Перейти до змісту

На ДПЗ якийсь покидьок мало не згвалтував 10-річну дівчинку!


omur

Рекомендовані повідомлення

одягнений у все сіре

це я також чув.Як я поняв це све відбулось на ДПЗ за полукруглим домом а там і живе мій майстер тому я схильний довіряти йому ,о ще забув сказати дівчинці вроді ніс зламали 100% не даю

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 192
  • Створено
  • Остання відповідь

Хочу приймати участь у розправі. Повідомте мене приватно. Я візьму тупого іржавого ножа.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

канешно, може слід пошукати серед педофілів в топіку у розділі для привітань.

:lol::smile-zachot:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

От за это и уважаю арабов. у них за такое - привселюдный расстрел или повешание.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я приводив посилання про Йємен. Там педофіл ще й вбив дитину після згвалтування. Так його в центрі міста поклали лицем додолу і вистрелили із АКМ у потилицю. Превселюдно.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

канешно, може слід пошукати серед педофілів в топіку у розділі для привітань.

:lol::smile-zachot:

оффтоп:

нехочется превращать топик стакой грусной темой во флейм, но мне кажется что у мемберов которые отписались ф соседних топиках есть МОСК и они им (моском) пользуются

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

От за это и уважаю арабов. у них за такое - привселюдный расстрел или повешание.

+1 але й у них навіть при такому покаранні таких злочинів не меньшає :(

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Якби міліція зловила - вже би прокукурікала, а так мовчать, навіть коментуючи вчорашню спробу згвалтування( Вчора на Бенделіані спроба згвалтування 25-річної жінки в ліфті - так само чоловік 35-40 років). Сьогодні рубають ті зарості, в яких згвалтували дівчинку. Я чомусь хочу, щоб його зловила не міліція.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

також чув шо вчора ше ехотів зґвалтувати ше якусь жінку .. той виродок ...

с таким темпом йому явно не довго осталось...

З.І.

і чесно кажучи, я б теж в глибині душі хотів би шоб першим його знайшла не наша міліція ...

хоча шось мені здається, шо там йому теж буде не солодко ...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

шо там йому теж буде не солодко

та таким солодко ніде не буває, їх ніхто не любить ні там, ні тут, єдине що смущає, що такі кадри часто потрапляють під неосудність після психіатричної експертизи. :(

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

наскільки я знаю, ще не знайшли. Стосовно міліції -- навіть якщо виродка знайде саме вона, то в міськвідділі батько дівчинки буде мати до нього повний доступ.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Подейкують, нещодавно ще одній жінці воно порізало вени.

Поки інформація неперевірена.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

max вернулся! это не может не радовать, хотя ситуация лично мне непонятная.

Жена вот говорит, шо девочка - в реанимации.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Дві години дазад в р-ні базарчику на перехресті Бенделіані та Дружби Народів двоє в "штацкому" привселюдно заламали одного із продавців базару по затовкли в машину - сказали - підходить під "орієнтіровку"...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Знайомі в скорій роблять то мені сказали... Да вчора дійсно в ліфті майже незвалували жінку. Вона наробила крику, та він утік. Він ше її вспів порізати. Визивали невідкладну допомогу...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Пішли чутки, що вчора на 40-му кварталі біля мостопроводу невідома особа ввечері згвалтувала 8-ми річну дівчину. Ніби про це повідомили батьків в 11 школі щоб були уважнішими до своїх дітей.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Тато дівчинки працівник міліції.

Бувший. Давно.

Люди, що ж це в нас робиться?! Дівчатка 10 років, 8 років... бачу, потрібно вила в руки брати і на патрулювання... :(

Наскільки перевірена інформація про 8-річну дівчинку?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Учора в Луцьку правоохоронці затримали підозрюваного у скоєнні двох спроб згвалтувань. Про це 10 вересня інформує репортер «Волинські Новини».

Як стало відомо «ВН» із джерел, що заслуговують на довіру, ще вчора ввечері у луцький медзаклад у стані інсулінової коми доправили чоловіка, якого правоохоронці підозрюють у скоєнні двох спроб згвалтувань.

Життя його жертв, які теж потребують допомоги медиків, – поза небезпекою. Хоча у 10-річної дівчинки, що постраждала 8 вересня, діагностували забої, переломи і струс мозку, а молода жінка, яку збоченець перестрів надвечір 9 вересня, мала колото-різані рани.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Тато дівчинки працівник міліції.

Бувший. Давно.

Люди, що ж це в нас робиться?! Дівчатка 10 років, 8 років... бачу, потрібно вила в руки брати і на патрулювання... :(

Наскільки перевірена інформація про 8-річну дівчинку?

Не знаю чи вдалося б виловити його вилами, але думаю, всякої нечисті трохи поділося з вулиці. Як уже достали ці однорідні типи з пляшечками пива і реально ТУПИМИ поглядами. На рахунок достовірності про восьмирічну дитину не можу стверджувати, "за що купив за те продав".

Втім років два тому сам біг за таким покидьком метрів сто. Було під вечір, саме біля підїзду мив авто, з одного боку були кущики, з другого дерева. Зі сторони парку йшла жіночка років 45, і до мене каже - дивись, йому щось невистачає. Я поки зоглядівся, то побачив, що якесь чмо застібає штани, і почав втікати.... Виявляється він стояв в кущах і самозадовільнявся...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Учора в Луцьку правоохоронці затримали підозрюваного у скоєнні двох спроб згвалтувань. Про це 10 вересня інформує репортер «Волинські Новини».

Як стало відомо «ВН» із джерел, що заслуговують на довіру, ще вчора ввечері у луцький медзаклад у стані інсулінової коми доправили чоловіка, якого правоохоронці підозрюють у скоєнні двох спроб згвалтувань.

Життя його жертв, які теж потребують допомоги медиків, – поза небезпекою. Хоча у 10-річної дівчинки, що постраждала 8 вересня, діагностували забої, переломи і струс мозку, а молода жінка, яку збоченець перестрів надвечір 9 вересня, мала колото-різані рани.

Гвалтівника ще досі не зловили

Негідника, котрий тероризує район ЛПЗ, луцькі правоохоронці поки не впіймали. Як розповів СіД-ФМ начальник Луцького міськвідділу міліції Роман Крохмаль, станом на 17-ту вечора, чоловіка, котрого підозрюють у двох спробах зґвалтувань поки не затримали.

Цими словами пан Крохмаль заперечив інформацію, яку розмістили «Волинські Новини». В їхньому повідомленні, зокрема, йшлося, що «вчора в Луцьку правоохоронці затримали підозрюваного у скоєнні двох спроб зґвалтувань.

Як стало відомо «ВН» із джерел, що заслуговують на довіру, ще вчора ввечері у луцький медзаклад у стані інсулінової коми доправили чоловіка, якого правоохоронці підозрюють у скоєнні двох спроб зґвалтувань.

Життя його жертв, які теж потребують допомоги медиків, – поза небезпекою. Хоча у 10-річної дівчинки, що постраждала 8 вересня, діагностували забої, переломи і струс мозку, а молода жінка, яку збоченець перестрів надвечір 9 вересня, мала колото-різані рани».

Єдине, що з цієї інформації підтвердив пан Крохмаль, що молода жінка, яку вчора намагалися неприроднім способом зґвалтувати у ліфті на Бенделіані, 1а, мала одну колото-різану рану. Вона звернулася до медиків, щоб її промити, адже з її слів, кривдник наніс удар чимось іржавим схожим на ніж.

http://simya.com.ua/articles/59/25743/

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я теж можу пройтися ввечері з пивом і морда в мене (особливо одразу після стрижки) не сильно добра. То я ман'як? То мене теж стріляти чи 3,14здити.?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...