від октанового числа бензину, чим воно більше, тим більша антидетонаційна стійкість бензину, також залежить від ступеня стиску двигуна та кута випередження моменту запалювання. Двигуни з більшим ступенем стиску (завжди зазначений у тех. характеристиці авто) потребують заправки бензином з більшим ОЧ. При надто ранньому куті випередж. запалювання детонація також може проявлятися.

Детонація, як правило, проявляється при різкому навантаженні на двигун при малих обертах кол. вала (наприклад, при швидкості 50...60 км/год на 4 передачі різко втупити педаль акселератора в підлогу).

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Поясність, будь ласка, що ви називаєте "детонацією двигуна" і що значить "зменьшились оберти двигуна"?
Відкриваєш капот і слухаєш як і після якого бензину які звуки зявляються при роботі ДВЗ.

Детонация

Чаще всего в обычной жизни детонация встречается в автомобильных моторах. Двигатели внутреннего сгорания, реализующие цикл Отто, при детонации быстро разрушаются, так как рассчитаны на медленное горение горючей смеси. Быстрое детонационное сгорание резко повышает давление в камере сгорания, что приводит к быстрому выходу двигателя из строя. При сильной детонации — меньше чем за минуту. Топливо с более высоким октановым числом лучше противостоит детонации.

Влияние детонации на работу двигателя и её устранение

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Дуже дякую, але питання було до Penja78. Що таке детонація, як вона проявляється, її наслідки мені давно відомі. А от що він розуміє під "детонацією двигуна" і які оберти "зменьшилися" - мені не зрозуміло.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Дуже дякую, але питання було до Penja78. Що таке детонація, як вона проявляється, її наслідки мені давно відомі. А от що він розуміє під "детонацією двигуна" і які оберти "зменьшилися" - мені не зрозуміло.
Почитай статтю за 2им посиланням
Детонация происходит, когда топливно-воздушная смесь в цилиндре вместо прогрессивного управляемого горения самопроизвольно взрывается. Это вызывает резкое увеличение давления и температуры в цилиндре, которое может повредить поршни, кольца и даже головку. Детонацию иногда можно услышать как посторонний металлический стук, исходящий от двигателя. Иногда детонация не выдаёт себя посторонними звуками, но проявляется в уменьшении мощности двигателя.
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В сучасних авто ЕБУ двигуна за допомогою датчика детонації змінює автоматично кут випередження запалювання для запобігання детонації і автоматично адаптується до палива з різним октановим числом.

У мене двигун VW ADZ 1.8л 1996 року, датчик детонації присутній і детонації жодного разу у мене наприклад не було.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

...виїздив приблизно літрів 15 почалась детонація двигуна і зменьшились оберти двигуна...

Поясність, будь ласка, що ви називаєте "детонацією двигуна" і що значить "зменьшились оберти двигуна"?

Часто доводиться зустрічатися з тим, що детонацією називають що завгодно, але не саму детонацію. Хотілося б розібратися. Наперед дякую.

Я не моторист але до того як заправився на Глущець оберти двигуна були плавні стабільні в одному ритмі,після заправки на тих самих обертах машина почала глохнути прийшлось підкручувати карбюратор а саме регулювати оберти.Ну і сам двигун почав труситись і з перебоями працювати.Я рузумію що причин може бути багато,но все перевіряв,як говорять моторист підстроїв двигун саме на такий бензин.Спочатку думав що вийшов з ладу регулятор холостих обертів все в нормі працює.Ну звісно виїзжу весь бензин залью Окковський якщо не нормалізується,публічно тут на форумі признаю свою не правоту,значить щось все таки з машиною а не з бензином.Хоча попередньо заїзжав до знайомих мотористів сказали спочатку залий норомальний бензин,побачиш чи щось зміниться.Хто з такою проблемою стикався знають як працює до того двигун і як заправишся гіршиб паливом як він починає працювати.Наголошую іще раз я доведу експеремент на своєму опиті тоді напишу результат який провів сам.А іще був період заправлявся на Укрнафті,роботу двигуна і карбюратора підігнав просто супер,попалось 40 л.,бензину 95,залив в свою ласточку машина стала працювати краще полюбому розхід зменьшився двигун плавніше почав працювати без дьоргання,оберти зменьшував(двигун починає працювати на більших обертах ну блін ви поняли хто з цим зіштовхувався. ну і все таке.Так що висновок напрошується сам собою.Да згідний детонацію називають що завгодно но коли глушиш двигун а він іще пару секунд працює то є і детонація,а іще варіант коли на холостих працює машина а двигун трясеться і підпригує:-))))теж мона назвати детонацією

Привіт усім,можливо збіг обставин після заправки на вул.Глушець 95 звичайним залив повний бак .Ну так от виїздив приблизно літрів 15 почалась детонація двигуна і зменьшились оберти двигуна.Машина Таврія,до цього часу все було в нормі.Виїзжу весь заправлюсь на Окко 95 євро і проведеться експеремент на своїй ласточці.З повагою до всіх

Можливо це і збіг обставин ,час покаже

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Penja78, дякую за відповідь. Тепер ситуація прояснилася. Однак є деякі зауваження.

Да згідний детонацію називають що завгодно но коли глушиш двигун а він іще пару секунд працює то є і детонація,а іще варіант коли на холостих працює машина а двигун трясеться і підпригує:-))))теж мона назвати детонацією

Ось це якраз таки і не є детонацією. Почитайте наведені вище посилання, щоб не плутати детонацію з калильним запалюванням, пропусками в запалюванні, підтроюванням і т.п.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Привіт усім,можливо збіг обставин після заправки на вул.Глушець 95 звичайним залив повний бак .Ну так от виїздив приблизно літрів 15 почалась детонація двигуна і зменьшились оберти двигуна.Машина Таврія,до цього часу все було в нормі.Виїзжу весь заправлюсь на Окко 95 євро і проведеться експеремент на своїй ласточці.З повагою до всіх

Можливо це і збіг обставин ,час покаже

Ніякий це не збіг обставин, бензин останнім часом там справді паршивий...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Penja78, дякую за відповідь. Тепер ситуація прояснилася. Однак є деякі зауваження.

Да згідний детонацію називають що завгодно но коли глушиш двигун а він іще пару секунд працює то є і детонація,а іще варіант коли на холостих працює машина а двигун трясеться і підпригує:-))))теж мона назвати детонацією

Ось це якраз таки і не є детонацією. Почитайте наведені вище посилання, щоб не плутати детонацію з калильним запалюванням, пропусками в запалюванні, підтроюванням і т.п.

Дякую за підказку і розяснення!!!!!!!!!!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

стикався з двома такими збігами обставин - їхав на маршрутці з Києва, заїхали заправились, машина доїхала до виїзду з заправки і більше не завелась, тягнули до Луцька (дизель). Проїжджав біля заправки ANP на Конякіна і за виїздом з заправки побачив знайомого, зупинився, каже заправився і не їде машина, приїхав знайомий майстер, поремонтував на місці за годину, що було саме не цікавився.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ну що ж друзі не збіг обставин все таки,залив 95 на Окко все стало на свої місця,двигун запрацював як і раніше плавненько і без дьоргань,обороти зменьшував бо були завеликі.Одним словом більше на Глушець заправлятись не буду і експерементувати з іншим бензином.Це моя особиста думка.Хоча у всіх різні міркування на рахунок де заправлятись але подивіться на таблицю хто за яку заправку більшість проголосували

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

На ОККО бензин дорогий зараза....

але напевно нема різниці що залити 10л на ОККО і проїхати допустим 100км, або залити де інде 10л і проїхати 80км. Чи я не правий ?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

MilitarySE, скільки Ви в місяць витрачаєте на бензин? Скільки грошей Ви зекономите, якщо перейдете на дешевше та, можливо, менш якісне пальне? Скільки коштує ремонт паливної апаратури Вашого авто? Визначіть власні ризики.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Dream, Я ще не перевіряв як на тій чи іншій заправці поводить себе двигун/розхід і.т.д. Заправляюсь на Аветрі, ну бувае деколи Лукойл чи ВОГ, якшо нема вже бензину доїхати. Приблизно 300-400 грн на місяць уходить. Ви на якій заправці заправляетесь ?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

На ОККО бензин дорогий зараза....
О да,.. 40-50 коп це якраз те на чому можна зекономити, особливо врахувавши ціну доїзду і миття паливної апаратури.
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Почитав ваші відгуки, вирішив заправитись на белойлі( чи як вона), та що біля варшавки. на 20 л 95-го євро проїхав 320 км. (майже все - поза містом) Авто 21099, 1,5 інжектор. Отже розхід пального вийшов 6,25 л\100 км. Рахую, це добре для мого пепелаца. Мотор кушав пальне із задоволенням (по звуку чув). Вчора залив мустангу ВОГовського, побачу скільки наїжджу.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Dream, Я ще не перевіряв як на тій чи іншій заправці поводить себе двигун/розхід і.т.д. Заправляюсь на Аветрі, ну бувае деколи Лукойл чи ВОГ, якшо нема вже бензину доїхати. Приблизно 300-400 грн на місяць уходить. Ви на якій заправці заправляетесь ?
Зараз ОККО ближче, а колись на Лукойлі заправлявся. 500-600 грн на місяць. Якщо заправитись на 40 коп дешевше, то виходить в місяць економії прибл. 23 грн. Певно краще менше газувати, ніж дешеве пальне заливати...

Саме цікаво, що, наприклад, у Львові той же ОККОвський бензин вже давно не вважається хорошим, а у нас краще певно немає. :/

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...