Перейти до змісту

На ДПЗ якийсь покидьок мало не згвалтував 10-річну дівчинку!


omur

Рекомендовані повідомлення

  • Відповідей 192
  • Створено
  • Остання відповідь

Це уже кожного хто до жінок пристає тверезий чи під бухлом саджатимуть... Ох уже ця паніка.. Так, непотрібно дівчатам ходити на одинці, особливо темними безлюдними закутками, але аж так... Паніка то не є добре, у страху великі очі...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

 В районі 21 школи між 22-23:00 17.09  на знайому напав молодий чоловік . 

Зі слів потерпілої.. він ударив її в спину ногою вона впала на дорогу, вдарив по обличчю кулаком и вирвав сумку і побіг у бік автостанції, сумку знайшли біля магазину біля школи, речі були хаотично розкидані було багато міліції і коли минула година після інциденту собака знайшла слід і привели групу підлітків одного впізнала потерпіла , далі я не дивився на це шоу .. те що я бачив і чув написав .

хз.. маньяк це чи гопстоп зясують органи ) але знаючи цю людину здалека це простий наркон який шукав на дозу .. він бачив телефон і це мало бути його "добычей" )) але дівчина телефон після розмови поклала у кишеню кофти ...вопщим будь те уважні 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Токо шо теща сказала, что у нас в парке 900-летия мужик приставал к теткам :)

А я цим парком додому ходжу, здуріти можна. :ohmy:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Мене дивує періодичність появи "очередного маньяка" осінню. Не місто а маньяк сіті.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

http://www.volynnews.com/news/cp/9881/

дивіться, яка комедія. Кажуть, ман'яка немає (!), але дають аж три номери телефонів і три тисячі винагороди за інфу про нього :D:D:D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

я шось мало вірю в існування маньяка...

мамка прийшла, розказала, що десь там чула що в 1 садочку маньяк вбив дитину..., нібито міліція окружила весь район ітд...

люди пускають слухі і сіють паніку...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Маньяка то може і немає, але точно є моральний урод який спробував згвалтувати 10-річну дівчинку, що офіційно підтверджено

Інші випадки то можливо і не пов'язані між собою, але все ж вони були, як от напад на дівчину в ліфті

А паніку пускати в нас люблять. В принципі зараз одразу видно де ОБС, а де достовірна інформація

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Токо шо теща сказала, что у нас в парке 900-летия мужик приставал к теткам :)

А я цим парком додому ходжу, здуріти можна. :ohmy:

якщо тобі павізьот він тобі привітно помахає своїм "дружком", як і іншим десяткам перехожих жіночок

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

я шось мало вірю в існування маньяка...

мамка прийшла, розказала, що десь там чула що в 1 садочку маньяк вбив дитину..., нібито міліція окружила весь район ітд...

люди пускають слухі і сіють паніку...

приїджав Литвин  того і понаставляли ментів по місту, а то вбили... оцепили...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Щодо випадків на ДПЗ. Вони вважають - це справа рук двох ріхних злочинців. Адже описи гвалтівника 5-класницею і 28-річною жінкою суттєво відрізняються.

Щодо інших начебто згвалтувань і спроб згвалтування про які гуде місто, міліція нічого не знає! Кажуть - це безпідставні чутки!

За інформацію, що допоможе виявити гвалтівника чи то пак - гвалтівників, обіцяють 3000 грн :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Щодо випадків на ДПЗ. Вони вважають - це справа рук двох ріхних злочинців. Адже описи гвалтівника 5-класницею і 28-річною жінкою суттєво відрізняються.

Щодо інших начебто згвалтувань і спроб згвалтування про які гуде місто, міліція нічого не знає! Кажуть - це безпідставні чутки!

За інформацію, що допоможе виявити гвалтівника чи то пак - гвалтівників, обіцяють 3000 грн :)

О це так да! Скажіть, що таке сьогодні 3 тисячі грвиень? Хто сьогодні за ці гроші піде здавати його в міліцію, ризикуючи своєю репутацію і розголосом, навіть якщо він точно знає що його сусід, чи родич є той самий гвалтівник?

А ще дивніше, що власне сьогодні в Луцьку в таку суму оцінюється скалічене здоровя і психіка 10 річної української дівчини, і ще можливо доля кількох дівчат які попадуться йому на гачок. В західних країнах сума зацікавлення значно була б вищою! Ну сказали б хоча б суму у 30 тисяч зелених, то та б собака боялася б вийти на вулицю, знаючи, що кожне мале чи старе за таку суму тикне на нього пальцем. І це вважаю, сьогодні був би найефективніший метод боротьбі із злочинністтю - винагорода за будь яку інформацію про злочин, від висипання сміття з балкона, до згвалтування конкретно позбавила б багатьох бажання займатися дурницями.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

О це так да! Скажіть, що таке сьогодні 3 тисячі грвиень? Хто сьогодні за ці гроші піде здавати його в міліцію, ризикуючи своєю репутацію і розголосом, навіть якщо він точно знає що його сусід, чи родич є той самий гвалтівник?

А ще дивніше, що власне сьогодні в Луцьку в таку суму оцінюється скалічене здоровя і психіка 10 річної української дівчини, і ще можливо доля кількох дівчат які попадуться йому на гачок. В західних країнах сума зацікавлення значно була б вищою! Ну сказали б хоча б суму у 30 тисяч зелених, то та б собака боялася б вийти на вулицю, знаючи, що кожне мале чи старе за таку суму тикне на нього пальцем. І це вважаю, сьогодні був би найефективніший метод боротьбі із злочинністтю - винагорода за будь яку інформацію про злочин, від висипання сміття з балкона, до згвалтування конкретно позбавила б багатьох бажання займатися дурницями.

Да знай я, що гвалтівник - це, скажімо, мій знайомий, сусід чи т.п. я в останню чергу думав би про винагороду, яку там обіцяють! Гроші не грають жодної роліі, коли під загрозою дівчина, сестра чи мама до яких воно може вчепитись!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

О це так да! Скажіть, що таке сьогодні 3 тисячі грвиень? Хто сьогодні за ці гроші піде здавати його в міліцію, ризикуючи своєю репутацію і розголосом, навіть якщо він точно знає що його сусід, чи родич є той самий гвалтівник?

А ще дивніше, що власне сьогодні в Луцьку в таку суму оцінюється скалічене здоровя і психіка 10 річної української дівчини, і ще можливо доля кількох дівчат які попадуться йому на гачок. В західних країнах сума зацікавлення значно була б вищою! Ну сказали б хоча б суму у 30 тисяч зелених, то та б собака боялася б вийти на вулицю, знаючи, що кожне мале чи старе за таку суму тикне на нього пальцем. І це вважаю, сьогодні був би найефективніший метод боротьбі із злочинністтю - винагорода за будь яку інформацію про злочин, від висипання сміття з балкона, до згвалтування конкретно позбавила б багатьох бажання займатися дурницями.

брєд. Гроші і тим більше їх сума не мають значення

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В результаті народної паніки викликаної ББС, тепер щоб в темну пору доби пройтися наприклад з ЛПЗ на Львівську потрібно з собою брати документи... тому що по-дорозі зустрінете 2-5 нарядів ППС, яким ці документи ну дужееее потрібні :angry: А заразом дізнаєтесь чи ваша мобілка перебуває в розшуку

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В результатінародної паніки викликаної ББС, тепер щоб в темну пору доби пройтися наприклад з ЛПЗ на Львівську потрібно з собою брати документи... тому що по-дорозі зустрінете 2-5 нарядів ППС, яким ці документи ну дужееее потрібні :angry: А заразом дізнаєтесь чи ваша мобілка перебуває в розшуку

ну і шо? добре хоч якось напрягаються - потерпи, скоро зловлять (чи забудуть)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Просто після кількох зустрічей, з різницею в кілька хвилин, з нашими захисниками порядку складається таке враження, що вони й поняття зеленого не мають кого шукати. Патрулюють вказаний начальством район задля зменшення панічного настрою в населення.

Можна в кіоск вийти і загребуть за легку неголеність і відсутність документів на кілька годин...

Краще б дійсно пошуками займалися згідно фотороботів і чемності хоть троха навчилися.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

О це так да! Скажіть, що таке сьогодні 3 тисячі грвиень? Хто сьогодні за ці гроші піде здавати його в міліцію, ризикуючи своєю репутацію і розголосом, навіть якщо він точно знає що його сусід, чи родич є той самий гвалтівник?

А ще дивніше, що власне сьогодні в Луцьку в таку суму оцінюється скалічене здоровя і психіка 10 річної української дівчини, і ще можливо доля кількох дівчат які попадуться йому на гачок. В західних країнах сума зацікавлення значно була б вищою! Ну сказали б хоча б суму у 30 тисяч зелених, то та б собака боялася б вийти на вулицю, знаючи, що кожне мале чи старе за таку суму тикне на нього пальцем. І це вважаю, сьогодні був би найефективніший метод боротьбі із злочинністтю - винагорода за будь яку інформацію про злочин, від висипання сміття з балкона, до згвалтування конкретно позбавила б багатьох бажання займатися дурницями.

Да знай я, що гвалтівник - це, скажімо, мій знайомий, сусід чи т.п. я в останню чергу думав би про винагороду, яку там обіцяють! Гроші не грають жодної роліі, коли під загрозою дівчина, сестра чи мама до яких воно може вчепитись!

Може то воно й так, але це тыльки на перший погляд. Але думаю перш ніж здавати його в міліцію, ти б 5 разів подумав чи варто це тобі робити. Ти багато разів підписувався за ссвідка чи за понятого? А бачив як свідки втікають з місця події? Отож, всі так у нас думають - нашо то воно мені той геморой.

Можу поділитися досвідом, як я одного разу, повертаючись із Києва на авто, в районі 2 години ночі, за кладовищем в Гараджі зупинився молодій дівчині, яка мало не на капот лягала і благала відвести її додому в Дерно, бо її згвалтували. Я добрий повіз. В Дерно ( це вже назад кілометрів 15 на Ровно). Потім вона згадала що не хоче в такому стані показатися батькам і просила завези в міліцію в Луцьк. Завіз на Грибоєдова і став першим підозрюваним (!) у вчинені згвалтування. Написав поясннюючу, після чого мене заставили (!) їхати на ГПЗ в районний відділ, бо ж я її підібрав не на території міста а району! Завіз туди - там та сама процедура з не дуже церемонними черговими. До 6 години я був в віддлку, і мене відпустили... Не встиг приїхати додому і впасти в ліжжко як дзвонять з Райвідділу - кажуть забери її і завези де взяв бо в нас нема бензину.... Слів не було, так само як і тепер бажання комусь у подібному допомагати!

Тепер зрозуміло чому я говорив про суму винагороди?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

тепер щоб в темну пору доби пройтися наприклад з ЛПЗ на Львівську потрібно з собою брати документи... тому що по-дорозі зустрінете 2-5 нарядів ППС, яким ці документи ну дужееее потрібні :angry: А заразом дізнаєтесь чи ваша мобілка перебуває в розшуку

Так і має бути!!! Весь цивілізований світ без документів не виходить дальше ніж "по хліб". Громадський порядок - запорука спокою.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

О це так да! Скажіть, що таке сьогодні 3 тисячі грвиень? Хто сьогодні за ці гроші піде здавати його в міліцію, ризикуючи своєю репутацію і розголосом, навіть якщо він точно знає що його сусід, чи родич є той самий гвалтівник?

Мда..! От якраз можлвио через ТАКИХ не побоюсь сказати - СЦИКУНІВ що так пишуть, урода-маньяка ще не знайшли...

Це ж якою цинічною людиною тре бати щоб таке просто в голову прийшло, не кажучи про написання..

Не можна звичайно ткого говорити..., але якщо би не дай Боже хтось з твоїх родичів чи знайомих (дочька, дівчина, одногрупниця, і так далі..) став би жертвою покидька, ти б тоді так само "не ризикував своєю репутацію і розголосом" ?????..

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...