Перейти до змісту

Кто каким бензом заправляет машинку и где


dimmon

Кто каким бензом заливает машинку и где  

830 проголосували

Ви не маєте дозволу голосувати в цьому опитуванні або переглядати його результати. Будь ласка, войдите або зареєструйтесь для можливості голосування у цьому опитуванні.

Рекомендовані повідомлення

навіть ОККО певно щось бадяжить... їхав на море, спланував по гпс-у заправки тільки на ОККО, розхід коливався теж десь від 11 -13 л на сотню...

так що назад плюнув на те окко і лив і шел і вог і тнк - взагалі не помітив різниці. на вогу правда влив 98й - оце був винищувач міг-29 а не машина, така приємна тяга на низах, мммм, тільки на ньому б і їздити

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 910
  • Створено
  • Остання відповідь

Недавно чув таке, що найблищим часом на WOG буде пальне Mustang 100.

Робиться з самого правильного 98 бензину і присадками октанове число піднято до 100. цікаво було б на ньому поїздити

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

скажу більш конкретну інфу - десь з 15го вересня на вог буде дійсно суперовий євро5 95й і 98й...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

навіть ОККО певно щось бадяжить... їхав на море, спланував по гпс-у заправки тільки на ОККО, розхід коливався теж десь від 11 -13 л на сотню...

так що назад плюнув на те окко і лив і шел і вог і тнк - взагалі не помітив різниці. на вогу правда влив 98й - оце був винищувач міг-29 а не машина, така приємна тяга на низах, мммм, тільки на ньому б і їздити

100 процентів, теж таке помітив

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Мабуть буду заливати 92 поки ціна на 95 не впаде (якщо взагалі таке станеться...). Зачем платіть больше?

По ідеї, повинен збільшитись розхід, відповідно і економія менша. Перевіряв?

Ну я ще не доїздив всьо шо залив, тому точно сказати неможу, але попередньо по показах 10л/кілометраж вроді не менше як на 95

Неоправдано: дорожче однозначно. На сотню десь на 15-25 грн!!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

три дні тому заправив 92 на WOGові. Двигун 1.3. Машина стала трохи жвавішою, але п'є бензин як ненормальна. Раніше заправлявся на ANP, Аргос - машина тупила, проте бензину вистачало на довше.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а в мене з точністю до навпаки виходить. Вже навіть порахував.

на ОККО повний бак (хай 45л) по 7,7 виходить 347 грн. На АНП наприклад по 7,45 виходить 336. Але на бензині від ОККО в мене розхід по місту 8,7 літра на 100 км, а на АНП 10 як льоду! От і виходить що 10 грн які я переплатив за бак дешевшого бензу я відбиваю вже на першій сотні км по місту на дорожчому, а інші км я вже економлю. От така от арифметика в мене....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а в мене з точністю до навпаки виходить. Вже навіть порахував.

на ОККО повний бак (хай 45л) по 7,7 виходить 347 грн. На АНП наприклад по 7,45 виходить 336. Але на бензині від ОККО в мене розхід по місту 8,7 літра на 100 км, а на АНП 10 як льоду! От і виходить що 10 грн які я переплатив за бак дешевшого бензу я відбиваю вже на першій сотні км по місту на дорожчому, а інші км я вже економлю. От така от арифметика в мене....

Те саме, тільки розхід дещо менший, на ОККО зараз 7л на АНП 8,2 і лампочка постійно мига. Якщо знаходжу на ВОГ 92-й білоруський то 6,5-6,8, але троха тупить.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

на окко знов з'явився 92й "високий імпорт", сьогодні залив 30л, враження суперпозитивні, а головне 7,35 :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заправляюсь тільки на Лукойлі на Рівненській. Дизель (раніше був Євродизель). Поки без проблем. Завтра їду на ТО 30000 :D. Середній розхід 5.8 л. Дизель :ok2:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

на окко знов з'явився 92й "високий імпорт", сьогодні залив 30л, враження суперпозитивні, а головне 7,35 :)

А какой расход?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

не збивав по новому. та й не дивлюсь особливо - він в мене коливається 13,4-13,6 по місту. мені подобається динаміка - ніякої різниці з їхнім ж 95м. а значить навіщо платити лишніх 70 коп?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

не збивав по новому. та й не дивлюсь особливо - він в мене коливається 13,4-13,6 по місту. мені подобається динаміка - ніякої різниці з їхнім ж 95м. а значить навіщо платити лишніх 70 коп?

із усіх заправок вибрав для себе 92 на окко і тільки. :ok: (це не реклама)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

А ніхто не пробував чудо воговську нафту типу "100 Мустанг" ? Що то таке і як на ньому шприцюється ? Бо 7.45 і 8.90 різниця відчутна.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А ніхто не пробував чудо воговську нафту типу "100 Мустанг" ? Що то таке і як на ньому шприцюється ? Бо 7.45 і 8.90 різниця відчутна.

я заливав пару днів тому. звичайно різниця є. обобливо в наборі шв., а також роботі двигуна на низьких обертах.

Споживання палина на 100км десь на пів літри менше стало.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А ніхто не пробував чудо воговську нафту типу "100 Мустанг" ? Що то таке і як на ньому шприцюється ? Бо 7.45 і 8.90 різниця відчутна.

я заливав пару днів тому. звичайно різниця є. обобливо в наборі шв., а також роботі двигуна на низьких обертах.

Споживання палина на 100км десь на пів літри менше стало.

Але чи воно того варте ? ) Треба буде собі поексперементувати )

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 1 місяць потому...

Народ кто последний раз заправлялся на Лукойле на Ровенской, раньше всегда там заправлялся но последние 2 раза машинка стала работать не ровно, мотор то заглохнет то работает с перебоями иногда лампа засветится мотора. Ездил к мотористам сказали что датчик показывает что лямбда, но сказали скорее всего из-за хренового бензина. Кстати запах 95 на Лукойле или у меня уже галюны но какой-то не такой был как заправлялся. Никто не заметил?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заправился на заправке Мавекс на ул. Карпенка Карого (там где шиномонтаж) 92-м бензином. Последнее время заправляю только 92-й на ОККО и Лукойл. Но от бензина Мавекса я реально афигел. Расход по трассе стал 6,0 - 6,5. Раньше был не меньше 7,1. Машина Dodge Avenger 2.4L

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вчора не завелась, чистив свічки від сажі. Бенз останніх півтора міс.-ОККО -92.

Р.S. Машина - Dacia Logan, двигун на 92 розрахований штатно.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

раніше в основному заправлявся на GFC(євродизель) та WOG. Зараз начитався результатів тестів дизпалива, то лию ОККО євродизель :). Під час літньої поїздки в Крим реально виручив WOG, бо після заправки на Лукойлі (на трасі Київ-Одеса) машина почала вести себе якось дивно - на сталих оборотах і швидкості якось невеличкими ривками їхала, потім навіть лампочка свічок попереднього прогріву загорілася і машина на ходу заглохла. Як тільки долив півбаку ВОГівського дизеля (між Сімферополем і Ялтою) все стало на свої місця.

Відносно бензину - ще коли мав бензинового джигуля, то пару раз мав проблеми з 92-м бензином УкрНафти і АНР. тому в результаті теж тільки на ОККО і ВОГу заправляв.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Машина Dacia Logan 2008

Так як бензин мені компенсують по роботі по тій ціні, по якій заправляюсь (чек прикріпляю) то заправляюсь виключно ОККО - 95 pulls (найдорожчий на окко 7.99грн\л при ціні звичайного 95го там же 7.50) :)

Нарікань нема, бензин просто бомба

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...