Перейти до змісту

Кто каким бензом заправляет машинку и где


dimmon

Кто каким бензом заливает машинку и где  

830 проголосували

Ви не маєте дозволу голосувати в цьому опитуванні або переглядати його результати. Будь ласка, войдите або зареєструйтесь для можливості голосування у цьому опитуванні.

Рекомендовані повідомлення

Сьогодні виїздив бак 92-го бензину з АNP та що біля готелю Світязь. Витрата суто по місту получилась 8 л. (машина Ланос 1.5). На якість нарікань не маю.

та по розходу вроді нормально а вот тяга явно не та. маю на увазі 95.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 910
  • Створено
  • Остання відповідь
та по розходу вроді нормально а вот тяга явно не та. маю на увазі 95.

95-й не пробував саме тому що хто зна з чого його забадяжать. 

Доречі, в черговий раз заправився на аветрі, що на вул. Зв'язківців.  Якість бензину там завжди була достойною. 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...
Институт потребительских экспертиз решил проверить качество топлива наиболее популярного бензина А-95. Пробы брались в столице на АЗС крупных сетей – «Укртатнафта», ОККО, WOG, «Лукойл», ТНК, Shell, «Укрнафта», «Укравто», ANP, «Авиас», КЛО, «Золотой Гепард», БРСМ. На некоторых заправках А-95 был на 40–50 копеек дешевле, чем у остальных участников. Это насторожило специалистов и, как оказалось, небеспочвенно. Пробы были отправлены в сертифицированную лабораторию, где их проверяли на соответствие нормативам. Исследованию подверглись октановое число, фракционный состав, массовая доля серы и бензола, концентрация фактических смол, суммарная доля ароматических углеродов. В целом результаты оказались неоднозначными, и поводов для излишнего оптимизма не дали. Октановое число – один из главных показателей, характеризующих качество топлива, не соответствовало нормативам в 30 процентах случаев! Были превышения также по содержанию серы и бензола. Подтверждая прогноз, качество топлива оказалось прямо пропорциональным его цене. Остальные участники теста показали стабильные результаты, уложившиеся в нормы ДСТУ 4063-2001. Не обошлось и без сенсаций. Проба «обычного» А-95, которую специалисты отобрали на АЗС ОККО, оказалась «евробензином», поскольку уровень содержания серы в нем был менее 0,0005 процента (экологический стандарт Евро 5). Напомним, сера является самым вредным для двигателя и экологии компонентом топлива, а ее удаление из бензина крайне дорогостоящим процессом. В целом «кризисное» качество оказалось полярным. Крупные брендовые сети держат цену, но они и предлагают качественное топливо, а сэкономив, можно получить не очень хорошее горючее. (С)
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ОККО рулить, перевірено на практиці

Всегда заправлялся на Лукойле на Ровенской, но вчера не было времени туда ехать, заправился на ОККО. Результат, сегодня утром заглох на повороте, я офигел :(, случайность, возможно но с Лукойлом не было проблем. Хотя помню что похожая проблема уже была, а вообще раньше тоже иногда заправлялся на ОККО когда оно только открылось а потом как мне показалось оно испортилось.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ОККО рулить, перевірено на практиці

Всегда заправлялся на Лукойле на Ровенской, но вчера не было времени туда ехать, заправился на ОККО. Результат, сегодня утром заглох на повороте, я офигел :(, случайность, возможно но с Лукойлом не было проблем. Хотя помню что похожая проблема уже была, а вообще раньше тоже иногда заправлялся на ОККО когда оно только открылось а потом как мне показалось оно испортилось.

Так найчастіше буває з тими хто заправляється будь-де, а потім один раз на ОККО. Бензин згідно "євро" норм повинен мати значну кількість миючих добавок. От воно і змило всяку гидоту в двигун.

Якщо повний бак виїздиш - на другому буде все ок.

Ми просто заглядали в двигуни які більше року постійно заправлялись лише на ОККО звичайним 95-м, воно того варто щоб за нього переплачувати.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Так найчастіше буває з тими хто заправляється будь-де, а потім один раз на ОККО. Бензин згідно "євро" норм повинен мати значну кількість миючих добавок. От воно і змило всяку гидоту в двигун.

Якщо повний бак виїздиш - на другому буде все ок.

Ми просто заглядали в двигуни які більше року постійно заправлялись лише на ОККО звичайним 95-м, воно того варто щоб за нього переплачувати.

А в какой еще мотор вы заглядывали в смысле кто на чем ездил, может сравнивали?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Перепробував весь 95 бензин майже на всіх АЗС,

на дешевших платиш менше за паливо, але і розхід палива збільшується на 15-25%, та щей коптить як дизель, :angry2:

на Wog чуть краще, але всерівно :( .

Тому вже півтора року постійно заправляюсь лише на ОККО звичайним 95-м :ok: , розхід як по книжці, не димить, і авто їде коли тиснеш на газ,

тому тепер тільки ОККО :smile-zachot:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Тому вже півтора року постійно заправляюсь лише на ОККО звичайним 95-м :ok: , розхід як по книжці, не димить, і авто їде коли тиснеш на газ,

тому тепер тільки ОККО :smile-zachot:

ИМХО Я всегда на Лукойле, но вчера когда на ОККО заправился мне показалось что машинка тянет слабее чем на Лукойле.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ну чесно кажучи, заправляю свій Гольф(2ка) 92м ...

переважно на Лукойл також .. .але і на ОККО теж досить часто заглядую ...

якість впринципі досить непогана, не жалуюсь ...

а от після заправки на АНП, часом різниця відчувається ... не глохне, але так сказать "дьоргається" ... я вже грішив на саму машину ( бо ж досить стара) але після заправок на Лукойл/ОККО ефект "дьоргання" пропадає ...

отако ..

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ИМХО Я всегда на Лукойле, но вчера когда на ОККО заправился мне показалось что машинка тянет слабее чем на Лукойле.

Ні, це тобі просто показалось :)

щось я не довіряю ні укр. ні рос. бензину :D

За цих півтора роки що я заправляюсь на ОККО, прикрих випадків не було!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Токашо вернулся с Херсонщины. Заправил в Луцке под пробку пульс. Доехал до трассы Киев-Одесса. Оставалось еще около четверть бака. Там добил до полного опять пульсом. И машина просто перестала ехать. Кое как доклыгал до Новой Каховки. Там залился на Шелле 95-м. Совсем другое дело. Потом на обратном пути опять там-же Шелл 95. Потом в Сквире опять Шелл-95 + присадка для очистки топливной системы Шелл. Вери гудовский оказался бензин. Причем на разных заправках.

ЗЫ В луцке всегда ОККО-95

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Мої останні заправки у зв’язку з цінами спонукали мене до експерименту. Значить побутує думка (думаю читали якщо не всі то майже всі) що в нас просто нема бензину з октановим числом 95, а то просто в кращому випадку 92 з присадкою.

Залив 92 ВОГ заправка біля Мат-мата. Результат просто піпец, добре що небагатозаправив і швидко виїздив.

92 ОККО - різниці між їхнім же 95 невідчутна взагалі!

Мабуть буду заливати 92 поки ціна на 95 не впаде (якщо взагалі таке станеться...). Зачем платіть больше?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Мої останні заправки у зв’язку з цінами спонукали мене до експерименту. Значить побутує думка (думаю читали якщо не всі то майже всі) що в нас просто нема бензину з октановим числом 95, а то просто в кращому випадку 92 з присадкою.

Залив 92 ВОГ заправка біля Мат-мата. Результат просто піпец, добре що небагатозаправив і швидко виїздив.

92 ОККО - різниці між їхнім же 95 невідчутна взагалі!

Мабуть буду заливати 92 поки ціна на 95 не впаде (якщо взагалі таке станеться...). Зачем платіть больше?

А в яку машинку заливав?

Спробуй ще на Володимирській ВОГ 92-й, тільки спочатку уточни чий він у них. Там 92-й майже завжди білоруський як і на ОККО, а він хоч в не найкращий проте дуже економічний і в рази краще ніж АНП 92/95

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Дуже часто заправляюсь на око пульсом... але оскільки в Луцьку око один, то ше частіше заправляюсь де інде, заправками не перебираю, тому що якшо не заливаю пульс то завжди добавляю присадку до пального, помагає, великої різниці не бачу в бензинах, а от коли був в мене джигулик та заправлявся я 92 і ше й присадки не використовував, то приходилось теж вибирати заправки, щоб машина їхала... :)

але скажу шо пальне дуже часто гавняне в нас на більшості заправках, Луцьке око ше поки не підводило, а от колись заправлявся в Рівному, то не сподобався там бензин, шось багато зїла машинка..

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Токашо вернулся с Херсонщины. Заправил в Луцке под пробку пульс. Доехал до трассы Киев-Одесса. Оставалось еще около четверть бака. Там добил до полного опять пульсом. И машина просто перестала ехать. Кое как доклыгал до Новой Каховки. Там залился на Шелле 95-м. Совсем другое дело. Потом на обратном пути опять там-же Шелл 95. Потом в Сквире опять Шелл-95 + присадка для очистки топливной системы Шелл. Вери гудовский оказался бензин. Причем на разных заправках.

ЗЫ В луцке всегда ОККО-95

Был этому свидетелем. Пульс от ОККО отстой полный... На заправке ОККО что на трассе Киев-Одесса я залил до полного 92-й. У меня двигатель 2.4 автомат. Так в Новой Каховке у меня расход получился меньше чем у TreNeR. А бензин Шелл это сила!!! Пока самый лучший ,что я пробовал. По дороге домой я был полностью гружен и расход у меня был 7,8. И при этом падал. Ни одна Луцкая заправка не давала такой результат.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Мабуть буду заливати 92 поки ціна на 95 не впаде (якщо взагалі таке станеться...). Зачем платіть больше?

По ідеї, повинен збільшитись розхід, відповідно і економія менша. Перевіряв?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

заливаю 92-й... стараюся на окко, але часом на лукойлі. Пілся останньої заправки на лукойлі розхід став 8.3 по трасі!!! (по місту такого зроду не було) і машина ледве їхала.Сьогодні залив окко + їхній очисник інжектора, як результат розхід зменшився і машинка полетіла. тепер на лукойл не буду їздити.

П.С. заправщик, до речі, коли побачив, що я ллю очисник інжектора і 92, переконував мене залити 95 пульс, казав, що то те саме, просто дешевше виходить...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А мені той Шелл якийсь стрьомний - стоїть одна заправка в степах України інша біля Криму, щось я не можу зрозуміти їх рентабильність впринципі і наскільки вигідно фурою через всю Україну гнати на пару заправок.

п.с. завжди коли везу якогось новенького через Сквиру коли кажу що зараз буде заправка Шелл народ починає втухати:)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

для 4iter

тиждень тому заправлявся на лукойлі (дубенська) заправник сказав що 95 в них зараз імпортний а 92 гавно

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А мені той Шелл якийсь стрьомний - стоїть одна заправка в степах України інша біля Криму, щось я не можу зрозуміти їх рентабильність впринципі і наскільки вигідно фурою через всю Україну гнати на пару заправок.

п.с. завжди коли везу якогось новенького через Сквиру коли кажу що зараз буде заправка Шелл народ починає втухати:)

Напевно ти мало їздиш по Україні. Якщо на західній частині нашої країни їх мало то це не значає що

стоїть одна заправка в степах України інша біля Криму
,... А той хто втухає тому і флаг в руки... Спочатку треба заправитись там а потім щось говорити.

Список АЗС Shell в Україні

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Мабуть буду заливати 92 поки ціна на 95 не впаде (якщо взагалі таке станеться...). Зачем платіть больше?

По ідеї, повинен збільшитись розхід, відповідно і економія менша. Перевіряв?

Заправились на ОККО обое до полного. Я Пульс в Сенс 1,3; Parfumer 92-й в Avanger 2,4. В новой Каховке я залил на 222 грн, Parfumer на 190грн. Что тут еще считать. Ехали вместе на отдых. Один за другим ;)

п.с. завжди коли везу якогось новенького через Сквиру коли кажу що зараз буде заправка Шелл народ починає втухати:)

От Сквиры до Луцка(~380 км) спалил всего четвертьбака(ну может максимум 17л.) Шелла-95;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А в яку машинку заливав?

Спробуй ще на Володимирській ВОГ 92-й, тільки спочатку уточни чий він у них. Там 92-й майже завжди білоруський як і на ОККО, а він хоч в не найкращий проте дуже економічний і в рази краще ніж АНП 92/95

VW B4

Мабуть буду заливати 92 поки ціна на 95 не впаде (якщо взагалі таке станеться...). Зачем платіть больше?

По ідеї, повинен збільшитись розхід, відповідно і економія менша. Перевіряв?

Ну я ще не доїздив всьо шо залив, тому точно сказати неможу, але попередньо по показах 10л/кілометраж вроді не менше як на 95

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

От Сквиры до Луцка(~380 км) спалил всего четвертьбака(ну может максимум 17л.) Шелла-95;)

Як я хочу такий росход.... В мене 15 на 100ку, останній раз як залив 5-тий взагалі став 17, хоча сильно не газував, перемішав з 25 літрами 2гого на тому ж ОККО стало 15. Все таки брендові заправки тримають рівень, ціна там сильно на 5-тий відрізнялась на той час?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...