Перейти до змісту

Форумные футболки


difoto

Рекомендовані повідомлення

Я, якщо робитиму, то робитиму також собі сам. І, можливо, на довгий рукав.

icon_plus_1.gifтиць
Або так:

futbolko1.jpg

Або так:

futboltlt.jpg

імхо найкращий варіант. Відносно всього вищесказаного... Шановний nd в свій час вже "промив" мозок на рахунок ідентики, того, що таке логотип і іншого. І бачу що з діфото теж бесіду провів :-).

при чем тут на%уй читабельность?? Главное - бренд!!! А бренд у нас - "БОРДА"!

Може то і правильно з точки зору просування бренду але "Сраать, срать мну хотело на ідентику і прочєє гамно. Мну хочет красівую футболку" (с)

тому з усього , що є на даний момент я вибираю варіант Ярчика, і якщо він погодиться, надрукую собі його варіант.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 314
  • Створено
  • Остання відповідь

Топ авторів теми

Топ авторів теми

Це я до того, що ЕПпл - це "Яблуко". Так само по-дибільному виглядало б слово "Яблуко" на будь-якій іншій техніці.

Не более дебильно, чем название ОС - Windows ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Не более дебильно, чем название ОС - Windows ;)

Не-а! В Вінді є вікна практично в прямому розумінні цього слова. Є поняття "Закрити вікно", "Згорнути вікно", "Розгорнути вікно".

Зрештою, "Вікна" - це назва кінцевого продукту. Але ж не фірми :)

І якщо вдатися в історію, то багатовіконність і багатозадачність - якраз і була основна фішка тієї надстройки над ДОСом, яку назвали "Вікна". З огляду на це, назва цілком логічна.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Как по мне, то хорош трындеть (7 страниц) и просто делать вариант Ярчика 

тут

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

І якщо вдатися в історію..
Если вдаваться в историю, то окна придумали XEROX-ы, а первыми коммерчески использовать стали Apple ;) Так что намного раньше Винды основная фишка стала основной :)

И вообще, как по мне, "Окна" - это от недостатка фантазии такое название. Тупо назвали систему в честь ставшего уже стандартным оконного интерфейса. Macintosh, Linux, Ubuntu, Solaris - намного креативнее ;) Безликие 1.0, 2.0, 3.1, 95, 98, 2000... Хотя позже, вероятно, сменили главного креативщика - и понеслось: Millenium, XP, Vista... И достаточно оригинальное, хотя и простое название - "семёрка" :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Коротше кажучи, все, що я малював - викладаю тут.

Версія для Adobe Illustrator: board_ai.zip

Версія для CorelDraw! 11: board_cdr.zip

Хто хоче - юзайте, переробляйте, на збереження авторства я не претендую.

graphizzz.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Как по мне, то хорош трындеть (7 страниц)

вот тут на 100% согласен

делаем знач делаем

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ви гоните. Як художнік вам скажу Зомок тут лажовий, тобто не акуратний. Якшо ж хочите замок то найдіть мапку з виглядом замку. То хоч акуратніше буде. Це ж не естетично коли лінії такі волосаті.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ви гоните. Як художнік вам скажу Зомок тут лажовий, тобто не акуратний. Якшо ж хочите замок то найдіть мапку з виглядом замку. То хоч акуратніше буде. Це ж не естетично коли лінії такі волосаті.

Художнік, а слабо намалювати нелажовий Зомок? :)

В усякому випадку, цей замок вже років з 10 тусується на теренах інтернету, і не знаю, чи його до цих пір хтось лажовим обізвав. Але він є як у векторному, так і в растровому форматі. Отже, кого він такий не влаштовує - може його поправити.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Художнік, а слабо намалювати нелажовий Зомок? :)

В усякому випадку, цей замок вже років з 10 тусується на теренах інтернету, і не знаю, чи його до цих пір хтось лажовим обізвав. Але він є як у векторному, так і в растровому форматі. Отже, кого він такий не влаштовує - може його поправити.

Ну я зі сторони естетичної. В неті маса зображень замку (до речі він у нас дуже гарний) чому ж саме це?

Хокей десь на днях спробую його гарненьким зробить. Нічо не обіцяю . Шоб потім не казали. Просто не люблю себе в рамки заганять. Ти казала вчора зробить, а от не зробила........... коли буде натхнення і муза моя прийде.....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

те, що такий замок тусується в інтернеті вже 10 років, не робить його менш лажовим....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ди, я тожа одну футболку такую же хачу. Тобишь с лого от [nd]

І я 1 хочу, розмір М (якщо розміри футболки такі ж як на Велофорум)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Реально давайте нову голосувалку хто хоче дизайн від nd хто від Yarchik'a і ще від кого. Будем шось робити, якшо Di захоче за це взятися, якщо ні - щось придумаєм самі, бо мені варіант Yarchik'a більш до душі.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А я поки що придумав остаточний варіант логотипу борди. Правда, без плагіата не обійшлося. Але з Піксаром ведуться переговори щодо надання права на використання їхнього скріншота:

00.jpg

:)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А я поки що придумав остаточний варіант логотипу борди. Правда, без плагіата не обійшлося. Але з Піксаром ведуться переговори щодо надання права на використання їхнього скріншота:

00.jpg

Вдогонку надибав одміна:

tale_left.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

варіант Ярчика 5-тий на довгій розгорці мені захавався, виберу його щоб рідних не шокувати :D одну XXL але коли погодите

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

честно. уже немного утомили эти сварки. и футболку мне совсем перехотелось...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

і в мене якісь неоднозначні відчуття, ніби тобі насильно щось впарюють типу хош бери а не нравітсо не бери, якийсь совок тут замутили. Я нескажу що те що дав енді негарне, - гарне!!!! та я б сказав воно попсове, а попса довго неживе (жиди чи ти там араби з чорними а також москалі, ляхи тут нідочого клянусь - і прошу не списувати на політику чи розбіжність поглядів), асобінно оці пелюстки зверху.

Але якщо вже так це впарюють то я візьму стільки скільки написав, бо пообіцяв і жінці і брату. Буде ще один рік буде ще одне лого.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

значиццо так!

это была задумка узкого коллектива людей забабахать себе качественные и дешевые футболки. Ну и фиг с ним - пусть на ней будет какой-то логотип. А почему бы не борды? Отлично! Сказано - сделано! И тут начался "замковый" срач.

Мнения разделились.

Чесно говоря, мне по%уй все дизайнерские потуги всех недизайнеров. Уж извините, но красивый, чОткий ЛОГОТИП, который нравится вышел у [nd]. Кто хочет с другим лого - велкам , объясню как и где заказывать. Одно но - в партии менее 100 штук цена будет около 45-50 грн. Думаю, для тех, кому понравилось лого Ярчика - это не большая проблема.

Я же принимаю бабло за футболки с дизайном от [nd].(он еще чучуть поработает над ним) Уже есть заказов на штук 30, думаю до 100 доскребем.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я не відмовляюся.

І від Ярчика замовлю. (Як звучить - "футболка від Ярчика") .. :) \Тобто з його дизайном.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...