Перейти до змісту

На ДПЗ якийсь покидьок мало не згвалтував 10-річну дівчинку!


omur

Рекомендовані повідомлення

тепер щоб в темну пору доби пройтися наприклад з ЛПЗ на Львівську потрібно з собою брати документи... тому що по-дорозі зустрінете 2-5 нарядів ППС, яким ці документи ну дужееее потрібні :angry: А заразом дізнаєтесь чи ваша мобілка перебуває в розшуку

Нарахунок документів -- 100% правильно. Хотів би я побачити, як далеко ви б зайшли ввечері без документів в тій же Москві, особливо на підпитку.

Взагалі, кожна людина повинна мати з собою документ, який засвідчує її особу. До речі, саме відсутність в наших людей з собою таких документів не дозволяє збирати з пішоходів штрафи за порушення ПДР. В КПЗ за перехід в недозволеному місці ніхто ж тягати не буде (нажаль), а без встановлення особи штраф виписати нереально. Щоб далеко не ходити -- в тій же Білорусі кожна доросла людина зобов'язана мати з собою паспорт або інший документ з фотографією, який засвідчує особу.

А от свою мобілку їм в руки я дав би лише в присутності понятих і лише при складанні протоколу про адміністративне або кримінальне правопорушення. Може їм ще ключі від квартири?..

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 192
  • Створено
  • Остання відповідь
А от свою мобілку їм в руки я дав би лише в присутності понятих і лише при складанні протоколу про адміністративне або кримінальне правопорушення. Може їм ще ключі від квартири?..

Хм. А если представить их реакцию на твой отказ как удар по почкам в качестве успокоения сопротивления, оказанного при патрулировании, и подтверждённого несколькими видетелями? :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я себе не поводжу по-хамськи з малознайомими людьми, в тому числі з міліцією (в основному спілкуватись доводиться з ДАІ, проте не так давно завдяки організаторам автоквесту довелось і під дулом автомата постояти). Не матюкаю, не обзиваюсь, на намагаюсь всім своїм виглядом показати що вони лайно. Тобто підстав для агресії проти мене не даю. З іншого боку, я знаю свої права і даю міліції це зрозуміти, і виглядаю при цьому спокійно і впевнено. Крім того, маю достатньо впливових знайомих в різних відділах МВС в м. Луцьку, щоб переконати міліцію, що застосування проти мене будь-якого насильства не дуже позитивно вплине на їх власне майбутнє :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

...Так і має бути!!! Весь цивілізований світ без документів не виходить дальше ніж "по хліб". Громадський порядок - запорука спокою.

Без бумажки ты - какашка :D

Представ, що ти згубив паспорт, чи здав на прописку. І тебе кожен зустрічний поліціай буде тянути у відділок для встановлення особи.

Так що це не цивілізація, а поліцейська держава!

..Нарахунок документів -- 100% правильно. Хотів би я побачити, як далеко ви б зайшли ввечері без документів в тій же Москві, особливо на підпитку.

...

В Москві нетверезий і без документів я далі зайду ніж тверезий і з документами :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Представ, що ти згубив паспорт, чи здав на прописку. І тебе кожен зустрічний поліціай буде тянути у відділок для встановлення особи.

Для встановлення підходить будь-який офіційний документ з фотокарткою -- паспорт, посвідчення водія, студентський квиток, дозвіл на зброю тощо. А за вашою логікою водії також повинні кричати: "Що?! Возити з собою права? А що як загублю -- кожен зустрічний поліцай буде тягнути у відділок для встановлення особи!". І зброю з собою носити без документів, мотивуючи: "Лишив документи вдома, щоб не загубити".

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

"Маньяка" затримано

Страно сьогодні чув шо маньяк був замічений в смт. Торчин. Сповістили школу, дитсадок і пту про те шо його було замічено на теритлорії стадіону в закинутій теплиці. Також пішли чуткі шо вже була спроба нападу на дівчину.Незнаю наскількі вірна інформація, але кіпіш підняли добрячий, ментів в Торчині побільшало.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

"Маньяка" затримано.

Житель с. Рованці. Душевно хворий.

Це десь підтверджується? Чи то так, аби тема не затухала?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Маю таку інфу. Пару днів тому (пятниця?, субота?) в Підгайцях був "двіж". Дядько рано-вранці вийшов до хліва, а там в закутку в бурянах просто неба ... спить схожий на фоторобота чоловік... Він його палицею штурхнув, той - хода звідти, аж зашуміло.... Міліції потім там було...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

до речі, любителі пополювать на маніяків. в парку 900-річчя Луцька періодично якийсь крєндєль привітно помахує своїм прибором перед гуляющіми мамами. от вам і ціль..

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

"Маньяка" затримано.

Житель с. Рованці. Душевно хворий.

Це десь підтверджується? Чи то так, аби тема не затухала?

Інформація підтверджена. Я сам живу в Рованцях. бачив як приходила міліція, + тітка працює в прокуратурі. але, його тільки затримали, взяли під слідство, проте вироку ще не має...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ДУЖЕ надіюсь що все саме так. Бо все таки переживанеь про дитину і так вистачає, а тут ще той покидьок.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Сказати, що це саме той покидьок не можна, так як на хвору людину можна багато чого повісити, тим більше з нашою міліцією.....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Нарешті !!!

А то справді страшнувато ходити ввечері було..

і це пише супермен...а шо уже простм гражданам казать..

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

його тільки затримали, взяли під слідство, проте вироку ще не має...

може то не того взяли ?

шо мало таких "хворих" ?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Нарешті !!!

А то справді страшнувато ходити ввечері було..

Та ну... Із таким нікнеймом Superman і страшно?!... :D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

його тільки затримали, взяли під слідство, проте вироку ще не має...

може то не того взяли ?

шо мало таких "хворих" ?

він живе за 4 будинки від мого, приходила міліція... розпитувала про нього, його взяли по причині згвалтування, але чи справді це він, треба ще довести.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Нарешті !!!

А то справді страшнувато ходити ввечері було..

і це пише супермен...а шо уже простм гражданам казать..

Нарешті !!!

А то справді страшнувато ходити ввечері було..

Та ну... Із таким нікнеймом Superman і страшно?!... :D

Навіть мені страшно :)

P.S. Вибачте за оффтоп. ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вчора вдень його ще не взяли. Інформація від батька дівчинки. Як зараз -- не знаю.

Каже, що наші аж занадто підозрілі люди трохи вже заважають -- буває, що одночасно поступає два дзвінка з абсолютно різних куточків міста, що маньяка тільки-що бачили. А всього дзвінків дуже багато.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

шо мало таких "хворих" ?

мабуть шо немало,чув,що психлікарню в Олиці закрили і всіх хворих випустили.Хто підтвердить?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Народ просто боїться. А це не одне і те ж. Маю на увазі, що якби небезпека не торкалась їх особисто, а лише сусіда, то фіг би хтось так дзвонив :(

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...