Перейти до змісту

Форумные футболки


difoto

Рекомендовані повідомлення

[nd] непоганий варіант, ну вот той червоний хрест такого розміру на плечі трохі лякає. ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 314
  • Створено
  • Остання відповідь

Топ авторів теми

Топ авторів теми

шура тебе может в киеве прикол с луцким замком ходить

Я часто ходжу містом в футболці з фоткою луцького замку на весь живіт і груди, і нічого страшного. Мені наш замок подобається. І незважаючи на твоє до того ставлення, замок давно є неофіційним символом Луцька, його зображення однозначно асоціюється з нашим містом. А в тебе якісь комплекси нарахунок цього? І що в твоєму лого однозначно асоціюється з Луцьком?

Від футболки з дизайном [nd] також відмовляюсь, бо напис bocva (а саме так воно читається, я перевіряв на знайомих, які нічого не знають про борду) івритом мені не асоціюється з бордою. Крім того, емблемою Волині є не мальтійський хрест, а саме щит з зображенням мальтійського хреста. Сам же хрест є емблемою зовсім інших організацій. Щита в лого я не побачив. І взагалі -- до чого там прив'язка до Волині? Форум луцький, а не волинський, а якщо вже хочете глобалізації, то малюйте в емблемі всеукраїнський тризуб, або зірочки ЄС, або емблему ООН чи щось подібне. Нинішнє лого вважаю абсолютно недоречним і позбавленим смаку.

Хоча свої лого я робив як жарт, але там є хоч якийсь сенс:

1. Форма логотипу -- "дошка", або стилізована дерев'яна вивіска, яку колись вішали на магазинах.

2. Стилізований глобус на фоні натякає на відношення до www, до інтернету

3. З лого видно, що це форум, видно його адресу

4. Буква А в слові boArd зроблена більшою, натякаючи що наш форум -- на першому місці серед луцьких, як буква А перша в алфавіті

Крім того лого читається, кидається в очі здалека.

tshirt.jpg

Якщо є бажаючі -- можу викласти лого в векторі, редагуйте його, знущайтесь :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А мені лого [nd] подобається, але я б хотіла просто лого, без Волинського герба, ну не подобається він мені і все тут (сам герб, а не те як [nd] його намалював на лого), а шрифт і саме лого гуд :smile-zachot: .Взяла б собі і чоловіку по футболці, але от з розмирамі не можу вгадати, ви б якусь табличку вивісили, щоб орієнтуватись.

2 [nd]: А можна букви в лого, що ти намалював, трошки якби потянути, щоб людям b і d було більш читабельним, або зробити ніби окантовку по межі, на бумазі б я намалювала б, а от на компі не вмію, вибачай якщо не чітко висловила свою думку.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

На задню частину футболки можна щось з цього

post-111-1250765334.png

А цей зробити світло синім або голубим, сам круг навколо порту, виглядало б гарніше набагато і на фоні білої футболки дивилося б post-111-1250765365.png

Замість chat написати board

post-111-1250765349.png

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Варіант Pluma доволі непоганий понравився +1. Kleo я орієнтувався по цій таблиці.

Чоловіча

207w6qh.jpg

Жіноча

11lsxp4.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Якщо Главацький їздить на Мерседесі -- то мерседес не купляти, бо це лоховоз? [nd], глобус це всесвітній символ глобалізації, який використовується в масі логотипів, він ніколи не застаріє і не перестане бути актуальним.

Ага, шрифт в мене ковбойський, а в тебе єврейський.

Щодо ренаулт і пеугеот -- не підмінюй поняття. Я ж не про вимову кажу, і не про транскрипцію. Не правильно читають не тому, що не так написано, а тому що написано незнайомою мовою, правил читання якої ці люди не знають. Справа в написанні. Подивись яким шрифтом написані ті ж RENAULT і Peugeout. Яким шрифтом написано. Microsoft, Sony, Panasonic, Samsung, Nokia, Canon і будь-який інший поважаючий себе бренд. Шрифт повинен читатись. І читатись однозначно, без сумнівів і варіантів. Покажи мені хоч один вдалий логотип, назву бренду на якому можна прочитати двояко, за винятком випадків, де це може бути зроблено навмисно.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ясно видно адресу. Логотипа борди нема (бо його в принципі нема). Чорний друк, одноколірний. Хто хоче - можна букви UA зробити жовто-блакитними :)

futbolko.jpg

І все-таки вважаю, що треба буде визначитися з логотипом.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1. Форма логотипу -- "дошка", або стилізована дерев'яна вивіска, яку колись вішали на магазинах.

2. Стилізований глобус на фоні натякає на відношення до www, до інтернету

3. З лого видно, що це форум, видно його адресу

4. Буква А в слові boArd зроблена більшою, натякаючи що наш форум -- на першому місці серед луцьких, як буква А перша в алфавіті

Крім того лого читається, кидається в очі здалека.

1. Да, вывеска в салуне :) Но не ассоциируется с Бордой (лично у меня).

2. Ассоциация с морезаготконторами :) С баночкой шпротов :)

3. Видно слово board. Хорошо видно. lutsk.ua читается слабо. Ассоциация - игральный дом (рисунок на буквах похож на рубашку карт) :) В нынешнем логотипе адрес тоже отлично виден ;)

4. Намёк на первенство не вижу, вижу лишь заполнение центральной части макета крупным элементом (форма вывески предполагает такое решение) :)

Кидается издалека, да, но на счёт читаемости можно поспорить.

І що в твоєму лого однозначно асоціюється з Луцьком?

Хм, вот интересно, у человека, смотрящего на логотип, должна возникать ассоциация с Луцком? Или, всё-таки, с Бордой? ;)

Если с Луцком - то давайте тогда крупным планом Въездную Башню и где-то снизу мелким-мелким шрифтом board.lutsk.ua. Или же акцент на названии города делать, а не на каком-то непонятном и часто использущемся в Инете слове board...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

раз уж вспомнили про eLutsk и заинтересовались его логотипом, с удовольствием поделюсь своими работами :ok2:

post-32-1250766704.png

это оригинальный рисунок, который сделал мой папа в ответ на просьбу "нарисовать замок"

post-32-1250766756.png

это первый логотип

post-32-1250766774.jpg

десктоп с этим логотипом (есть в PSD)

post-32-1250766794.gif

вариация на тему логотипа

elutsk1.swf

elutsk.swf

мини-флешки

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

До речі, на якому варіанті друку зупинились? Це має бути шовкографія чи термоперенос? Якщо шовкографія, то кількість кольорів і складність обмежена, а в випадку термопереносу не бачу проблем з повноколірним друком, там же звичайний CMYK.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Нашвидкоруч "накиданий" варіант з замком, якщо цікаво то можна розвинути.

castle01.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

От количества цветов зависит цена. И более 3-х не вижу смысла.

Три кольори при шовкографії (з палітри Pantone) -- це одне, а три кольори CMY -- це зовсім інше, з трьох кольорів можна елементарно робити майже повноцінний повноколірний друк (Cyan+Magenta+Yellow), чорний досягається змішування трьох основних кольорів. Залежить від методу друку.

futbolko2.jpg

просто і прикольно, але червоне серце на білому фоні перед виборами може сприйматись неоднозначно ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

просто і прикольно, але червоне серце на білому фоні перед виборами може сприйматись неоднозначно ;)

Нда :) Ждем кінця виборів? :) Чи чорні футболки, білий текст, і червоне серце?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Адміністратори
От количества цветов зависит цена. И более 3-х не вижу смысла.

Три кольори при шовкографії (з палітри Pantone) -- це одне, а три кольори CMY -- це зовсім інше, з трьох кольорів можна елементарно робити майже повноцінний повноколірний друк (Cyan+Magenta+Yellow), чорний досягається змішування трьох основних кольорів. Залежить від методу друку.

futbolko2.jpg

просто і прикольно, але червоне серце на білому фоні перед виборами може сприйматись неоднозначно ;)

юля спонсує? якщо не, то серце фтопку ))))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ярчик, схоже на пропаганду Ю.В, :)

і варто, імхо, board.lutsk.ua розмістити під замком.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...