Перейти до змісту

На ДПЗ якийсь покидьок мало не згвалтував 10-річну дівчинку!


omur

Рекомендовані повідомлення

  • Відповідей 192
  • Створено
  • Остання відповідь
Люди, проводжайте жінок

хулі ж ти не провів?

+1 :lol::P:D

саму першу потерпілу (школярку) вже виписали з лікарні додому...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

President, оте "внатурє", "шльоц" і т.п. якось по тому ж гопніцькому виглядає, нє? Невже так важко спілкуватись без тупорилого блатняка?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

не флудіть, ФОРУМЧАНИ (а то любите доколупуватися і займатися кармодрочерством), говоріть по темі

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

До мене років 10 тому в центрі причепився пацанятко, ну зовсім малеча, але конкретно під'їхав. Так я йому пригрозила сумкою (там пляшка пива була) по голові заїхати - і все, пацан повірив що так і буде і відстав. І парабелума не треба.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Що це за збої ,в мене 2 поста пропало. В цій темі сьогодні писав після поста 103 так його немає.

Halcogen свій пост №103 сьогодні писав так це точно ,а пише що вчера .З датою на форумі якісь накрути

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Так шо там з новиною, що його впіймали? Зранку було написано, після того збою все пропало. Є якісь новини?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А зранку було написано : "Вчора ввечері його взяли. Випускник Ліпін. Їх повипускали пачками, бо не мають чим годувати. Впізнала по фотороботу студентка юрфаку. На автостанції."

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Впіймали чи ні,це ще невідомо,наразі маємо таке!

От і не озброюйся тут...

:0004:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Виходить - що ні. Я чомусь думаю, що його зможуть впіймати тільки звичайні мешканці Луцька, які збіжаться на крики його чергової жертви і на місці події проведуть затримання - а ні як не наші правоохоронні органи...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а Луцьк ну такий вже гігантський мегаполіс, що люди в сірому просто не можуть патрулювати всі райони... :angry: сміття є сміття, реальними справами їм важко займатись... <_<

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я вже своїм знайомим дівчатам і дружині раджу,при можливих нападах, на всю горлянку відбиватись чим є,пирскати з балона,діставаного з кишені на поготові,й найголовніше:

репетувати на все горло "МАНІЯК","ДОПОМОЖІТЬ,МАНІЯКА ЛОВІТЬ",чи щось подібне,

мо й справді так сппіймають,тоді несолодко прийдеться,навіть забухалому бидляку,мо,дійде чим то пахне!!!

:0004:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Співробітниця сьогодні розповіла,що на нїї сестру позавчора напав якийсь мужик біля гуртожитку Торгівельного технікуму(під мостом),але вона змогла вирватись і добігти до гуртожитку.Але вчора в тому ж таки районі першокурсницю згвалтували.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Да цього то може й зловили вже... біда в тому, що інші уроди повилазили...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Виявляється, що того дурня, якого взяли мусора жертви не опізнали. Просто він дурний і коли його стали питати, став грузитися, а мусорню збило з толку, шо чувак без застосування спец. фіичних методів грузиться (ну значить він, коли так).

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

щось я вже загубився в історії...

так скільки уже є жертв? когось убито? когось згвалтовано? (ТОЧНО, а не чутки...)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

щось я вже загубився в історії...

так скільки уже є жертв? когось убито? когось згвалтовано? (ТОЧНО, а не чутки...)

p, li { white-space: pre-wrap; } http://toplutsk.com/biznews-news_2187.html

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Просто він дурний і коли його стали питати, став грузитися, а мусорню збило з толку, шо чувак без застосування спец. фіичних методів грузиться (ну значить він, коли так).

Хтось шось поняв? Оновити "чуваку" БІОС, почистити автозагрузку щоб "грузився", як треба?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Кажуть що сьогодні зранку ще одну дитину коло Слона згвалтували. І здається вона померла (((

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Токо шо теща сказала, что у нас в парке 900-летия мужик приставал к теткам :)

Вызвали милицию, вроде задержали.

ЗЫ источник - натурально ОБС :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...