Перейти до змісту

На ДПЗ якийсь покидьок мало не згвалтував 10-річну дівчинку!


omur

Рекомендовані повідомлення

Имею информацию от "одного из верхних начальников обласного управления ", разговаривал с ним буквально утром сегодня, никого не взяли и кроме двух случаев попыток изнасилования больше не зафиксировано! По мере общения с ним буду закидывать инфу. То , что отрабатывают "душевно больных", наркоманов, ранее судимых за домогательства и изнасилывание и т.д. это он подтвердил, но конкретно никого не арестовали и обвинений никому не выдвинули. На тему того, что это дело приклеют какому-нибудь психу, такого не сделают из принципа, т.к. у них всех тоже есть жёны, дочки, сёстры и т.д., это он заявил со всей ответственностью.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 192
  • Створено
  • Остання відповідь

З приводу маніяка в Торчині. Конкретного нічого. ББС докладає що вроді є два напади чи їх спроби. Інфа не провірена, но одне точно міліції в самому СМТ побільшало.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Сьогодні проходив повз Старий Ринок, було велике скупчення людей і 2 машини міліції, в середині машини сиділа плачуча дівчина, яка щось розповідала міліціонеру......не знаю пов"я зано це з маньяком, чи ні, кажу, що бачив.

Може хтось має підтвердження чи спростовування.

п.с. про душевного хворого про якого писав раніше, інформацію спростовано, так як таких затриманих в міліції щодня безліч, їх просто перевіряють, питають його оточуючих чи нічого дивного не помічали, ось чому до мене приходила міліція. Його доправили на лікування.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В неділю чоловіка, дуже схожого на фоторобот бачили в мене на роботі, 40 квартал.

Він ходив і п’ялився на дівчат і дітей, десь пів години...

Я його не бачила, але колеги були налякані.

І все ж таки виникає думка, а чому ж не подзвонили в міліцію?.... не знаю...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В неділю чоловіка, дуже схожого на фоторобот бачили в мене на роботі, 40 квартал.

Він ходив і п’ялився на дівчат і дітей, десь пів години...

Я його не бачила, але колеги були налякані.

І все ж таки виникає думка, а чому ж не подзвонили в міліцію?.... не знаю...

В день на протязі пів-години в міськвідділ міліції в Луцьку може поступити до 2-4 дзвінків про впізнання в прохожих особи "ну дуже подібної до тієї, що на фотороботі" і то частенько в абсолютно протилежних кінцях міста...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

На вул. Львівській працівники перукарні в одному з відвідувачів впізнали злочинця. Визвали міліцію, а ті його забрали. Велика ймовірність, що то наш "герой", а можливо і знову ні...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Їхав вчора в маршрутці... Сидів музичок, наблюдав за жінками, описував з ніг до голови своїми поглядами, переживав дуже!.. І що потрібно відразу звонити в міліцію?.. Я сам буває задивлюсь :rolleyes: Напевне на другий раз потрібно відразу бити в морду і кричати "міліція" Злякається - він! Не злякається - і отримаєш синячок під оком!.. Я це все кажу тільки до того, що дуже багато людей підходять під даний фоторобот, а це дійсно запутує слідство! Бий всіх схожих, ану випадково кого треба побєм))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Пішов слушок, що взяли якогось в районі Боремля, міліціянти перевіряють його.

Може хтось має точнішу інформацію?

Хто знає - відпишіться пліз.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Метод борьбы?

icon_plus_1.gifПольських збоченців «каструватимуть» хімією
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

доречі досить багато педофілів добровільно погоджуються на такий вид кастрування. Вони усвідомлюють, що вони роблять погано, але нічого не можуть з собою зробити. Отак-от... (в якійсь передачі бачив)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

доречі досить багато педофілів добровільно погоджуються на такий вид кастрування. Вони усвідомлюють, що вони роблять погано, але нічого не можуть з собою зробити. Отак-от... (в якійсь передачі бачив)

Ага, усвідомлює... Можливо ще ті що десь у кущах стоять, спостерігають за дітьми чи жінками і втєхаря мозолять там свою піппіську - на більше сміливості не вистачає, то ще усвідомлюють, що вони хворі. А як дана особа агресивно нападає: наносить удари, проникаючі ножові поранення(загалом застосовує холодну зброю), то фіг він тобі добровільно погодиться на інєкцію, і фіг він розуміє, що хворий! Якби точно його зловили, я - за каструваня механічним способом, а потім уже в дурку!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

статью можно отменить и через 10 лет, а кастрацию хрен отменишь. наши доблесные милициянты выбьют показания из какого-то тихого дрочунишки и под нож его пиписку, а потом как с Чикатило - ой простите, мы не того казнили

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Пішов слушок, що взяли якогось в районі Боремля, міліціянти перевіряють його.

Може хтось має точнішу інформацію?

Хто знає - відпишіться пліз.

Знайомий, працівник ліпінської дурки, в суботу повідомив мені, що спіймали покидька.

Совали його в Ліпінах по кабінетам. Але якого з них, невідомо.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

(с)

Коли, де і за яких обставин вдалося впіймати негідника, котрий понад два тижні тримав у напрузі волинську столицю, начальник карного розшуку Луцького МВ УМВС на Волині Василь Приймачук не розповідає. У телефонному коментарі СіД-ФМ він наголошує, що наразі триває слідство і посилається на службову таємницю», – повідомляють «Волинські Новини».

Нагадаємо, що цьогоріч, 8-вересня, між 13-ою і 14-ою годиною, в районів ЛПЗ, в масиві “Дубки”, негідник звинив спробу зґвалування 10-річної школярки. Дівчинка, після такої наруги, потрапила до лікарні, адже нелюд не лише поглумився над дитиною, а ще й побив: зламав ніс, серйозно травмував ліве око. З малечею довелося працювати не лише медикам, але й психологові.

Наступного дня, себто 9 вересня, в районі ЛПЗ невідомий знову вчинив спробу ґвалтування. Цього разу він обрав жертвою 25-річну дівчину. Вечірньої пори, близько сьомої, він назирці йшов за нею вулицею, зайшов у під'їзд і сів у ліфт. Там став до неї чіплятися та пропонувати інтим у не дуже природний спосіб. Втім скоїти свого лихого задуму йому, на щастя, не вдалося. Єдине, що зловмисник поранив дівчину чимось гострим та іржавим, схожим на ніж.

До речі, в обох випадках міліція розшукували підозрюваного віком 35-40 років. Понад два тижні Луцьк жив у страху, правоохоронці скласти фотороботи, відвідували, школи, ЖЕКи та інші велелюдні місця.

Містом поповзли чутки, луцькому ґвалтівникові приписували все нові й нові злочини. Міліція все спростовувала, запевняючи, що в Луцьку було лише два напади. Схоже тепер городяни зітхнуть із полегшенням, - пише СіД-ФМ.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

На початку тижня електронні ЗМІ потішили лучан звісткою, що сексуального маніяка міліція нарешті затримала. Новина прозвучала і у вечірніх випусках українських новин. Однак луцький міський голова Богдан Шиба на щовівторковій оперативній нараді не підтвердив цієї інформації.

- Я не можу сказати, що маніяка спіймали. Поки не буде свідчень, доказів, рано робити гучні заяви. Вчора ввечері перечитував інтернет-новини і зробив висновок, що вони досить суперечливі. Такий різнобій збиває з пантелику людей. Давайте дочекаємося офіційної інформації від міліції і тоді будемо робити висновки, - зазначив Богдан Шиба.

http://www.simya.com.ua/articles/59/26493/

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Оце вже слухи полізли:

Хоч ЗІК ще 28 вересня повідомляв про затримання луцького маніяка, до цього часу офіційної інформації про цю подію немає. Однак, за неофіційною інформацією, 29-річного злочинця, мешканця Рованців (Луцький район), затримали таки 28 вересня. Він хворіє на шизофренію і перебуває на диспансерному обліку. Міліція інкримінує йому лише один злочин – спробу зґвалтування 10-річної школярки.

Про це 2 жовтня повідомив власкор ЗІКу.

За конфіденційними даними, правоохоронці вже не пов’язують два злочини з одним маніяком.

Джерела кажуть, що другий злочин був скоєний сином правоохоронця високого рангу. А відтак версію про маніяка будуть поширювати й надалі, аби захистити сина від відповідальності.

Підозрюю, що міліціянти так нікого путнього і не затримали, а лише намагаються заспокоїти трохи людей. І, можливо, все таки повісять цю справу на якогось психа, бо дуже вже змахує ця справа на "вісяк".

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Якщо подумати логічно - як можна когось знайти через 2-3 тижні після злочину, якщо навіть фотороботу путнього не має... Глухарь...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...