Перейти до змісту

На ДПЗ якийсь покидьок мало не згвалтував 10-річну дівчинку!


omur

Рекомендовані повідомлення

Я теж можу пройтися ввечері з пивом і морда в мене (особливо одразу після стрижки) не сильно добра. То я ман'як? То мене теж стріляти чи 3,14здити.?

Нє, Женя, ти ростом не підходиш :)

А якщо серйозно:

За описами очевидців, гвалтівник: чоловік до 40-рока років, невисокого зросту, худорлявий, злегка неголений, ймовірно, що волосся з сивиною.
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 192
  • Створено
  • Остання відповідь

До речі на офіційному сайті Управління МВС України у Волинській області ні в новинах, ні в прес-релізах про жодну із вищеописаних подій ні пари з вуст...

http://www.police.gov.ua/press.php

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А кому кіпіш нада?

Тихесенько завалять урода і т-с-с-с-с!

REDAKTOR ростом кажеш? ..Гм.. Заміню бейсіка (бордовсього) на кепку - лоховску. Куплю барсетку. Сємки я вмію лузати і Жигулівське пиво (Київського пивзаводу №1) люблю ..

ах да.. забув.. нада похудати наполовину... і шорти купити..

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А кому кіпіш нада?

Тихесенько завалять урода і т-с-с-с-с!

Та непевно більш за все так і буде... Але краще б на Театральному майдані, привселюдно, тупим ржавим ножем йому яйця відрізали! :angry: Тоді б й іншим наука хороша була б!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

наше общество ишо не доросло до такого... мы ж, цуко, свидомые и гуманные. бля.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Тихесенько завалять урода і т-с-с-с-с!

ніхто нікого як завжди не знайде...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

капец если по таким ориентировкам заламывают то может мне сходить постричся.. ато вдруг доблесный ппсник признает во мне кавонибудь.. :0037:

как говорит товарисч корчинский встань перед зеркалом и спроси себя пойдеш ли ты воевать если там что - и если ответ да - вставай и иди прямо сейчас!

ps я пару лет назад находясь в состоянии АО по поводу дня рождения знакомой поучаствовал в попытке суда линча над месным забулдыгой , имевщим неосторожность применить силу в отношении своей боевой подруги, за что имел свернутый нос и растоптаное достоинство , а потом мы за ним весело бегали , а за нами еще ппсники которые узнав причины нашего веселья приняли в нем участие.. к сожалению или к счастью тип умело ушел от нашей погони... деньчик удался наславу... что интересно тоже на сороковом было дело.. в раене "монады"

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Якщо коротко, то фактично те саме, що і тут... Дівчинку не згвалтував, але побив...

Подивився я на відео з тієї вулиці Боженка... Хащі просто...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

сьогодні мав розмову з патрульом в центрі міста!як не страно їх стало дофіга багато!кажуть близько 18-00 було згвалтовано дівчину недалеко від школи №9!що скажете на це?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Скажу що це інформація з розряду ОБС (одна бабка сказала)

Живу недалеко, і зовсім нічого подібного не чув

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

я чула по волинському вчора, шо дівчат було 2. Другу порізав ножиком.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

кажуть близько 18-00 було згвалтовано дівчину недалеко від школи №9!що скажете на це?

Покажите мне место около девятой школы, где в пятницу, в сентябре, в 18.00 нету ни одного человека?

зы. На счёт ОБС поддерживаю Tarzanych'а

зыы. А где же тогда патруль был в 18.00?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

вибачте за оффтоп...

Тарзанич, друже залий свiй аватар на борду, бо тут його крiм тебе все-одно нiхто не бачить, вiн просто не грузиться, а сторінки гальмує.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В нас на магазині сьогодні повісили фоторобот підозрюваних з нагородою і телефонами, сфоткаю виложу сьогодні. Кажуть ніби міліція вішала.

post-2006-1252857307.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Можливо це різні фотороботи однієї особи, створені за описами двох різних потерпілих.

До речі, містом поповзли чутки, що перша жертва виродка -- 10-річна дівчинка -- померла в реанімації. Хочу ці чутки спростувати. Хвала Богу, це не правда, дівчинка жива, її життю нічого не загрожує. Пів години тому мій брат розмовляв по телефону з людиною, яка якраз знаходилась поряд з дівчинкою. Вона почуває себе нормально, активна, грається.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Щодо винагороди -- я б від неї відмовився, з превеликим задоволенням здав би гада за право першого удару.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Можливо це різні фотороботи однієї особи, створені за описами двох різних потерпілих.

До речі, містом поповзли чутки, що перша жертва виродка -- 10-річна дівчинка -- померла в реанімації. Хочу ці чутки спростувати. Хвала Богу, це не правда, дівчинка жива, її життю нічого не загрожує. Пів години тому мій брат розмовляв по телефону з людиною, яка якраз знаходилась поряд з дівчинкою. Вона почуває себе нормально, активна, грається.

В нашому районі говорили, сьогодні в магазині чув, що не дівчинка а жіночка з ліфту померла, але за достовірнісь чуток не відповідаю.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...