Перейти до змісту

На ДПЗ якийсь покидьок мало не згвалтував 10-річну дівчинку!


omur

Рекомендовані повідомлення

Сьогодні між 13 і 14 годинами дня на ДПЗ якийсь збочинець напав на 10-річну дитину і зчинив слава Богу невдалу спробу згвалтування. Його не упіймали, тому я й узялась створювати цю тему. Новину озвучать в наступному випуску новин на радіо СіД, думаю, на сайті вона теж зявиться, і там будуть ще якісь подробиці на тему "де саме" і т.д.. Містом, щоправда, уже поповзли чутки про згвалтування й убивство. Але достовірні джерела у правоохоронних органах ці чутки спростовують. Будьмо уважні й обережні!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 192
  • Створено
  • Остання відповідь

Мдя...

"Будьмо уважні й обережні" це більше до батьків...

Хоча між 13 і 14 діти саме повертаються зі школи, чатував десь чи що...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Раздавала сегодня мамам своих воспитанников в детском саду( который находится в районе ГПЗ) и одна из них принялась мне рассказывать об этом происшествии, но знала не больше уже сказанного здесь.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Так, треба дійсно якісь дані конкретні. Я б з задоволенням порозмовляв би з ним.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Так, треба дійсно якісь дані конкретні. Я б з задоволенням порозмовляв би з ним.

Покличеш, я його роз'їду ровером, а потім можете продовжувати розмову. :mdr:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Понимаю FKCX_half-а, у него ж две доци подростают. Поддерживаю его желание "поговорить" :angry2: с этим уродом

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

шось мені не віриться, як це, серед білого дня, на вулиці, хіба так насілують. Не написано що є побої, цікаво як він майже довів свою справу до кінця без цього. Дівчина могла б втікти, вже не маленька, інакше її треба було тримати, були б синякі.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Да мутна історія, містом ширяють різноманітні страшилки про згвалтування, причому трома людьми, вбивство і таке інше. Поки не буде офіційної інформації, мало що проясниться.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Понимаю FKCX_half-а, у него ж две доци подростают. Поддерживаю его желание "поговорить" :angry2: с этим уродом

для того, чтобы осуждать выродка не надо быть отцом дочерей.

достаточно быть Человеком.

с насильниками надо не "разговаривать", а подвешивать за яйца. голого, зимой.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну, мне почему-то кажется, что FKCX_half не за чашкой чая собрался с ним "разгораривать".

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Колеги, не хотілося б сіяти паніку, але, здається, нам кажуть не всю правду. прохання до тих, хто має знайомих у лікарнях Луцька перевірити інформацію щодо пятикласниці, яка мала би поступити вчора - стан і все, що може прояснити ситуацію. Міліція розшукує істоту чоловічої статі(не мужчиною і не чоловіком же його називати), вік - 35-40 років, одягнений у все сіре, світле волосся, довга гривка... поки це все, що можна озвучити, не переповідаючи чуток із подробицями.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я знаю батьків дівчинки. Вона єдина дитина в сім'ї. Особисто розпитувати не став -- не думаю що їм було б приємно про це говорити. Дівчинка ніби лежить в лікарні.

Знаючи батька, я впевнений, що падло, яке це зробило, якщо його знайдуть, буде довго і сильно шкодувати про скоєне. А якщо він в місті, то його знайдуть 1000%, бо шукати будуть всі можливі офіційні і неофіційні "організації".

Прохання до всіх -- не лізьте в цю справу, принаймні не розпитуйте ніде і нічого по лікарнях, ні про дівчинку, ні про її батьків. Поставте себе на їх місце, думаю вам було б неприємно, якби сторонні люди лізли в вашу біду. Повірте, якщо є хоч найменша можливість знайти того гада -- він більше ніколи не принесе біду жодній сім'ї.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Атрєзать підарасу ЙАЙЦА!

без анестезії...

ІМХО - достойне покарання

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

тільки дайте гострого ножа і підараса дайте того

тупого ножа, а краще ложку  :mdr:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Поважаючи право кожної людини на невтручання в її справи і співчуваючи сім"ї, щиро бажаю дитині якнайшвидшого одужання і успіхів усім, хто розшукує цього недолюдка. Бо їхній успіх - це наш спокій. Підтримую будь-який спосіб покарання. І навіть буде правильно, якщо його здійснить не наше гуманне правосуддя. Але вважаю неправильним замовчування офіційними особами самого факту і небажання оприлюднювати прикмети злочинця буквально на кожному стовбі. Думаю, мене зрозуміють ті, хто сьогодні провів дитину в школу. У нас завжди так - плітки є, чутки є, виваженої інформації - нема. З чого робити таємницю - з того, що в розшуку небезпечний злочинець, який становить загрозу дітям? Сподіваюсь, його знайдуть швидко. І дуже хочу, щоб з дівчинкою все було добре.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

я щось так думаю, що факт може приховуватись на прохання батька.

1. Щоб не злякати виродка, щоб не ховався

2. Щоб уникнути розголосу. Така слава не потрібна ні сім'ї, ні дівчинці, якій ще в школі вчитись...

3. Щоб мати можливість здійснити покарання "приватно", без зайвої уваги суспільства і без втручання нашого гуманного правосуддя.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Мій майстер мені розповів що зловили цього дебіла на львівсьский і що йому 23 роки

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Міліція розшукує істоту чоловічої статі(не мужчиною і не чоловіком же його називати), вік - 35-40 років, одягнений у все сіре, світле волосся, довга гривка... поки це все, що можна озвучити, не переповідаючи чуток із подробицями.

щось цей пост не в'яжеться із постом sita29 №23 на рахунок віку ублюдка... Еле найважливіше - що його зловили.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...