Перейти до змісту

Кто каким бензом заправляет машинку и где


dimmon

Кто каким бензом заливает машинку и где  

830 проголосували

Ви не маєте дозволу голосувати в цьому опитуванні або переглядати його результати. Будь ласка, войдите або зареєструйтесь для можливості голосування у цьому опитуванні.

Рекомендовані повідомлення

радий що моя інфа стала у пригоді. планую завтра заправитись. для інформації - по вихідних азс не працює. думав дочекаюсь зниження ціни в звязку з падінням цін на нафту, але мабуть не дочекаюсь, бо в нашій державі цей взаємозвязок працює тільки на підвищення ціни.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 910
  • Створено
  • Остання відповідь

радий що моя інфа стала у пригоді. планую завтра заправитись. для інформації - по вихідних азс не працює. думав дочекаюсь зниження ціни в звязку з падінням цін на нафту, але мабуть не дочекаюсь, бо в нашій державі цей взаємозвязок працює тільки на підвищення ціни.

Точно знаю працює в суботу до 17,00 на рахунок неділі не пам"ятаю. Хоча приїзджали в суботу після 17,00 колонки були закриті, підходили до оператора і він без нарікань відкривав і заправлялися без проблем, можливо це тільки нам так повезло.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 1 місяць потому...

Темка большая, поэтому если спрашивали то ногами не пинать))

Раньше заправлялся дизелем, нет выбора - нет проблем) приехал, заправился и поехал)

А щас у меня машинка бензиновая и постал вопрос выбора топлива (заправляюсь я на ОККО), так вот чем лучше кормить А-95 Евро или А-95 Pulls?

Спрашивал заправщиков и знакомых, но никто конкретного ответа дать не может. Часть говорит - хз, часть - раз пульс дороже, значит лучше, а часть говорит, что пульс это тот же евро, просто с присадками, пользы от которых 0.

Кто что посоветует?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

лей обычный 95, смысл с пульса ИМХО никакого просто дороже. Так сказать диверсификация рынка.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 1 місяць потому...

З'явилось відчуття, що улюблена ОККО стала недоливати, причому суттєво. Заправлявся 2 рази, одразу після "червоної лампочки" 1-ша і 5-та колонки, 92-й бенз. Обидва рази на 150 грн., роблю так постійно. Покажчик рівня в мене тоді завжди показував 4 риски, тепер зразу з 4-х стрибає на 3. Проїхав до червоної в обох випадках кілометрів на 30 менше. Поки переходжу на Лукойл, хто там заправляється 92-м підкажіть чи нормальний, може варто лити 95-й?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

drozl, заправлявся на лукойлі більше року (поки офіс був поряд). Але вернувся на Окко, бо на окківському 95-му машина "яскравіше" їде і довше. Наприклад, завантажена повністю 15-тка (4 дорослих + багажник з речами і продуктами на море) на швидкості 90-100 км/год на ділянці Луцьк-Хмельницький (278км) "з'їла" всього навсього 13,47 л А-95-го, що становить 4,85 л/100км! На Лукойлівському такого не спостерігалось (минулого року на ньому їздив в Крим і назад).

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 1 місяць потому...

Біля Варшавки АЗС поміняла назву на BEL OIL. Хтось вже заправлявся там?

то вони будуть торгувати білоруським паливом?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Біля Варшавки АЗС поміняла назву на BEL OIL.

Підозрюю що на Глушецю, біля філармонії, теж власник змінився. А ОККО колись пропонували їх обох купити. Імхо, дарма не придбали, дарма...

то вони будуть торгувати білоруським паливом?

ХЗ.

Сьогодні бачив там такі ціни:

А-95 - 10,05 (ніби)

А-95 євро - 10,29.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Біля Варшавки АЗС поміняла назву на BEL OIL. Хтось вже заправлявся там?

я катаюсь на газу...заправлявся два рази-щось в них не те з обладнанням...як то кажуть "впіхньом невпіхуємоє"...сказав відразу, що на найблищим часом до них не приїду по ГАЗ!

бенза в них нормальна-друг вже 3 рази помпував повний бак-каже нічим не гірша за 92-1 лукойловскій...

п.с.часто катаюсь в Хмельницький через Шепетівку. Так там ніхто окрім цієї заправки іншої не признає...хоча є все-від укрнафти і до лукойлу...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Також заправлявся на Bell Oil біля варшавки.

Є 95, 95 Євро, 92, ДП і ДП Євро.

Заправляв ДП звичайне. Різниці між ОККО не відчув зовсім.

Зараз заправив ДП Євро. Будем пробувать...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Також заправлявся на Bell Oil біля варшавки.

Є 95, 95 Євро, 92, ДП і ДП Євро.

Заправляв ДП звичайне. Різниці між ОККО не відчув зовсім.

Зараз заправив ДП Євро. Будем пробувать...

А ціна 92 від оковського відрізняеця??

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Мій Passat B3 дуже чутливий до якості бензину. Пробував багато заправок і типів бензинів, в основному при нагрузці був чути стукіт пальців. Почав заливать на ОККО 95Пульс, все стабілізувалось, стуків нема, тяга є! :) По витраті не засікав, але і так знаю, при моїй манері йзди по місту не менше десятилітрового відра на 100км :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

Я тумаю що - чи на Конякіна чи на Рівненській - на ОККО однаково непоганий бензин.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Після ОККО, заправив 95 на АНП, двигун при розгоні дивно поводится (ніби труситься). Виїздив під нуль. Більше експериментувати не хочеться.

Заправив 95 евро на БелОйл (Варшавка), Тепер все добре в роботі авто. На хорошому рівні, у порівнянні з ОККО.

По потужності перевірити з 92/95 від ОККО не маю змоги (по місту не ганяю).

Двигун 1,5л.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 1 місяць потому...

Привіт голосував за Окко,класний бензин звичайний 95,супер.Друзі багато чого прочитав в цьому форумі і хочу поділитись інформацією.Знайомий завжди їздить в Білорусію.Ми з ним сперечались звідки бензин беруть.Одним словом Окко,ВОГ,Лукойл тариться в Білорусії і іще якась компанія не памятаю.В друга навіть є відео де всі фури в кучці стоять і на базі якійсь в Білорусії заправляються і на розворот до нас з їхнею нафтою.Просив дати відео щоб виложити тут він навідказ відмовився самі розумієте.От такі справи.Заправив 95 на БелОйл на Глушець повний бак потім відпишусь

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

точно знаю, що раніше ВОГ торгував білоруським А-92 та ДП, та й зараз напевно теж

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

.В друга навіть є відео де всі фури в кучці стоять і на базі якійсь в Білорусії заправляються і на розворот до нас з їхнею нафтою.Просив дати відео щоб виложити тут він навідказ відмовився самі розумієте.От такі справи.

Завжди думав,що паливо економічно вигідніше завозити товарними потягами.На кордоні ні разу не бачив паливних фур(наших). НАскільки мені відомо,то всі фури з Луцька заливають на нафтобазах на території України.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

.В друга навіть є відео де всі фури в кучці стоять і на базі якійсь в Білорусії заправляються і на розворот до нас з їхнею нафтою.Просив дати відео щоб виложити тут він навідказ відмовився самі розумієте.От такі справи.

Завжди думав,що паливо економічно вигідніше завозити товарними потягами.На кордоні ні разу не бачив паливних фур(наших). НАскільки мені відомо,то всі фури з Луцька заливають на нафтобазах на території України.

Ну хто його знає чому вони туди їздили але відео бачив сам.Ну так а звідки нафтобази ту нафту беруть?Можливо був не добор от і брали.Короче бензин у нас поганий одним словом не такий як за кордоном.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну хто його знає чому вони туди їздили але відео бачив сам.Ну так а звідки нафтобази ту нафту беруть?Можливо був не добор от і брали.Короче бензин у нас поганий одним словом не такий як за кордоном.

нафтобази мають жд сполучення по якому і отримують бензин в цистернах

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...