Перейти до змісту

Кто каким бензом заправляет машинку и где


dimmon

Кто каким бензом заливает машинку и где  

830 проголосували

Ви не маєте дозволу голосувати в цьому опитуванні або переглядати його результати. Будь ласка, войдите або зареєструйтесь для можливості голосування у цьому опитуванні.

Рекомендовані повідомлення

  • Відповідей 910
  • Створено
  • Остання відповідь

Може збіг а може ні, ось вже більше року напевно на ОККО заправляюсь пульсом. В мене мій пасат враховуючи він дуже чутливий до будь-яких змін, особливо це проявляється на холостих, а саме їх стабільність.... не буду вдаватись в подробиці роботи мого коня :) але їхав на рибалку, заправився на Володимирській на новій заправці (забув як називається), біля "Яблука".Заправив 95. Відразу стало відчутно по стабілізації холостого. Так що, поки 95 Пульс на ОККО, буду сподіватись що якість ще протримається якомога довше.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 3 тижня потому...

Хто що може сказати про Євро Дизель -32 на ОККО, той що по 12 грн. Є різниця при пускові зранку і по росході?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Хто що може сказати про Євро Дизель -32 на ОККО, той що по 12 грн. Є різниця при пускові зранку і по росході?

По розході різниці не помітив, але те що на холодну пуск легший + двигун працює спокійніше це однозначно.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Останні чотири місяці заправляюсь на BELOIL що по вул. Глушець. Ціна дуже прийнятна, при заправці більше 20 літрів ще додаткова знижка 11 коп. на кожній літрі. Розхід нормальний, в морози заводиться, та і динаміка розгону суттєво покращилася.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...
  • 1 місяць потому...

Хто може грамотно порівняти солярку з України, Білорусії і Росії. Яка краща? Зараз маю з Білорусії. Цікавлять в першу чергу відгуки про неї.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

можу сказати одну цікаву річ, мав багато машин, і бензинових і дизельних, але помітив 100%-ну закономірність, розхід палива (і дизель і бензин) на укрнафті найнижчий, на окко і вог найвищий - на 1,5-2 л/100 км більше як на укрнафті

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

gonschik,

а на рахунок динаміки як ? Якшо розхід менший значить бензин хороший, чи може після мотор закашляеться ? Де саме заправляетесь на УКРНАФТі ?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

gonschik, теж саме замітив, до OKKO заправлявся на заправках ANP та Укрпетроль і розхід був менший, а коли перейшов на бензин від ОККО розхід збільшився і не можу сказати, що машина почала краще їхати.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

частенько заправляюсь 92-им на Укрнафті, що на Дубнівський.... проблем не було :-)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заправлявся 95-тим на ОККО та що на Конякіна то по розходу як книжка пише по трасі 5,4л...зараз перейшов на 92-гий розхід 6,5...

Чув шо зараз на АНП хороший 95....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2all: А як паливні фільтри після укрнафти та анп?

а як ти на них подивишся? виймеш розріжеш?

10к від'їздив, поміняв разом з масляним...

в мене цього літа було з окко - їхав на світязь, залив 92й (тоді як раз був високий імпорт), туди вийшов розхід 9,0 . їду назад, в них же заливаю тільки вже пульс, розхід до луцька 11 :0159:

зараз в основному беру в них 92й, часто даю на чай заправникам, вони мене вже знають, біжать до машини хто перший :_07: то практично завжди -який будете? -92й! -і він так схвально головою киває угум, угум.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а як ти на них подивишся? виймеш розріжеш?

для спортівного інтересу можна було б і різанути...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заправляюсь Пулльсом і звернув увагу на таке: якщо бензин довго (тиждень і більше) стоїть в баці - тяга чуть падає. А я заправляюсь по 30...л. Чи не домішують там шось для підвищення октанового числа, прямо на заправці?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а кто что думает про заправку с "демократичными ценами", например Аргос на сороковом возле Глобуса/Фуршета? у них цены обычно на 5-10 копеек ниже среднелуцких, интересно как это влияет на качество

В минулому році часто в них заправлявся в Ківерцях і в Рожищах - соляра білоруська була супер - мій старенький Нісанчик літав як куля і 5 літрів розхід стабільний.А от Окковську соляру хавати не хотів - працював на ній дуже жорско,як трактор.І ще - дуже погана соляра тоді була на Укрпетролі - гімно гімном,зараз не знаю - машину продав

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

olegname67,

Також вчора залив 92 на 100 грн на УКРНАФТі. Проїхав 100 км. Тобто розхід був до 10л. А вважаючи шо це по місту, і ще й давив тапку то для моєї машини це нормально. Сьогодні залив 95, побачимо як там... На рахунок динаміки здаеться одинаково шо на ОККО шо на УКРНАФТі

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

gonschik,

а на рахунок динаміки як ? Якшо розхід менший значить бензин хороший, чи може після мотор закашляеться ? Де саме заправляетесь на УКРНАФТі ?

тяга без змін, на любому бензині

а я довіряю не рейтингам заправок а цифрам, не може ж машина поганого палива брати менше ніж хорошого.

якось було що заглядав до бензонасоса в бак, думав може там гівна багато (тяга впала і двигун запрацював з перебоями), але на мій подив бак виявився ідеально чистим усередині, причина виявилась у несправному свічному проводі.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Знайшов на днях в інтернеті свіжу інформацію. Цитую:

"..........................Регулярные проверки качества топлива в областных центрах Украины и информация о впечатляющих объемах «бодяги» на АЗС уже давно не удивляют автомобилистов. И если передвигаясь по городу у водителя есть выбор между разными брендами АЗС, то на трассе значительно больше шансов нарваться на «бодягу», не доехав в пункт назначения. Данных о качестве топлива на трассовых АЗС было не так уж и много. Этот недостаток информации решЫли исправить в AutoVisio, отобрав пробы по трассам двух основных направлений – западному (Киев-Львов, Львов-Ивано-Франковск, Львов-Луцк) и восточному (Днепропетровск-Кривой Рог - Харьков).

Всего инициативная группа AutoVisio посетила 28 АЗС, на каждой из которых отобрали пробы А95 бензина. Если на конкретной заправке такового не находили, то брали их современный аналог, то есть бензин А-95 Евро или А-95 брендированный. Отобранные пробы были переданы в сертифицированную лабораторию, где кроме традиционного набора показателей (октановое число, содержание бензола, серы, ароматических углеводородов) топливо исследовалось на предмет содержания кислородсодержащих соединений и кислорода (массовая доля кислорода, метанола, этанола, изопропилового спирта). Интерес к «спиртовой составляющей» вызван в первую очередь информацией от экспертов топливного рынка о том, что на заправках активно торгуют такими спиртовыми «болтушками» под видом дешевого традиционного бензина. Использование таких топлив может иметь необратимые последствия, связанные с работоспособностью двигателя и топливной системы......................"

"...........В бензине на заправке «Айслаг» (Волынская обл., Луцк, ул. Львовская, 91а) было превышено содержание бензола в 7 раз, серы в 15 раз (!). Но самое главное – почти половина данного «бензина» (42.389%) - изопропиловый спирт. Содержание кислорода превышено в нем более чем в 4 раза, про октановое число уже можно и не говорить – такое «топливо» даже врагу не пожелаешь................."

post-10787-0-16062100-1334348069_thumb.j

".....................Среди передовиков спирто-бензиновых смесей следует отметить АЗС «Аргос» (Луцк, ул. Связистов, 1а). Здесь можно недорого приобрести «бодягу» с превышением по бензолу в 3 раза, по содержанию спирта - в два, содержанием серы в 4 раза......................"

post-10787-0-72345300-1334348068_thumb.j

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Думаю, варто також згадати, що автори статті у Луцьку відвідали усього 4 АЗС:

1. Айслаг на Львівській,

2. Бел ойл на Глушецю,

3. Аргос на Зв'язківців,

4. Аветра на Зв'язківців.

95-й бензин на Белойлі та Аветрі відповідав нормі.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...