Перейти до змісту

Кто каким бензом заправляет машинку и где


dimmon

Кто каким бензом заливает машинку и где  

830 проголосували

Ви не маєте дозволу голосувати в цьому опитуванні або переглядати його результати. Будь ласка, войдите або зареєструйтесь для можливості голосування у цьому опитуванні.

Рекомендовані повідомлення

Зараз постійно заправляюсь на ОККО. Один раз заправився на ВОГ біля риббази - більше ніколи туди не заїду, залили чорт зна шо.

То ще бомба паливо, в порівнянні з тим, що раз заправив на ВОГ в Горохові :0045:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 910
  • Створено
  • Остання відповідь

WOG базується на бензику Дрогобицького розливу, боюся я його, от щойно залив на лукойлі по 6.04 а кажуть вже буде по 6.14 вночі, куплю собі байка колись ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заправляємося на Лукойлі постійно вже пару років. По талонах дизелем. Передостанній раз заправився перед відрядженням до Львову. Було в баку до заправки літрів 15. Залив 40. 40 км машинка їхала як завжди. Далі взявся обганяти маршрутку - бус більше 110 їхати не хоче. Газ до поліка - по барабану. Ледве обігнав. Тільки на зворотньому шляху, коли дозаправили 10 літрів в Дубно, почала їхати. Помітив, що коли заправлявся - на заправці стояв Лукойлівський заправщик. Зараз коли заїжджаю на запраку і бачу заправщик - тарабанюсь на другу. А взагалі, коли в відрядженні далеко й немає можливості аправлятись по талонах, заправляюсь на ОККО. Як бензин, так і соляра ще ні разу не підвела по якості. На жаль не мона в Луцьку заключити угоду з ОККО. Тра в Рівне їхати...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А ніхто не пробував ВОГовського мустангу? Чув ніби хороше пальне, чи може це неправда?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

Заправився 95-преміум на Коньякіна (ОККО була закрита) - вперше проїхав 112 км. на 9-ти літрах. Тяга тож - ОГОГО! :D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А ніхто не пробував ВОГовського мустангу? Чув ніби хороше пальне, чи може це неправда?

Хороше. Рекомендую заправку ВОГ недалеко від Глобуса

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...
WOG базується на бензику Дрогобицького розливу :ohmy:

уже давно не Дрогобицький. Якщо цікавить хто виробник бензину на АЗС WOG - дивіться в копіях сертифікатів відповідності чи свідоцва про визнання інозменого сертифікату що є куточку споживача

офіційна інформація про Бензин 95 MUSTANG від WOG http://wog.ua/ukr/news/179/

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

якщо так тільки за, але вже потроху задовбує ціна мабуть буду заливати на Укрнафті, незнаю який там дизель але найдешевший

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ше один момет з приводу Мустанга (ВОГ), 95преміума (АНП) та 95 пульс (ОККО). Так от на всі ці перераховані "марки" бензина державних стандартів НЕ ІСНУЄ!!! Тобто все це той самий 95-й бензин, але в силу зміни назви, склад його нерегулюється ніякими ТУ, і різняться вони між собою лише видами і кількістю присадок. Правда, на відміну від бодяжних мустанга і пульса, 95прем. від анп це простий 95-й але румунського в-ва. І з приводу "точно як в аптеці" - всі паливороздаточні колонки заздалегідь налаштовані так, що при індикації 20л, відпущена доза=(!!!)19,96л. Тобто маємо на кожних 20-ти літрах "-40 гр".Таке дозування проходить "в межах допуска" і контр. ограни за це не карають.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Что-то на WOG и на ANP щас очень плохой 95-й.., машина не тянет и плохо заводиться стала.., раньше была отличная горючка, а сечас 92-й намного качественнее тем 95-й. У знакомого Крайслер, так он после заправки на ANP вообще глохнуть стал...(((

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

проскакувала інфа що 95 розганяють з 92 допоміжними присадками і багато знайомих вже давно перейшли на 92 і непереплачують

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну і зібрались майстри поп№%"*ти!

2 ZaZik

Шановний, якщо Ви "не в темі" то нехрен чуш всяку писати про ТУ, стандарти і сертифікати!!!

2 Adeon

А Ви шановний, поремонтуйте зі своїм другом свої машини, тоді вони і заводитись з пів-оберту будуть, і глохнути перестануть!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Babay, на основі чого такі наїзди? Якщо ти "в тємі", то поясни нам темним що до чого.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

проскакувала інфа що 95 розганяють з 92 допоміжними присадками і багато знайомих вже давно перейшли на 92 і непереплачують

Абсолютна правильна інфа :D . На бензовоз А92 (часом навіть і 76 може бути) додається ......... як сказати........."бутилочка з нафтізіна" присадки. І все маємо "диво" Тепер є бензовоз А95, питома теплота згорання якого яка була до "дива" така і залишилась , бо присадки піднімають ТІЛЬКИ ОКТАНОВЕ ЧИСЛО. Наступний момент заправляємо цей "95й" в бак - ніби краще як 92-й, але якшо машина постоїть 5-7 днів то присадки в баку окремо - 76й теж окремо, тоді (блін тож їхало, летіло) грішимо на шо завгодно - типа відсиріло, застоялось і т.п. Ще інформація для роздумів - раніше максимальний термін зберігання бензина був 3роки, зараз 3 місяці (але це не значить шо він став більш "натуральний і без консервантів :D " просто через 3 місяці вся та хімія в бензині може розкладатись, іншими словами "бензин розслоюєця"- словами нафтовиків). Знаю що на укрпетролі 92й був чистий перегон без присадок. 95й же шляхом перегону на Україні НЕ ВИПУСКАЄТЬСЯ.

Ще якось доводилось бачити (і в руках тримав) девайс, який керується дистанційно пультом як в сигналізації, призначення цього девайса(а ставиться він в бенз колонки) - по команді з пульта показувати дозу бензина не відпущену а на 10-20% більшу. Але хочу наголосити що на таке диво техніки нарватись можна тільки в "колгоспних, сільських та ін обдертих" АЗС, компанії, у яких мережі АЗС таким не страдають, бо для них тут втрата репутації може завдати більше збитків, ніж заробить той девайс. НІКОЛИ НЕ ЗАПРАВЛЯЙТЕСЬ НА "НЕ БРЕНДОВИХ" АЗС. Отаке.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну і зібрались майстри поп№%"*ти!

2 ZaZik

Шановний, якщо Ви "не в темі" то нехрен чуш всяку писати про ТУ, стандарти і сертифікати!!!

2 Adeon

А Ви шановний, поремонтуйте зі своїм другом свої машини, тоді вони і заводитись з пів-оберту будуть, і глохнути перестануть!

ТО будь добрий наведи №№ стандатрів і переконай. А інфа, що їх немає, отримана від тех. директора одного з місцевих нафтотрейдерів, і недовіряти цій людині в мене підстав немає.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ВОГ у меня самая последняя заправка на которую заеду, там бенза вообще ужас. А насчет 95 это 92 с присадками это точно, я всегда заправляюсь 92 машине лучше будет и кошельку.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

присадки очень часто использовались, используются и будут использоваться.

просто на заправках, гады, не всегда указывают, что бензин с присадками

АИ 95 - это без присадок, АЕ 95 - с присадками (вроде бы так)

бензин с присадками имеет большую летучесть, поэтому очень сильно воняет на заправке.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

На скільки мені відомо, то в Україні автомобільні бензини мають випускатися відповідно до вимог ДСТУ 4063-2001 «Бензини автомобільні. Технічні умови.» Згідно ДСТУ передбачено п'ять марок бензинів (А-76, А-80, А-92, А-95, А-98). В цьому переліку немає "мустангів", "преміумів", "плюсів".

В Європі вимоги до бензинів встановлено нормативним документом ЕИ 228-99 «Автомобільні палива. Неетилований бензин. Вимоги і методи випробувань.» ЕИ 228-99 передбачає три марки бензину Регуляр Євро-92, Преміум Євро-95 і Супер Євро-98 та 10 класів за характеристиками випаровуваності. Також можуть діяти національні стандрти.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

тех. директора одного з місцевих нафтотрейдерів

Це, що АНКО чи Аргос?

Да, це серйозні контори :D

Вище перелічені марки 95-го бензину покращеної якості (мустанг, Пульс) мають, як і всі інші нафтопродукти, технічні умови на виготовлення і сертифікати відповідності. А також відповідають ДСТУ 4839:2007.

І, якщо таке говорить тех. директор, то його слова ставлять під сумнів відповідність займаній посаді!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

тех. директора одного з місцевих нафтотрейдерів

І, якщо таке говорить тех. директор, то його слова ставлять під сумнів відповідність займаній посаді!

Значить вижену і хай іде замітати вулицю :( . Я яка контора не скажу просто щоб не підставляти людину :0084:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну виганяти нікого не треба! Просто перед тим як щось говорити треба бути впевненим в своїх словах.

Ну а сам я заправляюсь на АЗС великих мережевих компаній.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Babay, на основі яких нормативних документів виготовляється бензин марки Мустанг? Чим він перевершує вимоги стандарту ДСТУ 4063-2001? Де можна почитати ДСТУ 4839:2007?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Поліпшення якості бензину А-95 здійснюється, відповідно до вимог Інструкції по поліпшенню якості “Технологія удосконалення якості автомобільних бензинів згідно з EN 228 та ДСТУ 4839:2007” згідно ТУ.

А по ДСТУ можна брошурку купити або пошукати в бібліотеці.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В мене дизель з ним більш меньш все ясно, а от як я колись шоканувся, що мій родич заливав в свою нулячу тойоту камрі 92-й на Укрнафті, він дядько не дурний і тепер я почав його розуміти. От блін як получається: 95-й, 98-й, 135-й, 257-й - так дивись і нафту перестанемо використовувати - тільки самі присадки :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Babay Не умничай! Я всего лишь проконстатировал факт...

Сегодня заправился на ОККО 92-м, не перенастраивая ни зажигания, ни карбюратор двигатель совсем по-другому работать стал, машина отлично тянет и расход нормальный. Много кого с Волынь-АВТО знаю, там заправляются.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...