Перейти до змісту

Форумные футболки


difoto

Рекомендовані повідомлення

Давайте десь до вересня вирішим якось шо там малювати, в суперечці народжується істина звісно, але може варто винести варіант з різними лого на голосувалку нову і там вже визначитись ?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 314
  • Створено
  • Остання відповідь

Топ авторів теми

Топ авторів теми

Ото срачу.. на 12 сторінок.

То які футболки друкуватиме difoto ??

Може, зрештою, варто виділити кілька варіантів і влаштувати голосувалку ?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А може все таки зразу друкувати на футболках з довгим рукавом, літо ж закінчується.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я себе делаю 10 шт. с лого от [nd] , а остальные - сорри, клейте оракал или маркером. Как больше нравится.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Згідний вдень буває і тепло но ранкі вже холодні. А з довгим рукавом можна в любую пору року ходити.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А може все таки зразу друкувати на футболках з довгим рукавом, літо ж закінчується.

прєдлагаю перейти до теми кухвайок

post-1679-1250834779.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я, якщо робитиму, то робитиму також собі сам. І, можливо, на довгий рукав.

Або так:

futbolko1.jpg

Або так:

futboltlt.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я себе делаю 10 шт. с лого от [nd] , а остальные - сорри, клейте оракал или маркером. Как больше нравится.

Все десять для себя или можно будет одну забрать? :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Адміністратори
Я себе делаю 10 шт. с лого от [nd] , а остальные - сорри, клейте оракал или маркером. Как больше нравится.

Все десять для себя или можно будет одну забрать? :)

+1 исчо з0брадь )

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Воооооо

Варіант Ярчика мені настіки сподобався що я навіть відписався в цій темі )

Да... гіршої реклами придумати неможливо... :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

когда каждый себе - фигня полная.

нет единения :)

Единение - это тоталитаризм. Партия сказала - такое лого, все скрипнули зубами и одели то, что дали. Разве не так? ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Единение - это тоталитаризм. Партия сказала - такое лого, все скрипнули зубами и одели то, что дали. Разве не так? ;)

Партія мовчить :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Yarchik, второй вариант лучше смотрится (без "Форум твого міста"). А вот со спиной (конкретно - ником) ещё поиграться можно :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А вот со спиной (конкретно - ником) ещё поиграться можно :)

Не тільки можна, а й треба.

Бо довгий нік туди не увійде.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Тут пришел командор и мы с ним об этом поговорили.

Я: при чем тут на%уй читабельность??

kmd: *смотря на мою футболку "Велодень"* ну смотри - ВЕЛОДЕНЬ - читабельно ведь?

Я: какой на%уй велодень??? Любому небордовцу пох, каким шрифтом будет написано боард.лутск.уа, но все поймут лого, если оно будет! Главное - бренд!!! А бренд у нас - "БОРДА"!

kmd: точняк! даже днепропетровцы спрашивают, мол как там ваша борда?

board.lutsk.ua это всего лишь строчка в браузере, а общеизвестный и узнаваемый БРЕНД - это БОРДА!.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

board.lutsk.ua это всего лишь строчка в браузере, а общеизвестный и узнаваемый БРЕНД - это БОРДА!.

Загальновідомий і впізнаваний? Для кого? ІМХО, тільки для тих, хто про борду знає... а що можна показати людям, які про неї не знають - але могли б долучитися до спільноти? Таких все-таки значно більше, ніж тих, хто знає про борду.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

От що видає гугль на запит "борда": http://www.google.com/search?client=opera&...-8&oe=utf-8

То який же це впізнаваний і загальновідомий бренд?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

board.lutsk.ua это всего лишь строчка в браузере, а общеизвестный и узнаваемый БРЕНД - это БОРДА!.

Загальновідомий і впізнаваний? Для кого? ІМХО, тільки для тих, хто про борду знає... а що можна показати людям, які про неї не знають - але могли б долучитися до спільноти? Таких все-таки значно більше, ніж тих, хто знає про борду.

та йоманарод. вот поэтому я и не хотел обсуждений логотипа. Обсуждают люди, которые в предмете обсуждения так сказать "малокомпетентны".

Мы делаем футболки для пеара борды? Для вовлечения новых членов?

И еще скажите мне , может недоглядел - где читать название на логотипе, к примеру , ICQ?

И на надгрызенном яблоке тоже ничче не вижу, как ни крутил... шо за фирма, кто знает?

logo-apple-actual1.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Дім, не кип'ятись. Знак і назва - це різні поняття. За знак мова не йшла. А логотип може бути не лише у вигляді знаку. Наприклад, Asus - вони не використовують знак, вони пишуть на ноутбуках виключно назву, і цим самим себе рекламують. І не лише Асус, а й чимало фірм обрали собі текстовий логотип.

То що поганого в тому, щоб видним і доступним чином написати назву - board.lutsk.ua, навіть якщо це й просто рядок в браузері?

зі. ІМХО, Apple якраз і вимушена була робити логотип у вигляді знаку, а не слова. Чому? Та тому що, на мій погляд, не зовсім правильно, якщо на ноутбукові, наприклад, буде написано "Груша", на моніторі - "Кавун", чи на мобілці - "Огірок".

Це я до того, що ЕПпл - це "Яблуко". Так само по-дибільному виглядало б слово "Яблуко" на будь-якій іншій техніці.

А ICQ навіть на офсайті не відмовляється поряд із знаковим зображенням, від словесного:

logo.gif

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а мне понравился вариант предложеный Ярчиком, за обоими руками, и предлогаю его и реализовать

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...